Амофос

42.00 грн (ціна за 1 кг)

Амофос (амоній фосфорнокислий) – це концентроване розчинне добриво, діючими компонентами якого є дві надважливі для рослин речовини, а саме азот і фосфор. Першого в складі – 10-12 %, другого – 52 % у вигляді Р2О5. Головним чином, це тандем моноамонійфосфату та діамонійфосфату. Що стосується баластних компонентів, то їх немає, завдяки чому цей сільськогосподарський продукт не тільки вигідний, але й раціональний в застосуванні.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Фосфорнокислий амоній np, більш відомий серед аграріїв як амофос, купити пропонує компанія «Система Оптимум». Цей удобрювальний матеріал на основі азоту та фосфору користується у наш час надзвичайним попитом. Є концентрованим, розчинним. Його діючі компоненти – азот і фосфор – мега важливі для різних рослин.

Якщо вас цікавить амофос, ціна якого при високих якісних параметрах продукту не виходить за рамки розумного, звертайтеся! Забезпечимо вигідні та комфортні умови співпраці, щоб ви залишилися задоволені покупкою у ПП «Система Оптимум» на всі 100%!

Купити амофос в Україні

Не станемо стверджувати, що купити в Україні амофос можна тільки у нас. Ні, є й інші компанії (як виробники, так і постачальники), на вітринах/у каталогах інтернет-магазинів яких є зазначений товар. Напевно, і в звичайних точках продажу можна буде його знайти, якщо добре пошукати. Але в другому випадку доведеться витратити чимало сил та часу, а в першому додатково втрачається впевненість у надійності покупки, зокрема піддається сумніву якісний рівень продукту. Що ж робити? Як правильно вчинити у цій ситуації?

Не винаходити велосипед заново – 100 % виграшний варіант. Уже багато років чимало замовників зі всієї України купують різні реактиви, хімічні речовини, добрива, зокрема й амофос, у компанії «Система Оптимум». Приєднуйтеся – заощадите всі ресурси, які тільки можна: і час, і сили, і гроші.

Характеристики

форма тверда гранульована
розмір гранул 2-5 мм
колір різних відтінків сірий (від світлого до темного)
pH 4-5,5
вологість не більше 1 %
хімічна формула NH4H2PO4+(NH4)2HPO4
упаковка мішок

Фосфорнокислий амоній амофос формула

 Використання амофосу як добрива для підживлення рослин забезпечить хорошу врожайність. Серед азотно-фосфорних добрив амофос є одним з найефективніших через оптимальний вміст фосфору, що дозволяє забезпечити активний ріст рослин і стійкість до змін температури. Його можна вносити в ґрунт як в якості основгого добрива, так і для підгодівлі рослин в комплексі з іншими речовинами. Використовувати амофос особливо рекомендовано для ґрунтів з високим і нейтральним рівнем pH. 

Застосування амофосу

Рекомендовано вносити добриво амофос якомога глибоко в добрезволожений ґрунт, якомога ближче до кореневої системи рослини чи насіння. Особливих запобіжних заходів при використанні вживати не потрібно. Однак не слід змішувати азотно-фосфорне добриво з кальцієвими та магнієвими доборивами при використанні шляхом обприскування. Найкраще застосовувати аммофос для підживлення перед посівом озимих сільськогосподарських культур. 

Ціни від виробника

Якщо ви досі роздумуєте, де купити амофос np, позаяк хочете знайти найкращий варіант у плані ціни, не переживайте. При бажанні перегляньте декілька пропозицій в інтернеті, щоб зорієнтуватися, а потім порівняйте їх з нашої вартістю на добриво амофос. Переконаєтеся, що більшої вигоди, ніж у ПП «Система Оптимум», годі знайти.

Наші ціни – це ціни на амоній фосфорнокислий від виробника. Ясна річ, що саме вони є найдоступнішими. А якщо врахувати, що на амофос, вартість якого і так приваблива, можливі додаткові знижки на продаж в індивідуальному порядку, доцільність покупки не піддається сумніву.

Знадобився амофос оптом? Звертайтеся за контактним номером телефону або через електронну пошту. Це мінеральне добриво від компанії «Система Оптимум» потішить і якістю, і умовами придбання, і найкращою ціною! Доставка по Україні.

Міжнародна назва amofos
Хімічна формула NН4Н2РО4
Назви-синоніми фосфорнокислий амоній
Культури

Бобовые, Зерновые, Картофель, Подсолнечник и Кукуруза,Гречка, Рапс

Вага

фасування 1000 кг

фасування 50 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Амофос за вигідною ціною, також замовити Амофос з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.