Ортоксилол (о-ксилол)

480.00 грн (ціна за 1 кг)

O-ксилол (ортоксилол, 1,2-диметилбензол) є ароматичним вуглеводнем на основі бензолу з двома метильними замісниками, зв’язаними зі сусідніми атомами вуглецю в ароматичному кільці (орто- конфігурація). Молекулярна формула ксилолу C8H10, але більш інформативною є напів-структурна формула C6H4(СН3)2, молярна маса 106,16 г/моль.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності ортоксилол. У нас можна купити ортоксилол гуртом за доступною ціною. Ортоксилол має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна ортоксилолу Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ортоксилолу по всій території України. Ціна ортоксилолу також залежить від обсягів закупівлі. При покупці ортоксилолу гуртом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Характеристики ортоксилолу

За зовнішнім виглядом це прозора, безбарвна рідина, злегка жирна на дотик, з характерним запахом, легко запалюється. Ортоксилол практично не розчинний у воді. Його щільність 0,88 г / мл, точка кипіння 144 ° C. Ксилоли виробляють з нафти за допомогою каталітичного риформінгу. O-ксилол, як правило, екстрагують за допомогою перегонки з змішаного потоку ксилолів в установці. Ксилоли виробляються в дуже великих кількостях. Ксилол утворює азеотропні суміші з водою і різними спиртами. З водою азеотроп складається з 60 % ксилолів і кипить при 90 ° С. Ксилоли також утворюють комплекси з різними галогеновуглеводнями.

Застосування ортоксилолу

Oртоксилол в основному використовується у виробництві фталевого ангідриду. Ксилол також використовується в якості розчинника, часто в суміші ізомерів орто-, мета-, і пара-ксилолу. Цей реактив застосовується в галузі друкарства, при виробництві гуми і в шкіряній галузі промисловості. Він є компонентом чорнила, гуми і клеїв. Дана речовина може замінювати толуол в деяких фарбах і лаках, уповільнює сушку, також це засіб для чищення, наприклад, стали, кремнієвих пластин і інтегральних схем. Ортоксилол використовується в лабораторії, щоб зробити ванни з сухим льодом, для охолодження реакційних сумішей, і як розчинник для видалення синтетичної імерсійнної олії з мікроскопа в світловій мікроскопії. Ксилол застосовують для видалення парафіну з висушених предметних скелець до фарбування. Після фарбування предметні скельця також поміщають в ксилол.

Якщо Вам потрібно купити гуртом ортоксилол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ортоксилол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва O-xylene, 1,2-dimethylbenzene, ortho-xylene, o-xylol
Хімічна формула C6H4(CH3)2
Назви-синоніми 1,2-диметилбензол, о-ксилол

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ортоксилол (о-ксилол) за вигідною ціною, також замовити Ортоксилол (о-ксилол) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.