Розчинник Р-4

36.00 грн (ціна за 1 кг)

Розчинник Р-4 – суміш летких органічних розчинників (кетонів, складних ефірів та ароматичних вуглеводнів) у вигляді безбарвної або прозорої з жовтим відтінком рідини однорідної структури, без видимих домішок, з характерним специфічним запахом.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності розчинник Р-4. У нас можна купити розчинник Р-4 оптом за доступною ціною. Розчинник Р-4 має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна розчинника Р-4 Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку розчинника Р-4 по всій території України. Ціна розчинника Р-4 також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі розчинника Р-4 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосування розчинника Р-4

Розчинник Р-4 призначений для високоякісного розведення натуральних і синтетичних ЛФМ широкого спектру модифікації, вироблених на основі полівінілхлоридних хлорованих смол ПСХ-ЛС, епоксидних смол, співполімерів вінілхлориду та інших плівкоутворювальних матеріалів. Це різноманітні фарби, лаки, ґрунтівки, емалі, шпаклівки, композиції, а також ґрунт-емаль ХС-500. Не підходить для сірої і захисної емалі ХВ-124.

Застосовується як для розчинення, так і для розрідження матеріалів до необхідної густини, оптимальної робочої в’язкості. Рідше використовується для миття рук, допоміжних ємностей і пензлів.

Застосування розчинника Р-4 грунтується на його високій леткості. Після нанесення лакофарбового покриття розчинники, що входять до його складу, випаровуються, саме покриття твердне і отримує захисні характеристики.

Використовуючи Р-4 з метою розчинення, варто враховувати, що ацетон, який є його складовою частиною, може легко змішатися з водою, тому воду до робочої суміші допускати не можна. Це дозволить уникнути побіління прозорих структур і спотворення кольору тонованих. У той же час, бутилацетат, навпаки, перешкоджає вицвітанню і побілінню, а також надає блиску ЛФМ.

купити розчинник Р-4 оптом Одні з основних сфер застосування розчинника Р-4 – фарбування автомобілів і систем антикорозійного захисту. Тут цінні такі його якості, як нівелювання потрапляння крапель води з компресорної системи розпилення, сприяння розтіканню і вирівнювання покриття.

Внесення. Додавати цей розчинник у лакофарбові матеріали необхідно повільно, малими дозами, постійно перемішуючи, доки не буде досягнута необхідна консистенція. Кількість внесеного Р-4 не повинна перевищувати зазначеної в інструкції (з нею варто ознайомитися перед початком роботи).

Зберігання та запобіжні заходи. Маючи справу з розчинником Р-4, завжди потрібно пам’ятати, що він, як і будь-які інші розчинники, токсичний і легкозаймистий.

Уникайте його потрапляння в очі, на шкіру і органи дихання. Застосовуйте гумові рукавиці. Якщо контакту уникнути, все-таки, не вдасться, оперативно промийте уражену ділянку тіла теплою водою з милом. Пам’ятайте також, що пари цього розчинника мають властивість накопичуватися в повітрі, а тривале їх вдихання може призвести до наркотичного ефекту, дезорієнтації в просторі, помутніння свідомості, а також до кашлю, сильних головних болів та запаморочення.

Зберігати розчинник Р-4 необхідно в герметично закупореній ємності виробника, в добре вентильованому і такому, що виключає передумови для виникнення пожежі, приміщенні, зокрема, уникаючи прямого сонячного випромінювання. Гарантійний термін зберігання, як правило – 12-18 місяців з дати виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити оптом розчинник Р-4, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на розчинник Р-4, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Розчинник Р-4 за вигідною ціною, також замовити Розчинник Р-4 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.