Мальтодекстрин

45.60 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Полісахарид мальтодекстрин є популярним інгредієнтом різних харчових продуктів. Його використовують при виготовленні випічки, соусів, йогуртів, салатів, ковбас, дитячого та спортивного харчування. Широта застосування пояснюється примітними властивостями цієї речовини.

Купити мальтодекстрин оптом недорого пропонує ПП «Система Оптимум». Товар завжди в наявності на складі й може бути відправлений по Україні найближчим часом. Доставка здійснюється різними транспортними компаніями, за погодженням з клієнтами. Якісні параметри мальтодекстрину високі, що підтверджує сертифікат якості. Ціна на мальтодекстрин оптом – одна з найдоступніших на українському ринку харчових інгредієнтів.

Опис речовини мальтодекстрин

Мальтодекстрин (декстринмальтоза, патока) – це легкозасвоювана орган. речовина, рослинний полісахарид, складний вуглевод (містить багато молекул глюкози) з високим глікемічним індексом (107-135, залежно від виробничої технології та ступеня подрібнення). Простий підсолоджувач і загусник. На вигляд – солодка тверда порошкоподібна маса, що має біле або кремове забарвлення і слабо відчутний запах. Ця сполука без труднощів розчиняється у воді. Протипоказання до вживання мальтодекстриновмісних продуктів (а їх сучасна харчова промисловість налічує чимало) практично відсутні.

Молярна маса – 162,1 г/моль. Т плавлення (з подальшим розкладанням) – 240 °С. Формула: C6nH(10n+2)O(5n+1).

Патока є побічним продуктом в цукровому та крохмальному виробництві. Буває двох видів: світлою (з кукурудзяного, картопляного, рисового або пшеничного крохмалю) і чорною (буряко-цукровою). Найбільшим попитом користується декстринмальтоза з кукурудзяного крохмалю. Картопляна майже не поступається їй за корисністю. З пшеничною слід проявляти обережність, оскільки вона містить глютен, на який у деяких людей є алергія.

Найчастіше отримання матеріалу, що розглядається, виглядає як кислотний гідроліз крохмалю при t 100-150 °С. В ході полімеризації з’являються пектини. Одночасно реалізується незворотна реакція розкладання глюкози, в результаті якої формуються гідроксиметилфурфурол та інші р-ни з кислотними властивостями. Одержуваний крохмальний мальтодекстрин в чистому вигляді безбарвний з консистенцією рідкого меду. Хім. склад передбачає наявність декстрину, глюкози і мальтози. З інших можливих компонентів: диметилкетон та низка ароматичних речовин. Якість патоки визначає ДСТУ. Нормуються, зокрема, кількість вуглеводів, кислотність та зольність. У структурі золи містяться оксиди Р, Са і кислотний залишок к-ти, застосовуваної при гідролізі.

Техніка безпеки. Зазначена субстанція стійка при перебуванні в оптимальних умовах, при дотриманні належної температури і тиску. Не несе ризиків при контакті зі шкірою та очима. Не вважається канцерогеном та токсином. Однак здатна утворювати пил, небезпечний подразненням дихальних шляхів і вибухом. Плюс часті й тривалі контакти зі шкірними покривами, все ж, можуть спровокувати їх подразнення.

Рекомендовані ЗІЗ: захисні окуляри з бічним захистом, рукавиці, плюс апарат захисту органів дихання при пилоутворенні. З профілактичною метою рекомендовано використовувати захисні креми/мазі для шкіри, забезпечувати періоди відновлення.

Робоче приміщення має бути обладнане місцевою і загальною вентиляцією. Перед перервами та після завершення роботи необхідно мити руки.

Щодо безпеки для споживача харчової продукції, що містить мальтодекстрин... Хоча це й складний вуглевод, під час травлення він оперативно розпадається на глюкозні молекули, різко збільшуючи інсуліновироблення (підвищуючи рівень цукру в крові). Для спортсменів це може бути дуже корисно, а ось для людей з цукровим діабетом – вкрай шкідливо. Та й тим, хто на дієті, подібне не на користь. Тому обов’язково слід враховувати зазначену особливість цього матеріалу.

