1,4-Бутиндіол

214.80 грн (ціна за 1 кг)

1,4- Бутиндіол (2-бутин-1,4-діол) – прозора рідка речовина брунатного кольору. У процесі зберігання допускається поява каламутності (на якість продукту не впливає). Популярна форма випуску – 50 %-й водний розчин.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності 1,4-бутиндіол. У нас можна купити 1,4-бутиндіол за доступною ціною. 1,4-Бутиндіол  має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку 1,4-бутиндіолу по всій території України.  При купівлі 1,4-бутиндіолу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики 1,4-бутиндіолу

Кількість основної речовини – в середньому 40-50 %, метилальдегіду і ацетиленкарбінолу – не більше, ніж по 0,25 %. Молярна маса – 90,121 г/моль, густина – 1,017 г/см3, pH – 6-9. Формула – C4H6O2. В основі отримання цього реактиву в промислових масштабах лежить реакція етину та метаналю за участю каталізатора – ацетиленіду міді або інших важких металів. Умови проведення синтезу: t = 80-150 °C, тиск = 0,05-0,3 МПа.

1,4-Бутиндіол у застосуванні

Ця речовина застосовується в досить великому переліку промислових сфер. Передусім, це фармацевтика, де вона використовується при виготовленні деяких медпрепаратів. Це також хімічна галузь, зокрема гербіцидовиробництво, створення ЛФ-продукції та низки інших продуктів з органолептичними властивостями. Її задіюють в отриманні різними способами таких хім. сполук: співполімерів з етенкарбоновою кислотою, поліуретанів з диізоціанатами, бутандіолу, дивінілу, 2-бутен-1,4-діолу, 1,2,4-бутантріолу, пропаргілової кислоти, тетраметиленоксиду та деяких інших. Наприклад, щоб синтезувати оксолан-2-он вдаються до методу дегідроциклізації та використовують кристалізатор, умови при цьому такі: t = 200 °C – для рідкої фази, t = 250 °C – для газової. Щоб отримати 1,4-бутандіол, 1,4-бутиндіол гідрують у водному розчині при t = 110-130 °C і з тиском в 200-300 атмосфер (у зазначеній реакції також бере участь каталізатор). Ще одна царина (мабуть, головна), де ціниться роль 2-бутин-1,4-діолу – гальваніка. Тут він виступає основною добавкою до електролітів, що проходять через блискуче нікелювання, і, власне, утворює блиск. Оскільки кількість головного компоненту в складі речовини може варіюватися, потрібно обов’язково розраховувати, скільки саме його надходить в розчин для нікелювання. Загалом, існують різні рецептури, концентрація за якими в електроліті може бути від 0,05 г/л до 0,7 г/л з розрахунку на 100 % продукту. При роботі важливо пам’ятати: не слід переборщувати. Якщо блискоутворювача буде занадто багато, можливе збільшення напруженості покриття. Цього негативного наслідку можна позбутися за допомогою сахарину, введенням його до складу електроліту. Зберігання. Зберігати 1,4-бутиндіол необхідно в сухому, позбавленому серйозних джерел вологи, приміщенні з хорошою вентиляцією. Гарантійний термін придатності цієї сполуки – 12 місяців від дати виготовлення. Якщо Вам потрібно купити гуртом 1,4-бутиндіол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на 1,4-бутиндіол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва butane-1,4-diol; 1,4-butanediol
Хімічна формула C4H10O2
Назви-синоніми 2-бутин-1,4-діол

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом 1,4-Бутиндіол за вигідною ціною, також замовити 1,4-Бутиндіол з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.