Петролейний ефір 80-110

270.00 грн (ціна за 1 кг)

Петролейний ефір (ефір нафтовий, олія Шервуда) 80-110 – це поєднання легких вуглеводнів (пентани + гексани), хім. речовина неорганічної етимології, що утворюється з попутних нафтогазів та легких фракцій нафти.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності петролейний ефір 80-110. У нас можна купити ефір петролейний  80-110 за доступною ціною. Петролейний ефір 80-110 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна петролейного ефіру Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі ефіру петролейного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

На вигляд це безбарвна рідина. Густина – 0,650-0,695 г/см, t кипіння – 40-70/70-100 °C (для легкого і важкого, відповідно).

Важливо розуміти, що ця речовина не належить до ефірів, ні до складних, ні до простих (її хім. склад ні з тими, ні з іншими не має нічого спільного). Назву їй присвоєно не за номенклатурою, а за традицією. Крім того, нафтовий ефір не належить до реактивів, оскільки не має елементу для оцінювання.

Застосування петролейного ефіру

Ця речовина чудово справляється в плані розчинення з оліями, жирами, смолами та іншими матеріалами. Часто виступає паливним компонентом бензинових запальничок й індивідуальних грілок. В основному, використовується як елюент в рідинному хроматографічному аналізі.

Петролейний ефір і безпека

Ця сполука – горюча, летка, вибухонебезпечна й токсична. Все це необхідно враховувати при зберіганні та роботі з нею. Маючи справу з петролейним ефіром, надягайте респіратор, щоб шкідливі пари не проникли в органи дихання і не спровокували отруєння. Тривала дія на людину може стати причиною галюцинацій, складних невралгічних і психічних порушень.

Якщо Вам потрібно купити гуртом петролейний ефір 80-110, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ефір петролейний  80-110, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва petroleum ether, benzine, light ligroin, light petroleum, pether
Хімічна формула
Назви-синоніми нафтовий ефір, олія Шервуда

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Петролейний ефір 80-110 за вигідною ціною, також замовити Петролейний ефір 80-110 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.