Зберігання, упакування, перевезення. Зберігання слід здійснювати в сухому приміщенні при t 15-25 °C і відносній вологості повітря не більше 75 %, уникаючи близького знаходження разом з тепловими джерелами і несумісними речовинами, а також умов для пилоутворення. Тара повинна бути щільно закритою. Важливо дотримуватися вказівок стосовно комбінованого зберігання. Термін придатності декстринмальтози – 2 роки від дати виробництва.

Для упаковки підходять багатошарові крафтові мішки з ПЕ вкладками. Транспортування можливе будь-якими видами критих ТЗ з дотриманням правил вантажоперевезень на кожному з них.

Застосування мальтодекстрину

Залежно від вуглеводного складу задіяння актуалізується в різних галузях харчового сегменту і в нехарчовому виробництві. Купити мальтодекстрин оптом найчастіше необхідно, щоб використовувати у виробничих процесах таких сфер, як:

 • Харчопром. Харчова індустрія задіює цей продукт в якості підсолоджувача, згущувача, розпушувача, вологопоглинача, емульгатора й консерванта. Він чудово формує густу і повітряну текстуру, робить її більш ніжною та пишною. Він нерідко служить заміною крохмалю, перевершуючи той легшим засвоєнням організмом і не алергенністю. З його використанням створюють різні кондитерські вироби, деякі сорти хліба, консерви, знежирені йогурти, пудинги, різні соуси, приправи, салатні заправки, чіпси, ковбаси та ін. Його без шкоди роблять частиною дитячого харчування (каш та молочних сумішей). Йому знаходять застосування у пивоварінні.

  В малих обсягах мальтодекстрин використовується для колірних змін, у великих впливає на смакові параметри та в’язкість продукції з тіста. Здатність до уповільнення кристалізації сахарози пояснює активне застосування при виготовленні варення, джему, карамелі, зефіру, пастили і мармеладу. Деякі сорти, здатні знижувати точку замерзання, використовуються для приготування морозива і заморожених десертів. Взагалі, мальтодекстрин вводиться в харчову продукцію для виконання досить різних і важливих завдань.

  До слова, цей сировинний продукт – ще й один із ключових компонентів страв такої популярної у наш час молекулярної кухні. Він надає потрібну консистенцію та солодкість, сприяє стабілізації інгредієнтів з великим відсотком жиру, збільшує обсяг сухих сумішей.

 • Виробництво спортивного харчування. У сегменті виробництва спортхарчування мальтодекстрин слід розглядати в двох ракурсах. По-перше, він може виступати цілісним самостійним препаратом – джерелом концентрованих вуглеводів. По-друге, може слугувати доповненням, одним із компонентів різних спортивних добавок. Головним чином, входить в продукти спортивного харчування, призначені для нарощування м’язової маси (в т.ч. гейнери), у зв’язку з ефективними поставками швидких калорій. Крім збільшення калорійності спортхарчування, патока сприяє розпушуванню, покращує структуру і смакові параметри, підвищує розчинність та терміни придатності спортивних добавок і сумішей.

  Поєднання високої калорійності й досить невеликої швидкості розщеплення мальтодекстрину забезпечує підтримку оптимального рівня глюкози в крові спортсмена протягом тривалого періоду. При цьому різкий стрибок рівня глюкози в крові не актуалізується, а відтак передумов для жировідкладення немає. Примітно, що перетравлення патоки реалізується без значних обсягів води, чого не скажеш про низку інших вуглеводів. Відтак швидкі калорії вдається отримувати без ймовірності дегідратації.

  Сполука, що розглядається, чудово підтримує анаеробну енергію під час тренувального процесу. Вона отримала офіційне наукове схвалення в якості помічника у швидкому та ефективному заповненні силових запасів і збільшенні енергетичного потенціалу спортсменів. Причому це не допінг, заборони до застосування немає. Особливо добре з описаним завданням мальтодекстрин справляється в комплексі з вітаміном B6. У тандемі з креатином він визнаний найкращим в питаннях максимізації ефективності тренування. Доведене суттєве посилення патокою дії креатину, поліпшення його засвоєння.

  До того ж, мальтодекстрин у складі посттренувальних продуктів (добавок, які вживаються після фізичних навантажень) – відмінне джерело глюкози, яке допомагає відновлювати запаси глікогену м’язів і печінки, витрачені під час тренування.

  Спортсменам слід відстежувати наявність і обсяги мальтодекстрину в раціоні. Він – допустима частина збалансованої дієти. Більше того, він – важливе джерело цінних вуглеводів та енергоресурсів. Проте, якщо актуальна підтримка певних вагових параметрів, він не може бути головним підсолоджувачем раціону харчування.

