Алюмокалієві квасці (алюмокалієвий галун)

88.80 грн (ціна за 1 кг)

Алюмокалієвий галун (сульфат алюмінію-калію) – подвійна сіль сульфату алюмінію і калію, великі прозорі кристали без кольору, солодкуваті на смак.

SKU: .

Галун алюмокалієвий

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності алюмокалієвий галун. У нас можна купити алюмокалієві квасці оптом за доступною ціною. Алюмокалієвий галун має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна галуну алюмокалієвого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку алюмокалієвих квасців по всій території України. Ціна галуну алюмокалієвого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі галуну алюмокалієвого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості алюмокалієвих галунів

Терміном «квасці» називають низку природних мінералів, властивості яких привели до їх широкого поширення в косметології та медицині, харчовій і текстильній промисловості, а також в інших сферах життєдіяльності. Галуни – це подвійні солі, кристалогідрати сульфатів трьох- і одновалентних металів. Особливо популярні в наш час алюмокалієві галуни (квасці), їх протизапальні, дезінфікуючі та обволікаючі якості.Галун алюмокалієвий гурт Порошок має дрібнокристалічну структуру без будь-яких сторонніх домішок. Галуни добре розчиняються в слабких кислотах, гліцерині та гарячій воді, в холодній не дуже, в спирті не розчиняються; взаємодія з повітрям практично не призводить до вивітрювання. При нагріванні відбувається плавлення в кристалізаційній воді; якщо температура досягає 120 °C, кристалізаційна вода втрачається, квасці стають паленими (білий малорозчинний у воді порошок). У природі алюмокалієві галуни трапляються у вигляді сольового гірничо-вулканічного мінералу. Отримання їх можливе обробкою бокситу/глини гарячою сірчаною кислотою і подальшим сполученням з розчином сульфату калію. Алюмокалієвий галун (квасці) - це хімічна сполука з хімічною формулою KAl(SO4)2* 12H2O, що зазвичай існує в гідратній формі. На зовнішній вигляд це великі прозорі безбарвні кристали. Алюмокалієвий галун гігроскопічний і поглинає вологу з повітря. Даний кристалогідрат добре розчинний у воді. При нагріванні до 92 °C він плавиться у власній кристалізаційній воді. А при вищих температурах (120 °C) втрачає воду утворюючи пористу, пухку масу. Молярна маса гідрату 474,39 г/моль. Густина 1,757 г/см³.

Основні сфери застосування алюмокалієвого галуна

Мабуть, найвідоміші галузі, в яких ціняться властивості цього матеріалу – це медицина і косметична індустрія. Використовують алюмокалієві галуни в формі порошку для лікування різних хвороб, насамперед, зовнішніх. Антимікробна дія перешкоджає росту бактерій, які викликають запах. Разом з тим, засіб не порушує потовиділення і не закупорює пори, не залишає слідів і не липне, ідеально підходить для чутливої шкіри. Усунення запаху обумовлене природними в’яжучими характеристиками, створенням своєрідної поверхневої плівки на шкірі – середовища, в якому бактерії розвиватися не можуть. Бактерії нейтралізуються, запах не з’являється, а тіло, як і раніше позбувається токсинів природним шляхом. Тому немає нічого дивного в тому, що натуральні дезодоранти і антиперспіранти, створені на основі алюмокалієвих квасців, користуються надзвичайною популярністю. Ще одна їхня визначна властивість – кровоспинна. Засоби, до складу яких входять галуни, дозволяють уникати кровотечі після гоління або інших механічних пошкоджень шкіри, ефективно припікають і загоюють невеликі порізи. У стоматологічних препаратах ця речовина допомагає при пародонтозі та кровоточивості ясен. Алюмокалієві галуни заспокоюють і очищають, проявляють антисептичні властивості та якісно усувають алергійний свербіж і набряклість, наприклад, після комариних укусів. Легко впораються із запахами риби і часнику, неприємним запахом з рота. Що особливо ціниться, то це те, що квасці і засоби на їх основі, абсолютно безпечні для людини. Вони добре витримуються різними типами організмів, не провокують алергійних проявів і позбавлені токсичної дії. Інші сфери, де сульфат алюмінію-калію застосовується тією чи іншою мірою:

  • текстильна промисловість (створення вогнестійких тканин);
  • шкіряне виробництво (дублення шкіри);
  • харчопром (використання в якості емульгатора, харчової добавки Е522);
  • системи очищення води;
  • фотосправа тощо.

Алюмокалієвий галун широко використовується в очищенні води. Він є компонентом кремів для засмаги і вогнетривких текстильних виробів. Ця сполука також застосовується у косметиці при виробництві дезодорантів, лосьйонів після гоління і як кровоспинний засіб для незначних кровотеч після гоління. Алюмокалієвий галун (квасці) використовують при дубленні шкіри. Він діє як протрава для барвників. Освітлює мутні рідини, зокрема, при очищенні ставків осаджує забруднюючі речовини. У медицині цю субстанцію застосовують як в'яжучий, кровоспинний і антисептичний засіб. Алюмокалієвий галун проявляє дезінфікуючі та знезаражуючі властивості завдяки здатності знерухомлювати мікроорганізми, а також антимікробній дії алюмінію. Через це даний реактив використовують при різноманітних захворюваннях шкіри і слизових оболонок. Алюмокалієвий галун є природним дезодорантом, оскільки він інгібує ріст бактерій, відповідальних за запах тіла. В кулінарії його використовують в якості добавки до розпушувача тіста. Якщо Вам потрібно купити оптом алюмокалієвий галун, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на алюмокалієві квасці, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Алюмокалієві квасці (алюмокалієвий галун) за вигідною ціною, також замовити Алюмокалієві квасці (алюмокалієвий галун) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.