Етоксипропанол

126.00 грн (ціна за 1 кг)

Етоксипропанол – розчинник, на зовнішній вигляд є прозорою безбарвною рідиною з характерним спиртовим запахом. Це займиста рідина. Етоксипропанол дуже добре розчиняється у воді в будь-яких пропорціях.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності етоксипропанол. У нас можна купити етоксипропанол оптом за доступною ціною. Етоксипропанол має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна етоксипропанолу Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку етоксипропанолу по всій території України. Ціна етоксипропанолу також залежить від обсягів закупівлі. При покупці етоксипропанолу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики та властивості етоксипропанолу

У промисловості найчастіше є сумішшю двох ізомерів 1-етокси-2-пропанолу і 2-етокси-1-пропанолу. Точка кипіння цього розчинника становить приблизно 132 °С при 760 мм.рт.ст., густина:~ 0.896 при 20 °С. Хімічні властивості етоксипропанолу нагадують властивості таких відомих розчинників, як етиловой ефір, етиленгліколь і монометиловий ефір етиленгліколю. Етоксипропанол дуже часто використовується для їх заміни. Етоксипропанол має низку переваг, наприклад, досить низьку токсичність при високій швидкості випаровування та низькому поверхневому натягу. Етоксипропанол гігроскопічний і у разі порушення герметичності тари здатний адсорбувати пари води з повітря, тому його рекомендовано зберігати в герметичній тарі у вентильованому приміщенні.

Застосування етоксипропанолу

Завдяки своїм якостям, цей розчинник застосовується в різних галузях промисловості у виробництві жиророзчинних засобів, у текстильних виробництвах та інших сферах життєдіяльності людини. Етоксипропанол використовується як сповільнювач для зміни швидкості висихання фарби. Він застосовується в друкарських поліграфічних фарбах, зокрема, для глибокого друку, в друкованих процесах флексографії. Даний розчинник застосовують у великих об'ємах для розчинення акрилових, поліуретанових, нітроцелюлозних, алкідних, поліефірних, епоксидних та інших смол у лакофарбовій промисловості. У водорозчинних фарбах він забезпечує стабільність системи. Етоксипропанол використовується як один з компонентів антифризу. Також застосовують при виготовленні клеїв та у виробництві шпалер і лінолеуму. Цей розчинник необхідний для приготування флотаційних розчинів у гірничо-збагачувальних виробничих процесах. Пари етоксипропанолу, що перевищують ГДК, можуть подразнювати шкіру, викликати дерматит, а також сильне подразнення очей. При тривалому впливі може знежирювати і висушувати шкіру. Пари цього реактиву також можуть викликати дрімоту і запаморочення.

Якщо Вам потрібно купити оптом етоксипропанол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на етоксипропанол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва ethyl cellosolve (2-ethoxyethanol), ethoxypropanol
Хімічна формула С2Н5ОСН2СН2ОН
Назви-синоніми 2-етоксіетанол, 3-етокси-1-пропанол, етиловий етер пропіленгліколю

Вага

бочка 180кг

каністра 4,5кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Етоксипропанол за вигідною ціною, також замовити Етоксипропанол з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.