 • Фармацевтика. Зазначений полісахарид часто задіюється при виготовленні лікарських препаратів у ролі наповнювача. У нього вводять активні речовини. Може становити більшу частину ваги пігулки. Також з його допомогою здійснюють підсолодження деяких медикаментів, підвищують їх засвоюваність. Ця речовина сприяє росту корисного мікробіота в кишківнику і виступає, таким чином, профілактичним засобом від дисбактеріозу. Вона нормалізує функціонування кишківника і покращує травлення, загалом.

 • Косметологія. Тут патоку як технічний функціональний інгредієнт вводять в різні креми, бальзами, маски, рум’яна, зубні пасти, присипки та іншу косметичну і гігієнічну продукцію для досягнення і збереження необхідної текстури, з метою перешкоджання розшаруванню під час зберігання та застосування. Ще кілька завдань, з якими цей складний вуглевод відмінно дає раду в складі косметичних засобів для обличчя і тіла: забезпечення захисних властивостей, підвищення еластичності шкіри, очищення пор, пом’якшення, живлення шкірних клітин, зменшення зморшок.

 • Текстильне виробництво. Сьогодні мальтодекстрин також відомий як реактив для виготовлення апретів – робочих середовищ, застосовуваних, відповідно, в апретуванні. Тобто з його участю виробляють спеціальні субстанції для обробки (просочення і зовнішнього впливу) текстилю. Апрети роблять тканини твердішими, такими, що не мнуться, зносостійкими, волого- й вогнестійкими, запобігають зсіданню тощо.

Чому варто купити мальтодекстрин у ПП «Система Оптимум»?

Наша відповідь проста: купити мальтодекстрин у компанії «Система Оптимум» – значить отримати якісний продукт у необхідних обсягах за доступною ціною і з оперативною доставкою по Україні. Здавалось би, такі умови зобов’язаний забезпечити кожен постачальник сировини. Однак сучасні реалії далекі від цього. Хтось робить акцент на хорошій ціні, нехтуючи якісним рівнем, а хтось навпаки ретельно піклується про високу якість і, відповідно, пропонує завищену вартість. Ми ж відповідально підходимо до усіх аспектів, тому можемо потішити вас максимальними вигодами, впевненістю та комфортом співпраці.

Відповіді на додаткові запитання про товар і його придбання – у телефонному режимі. Також опрацьовуємо звернення через електронну пошту. Телефонуйте, запитуйте і замовляйте мальтодекстрин з вигодою у компанії «Система Оптимум»!

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Мальтодекстрин DE 15-20

    

Гарантійний термін зберігання 2 роки
Виробник Китай
Формула C6nH(10n+2)O(5n+1)

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Білий порошок Відповідає
2 Запах Характерний запах мальтодекстрину Відповідає
3 Декстрозний еквівалент, % 15-20 16,8
4 Вологість, % ≤ 6 5,6
5 Розчинність, % ≥ 99 98,9
6 рН 4,5-6,5 5,1
7 Тест на йод Відповідно тесту Відповідає
8 Сульфатна зола, % ≤ 0,6 0,2
9 Загалом одиниць на тарілці, cfu/g ≤ 3000 20
10 E-coli MPN/100g ≤ 30 < 30
11 Патогенні бактерії (Salmonella) Відсутні Відповідає
12 Дріжджі і пліснява Не виявляється Відповідає
13 Миш’як (As), mg/kg ≤ 0,5 Відповідає
14 Мідь (Cu), mg/kg ≤ 1,0 0,03
15 Цинк (Zn), mg/kg ≤ 1,0 0,03
16 Свинець (Pb), ppm ≤ 0,5 0,03
17 Вміст SO2, ppm ≤ 25 6
18 Умови зберігання Сухе, добре провітрюване приміщення Відповідає

 

 Лабораторний висновокпродукт відповідає вимогам GB/T20884-2007.

За складом та методом виробництва продукт не містить ГМО.

 

Міжнародна назва maltodextrin, glucidex, glucodry, cargill dry, maldex G
Хімічна формула C6nH(10n+2)O(5n+1)
Назви-синоніми декстринмальтоза, патока

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Мальтодекстрин за вигідною ціною, також замовити Мальтодекстрин з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.