Триацетин харчовий

20880 грн
87.00 грн
(ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Якщо вам знадобилося триацетин купити, і ви шукаєте компанію, яка гарантує належну якість продукту й вигоди придбання, у нас є що вам запропонувати. ПП «Система Оптимум» багато років спеціалізується на продажу різних хімічних речовин, робочих середовищ і матеріалів для великого переліку видів діяльності. Необхідний вам товар також є в наявності. Триацетин, властивості, характеристики, застосування, вартість речовини – ті аспекти, які далі пропонуємо до детального розгляду.

Купити триацетин в Україні

Якщо промоніторити ринок хім. речовин, то стане зрозуміло, що придбання зазначеного реактиву не вимагає надмірних витрат часу, величезних грошових вкладень, звернення до закордонних компанії тощо. Триацетин в Україні сьогодні цілком реально купити з вигодою, будучи в повній упевненості в його високій якості та належному виконанні свого призначення в певній сфері. Наше підприємство це доводить щоденно на практиці, тішачи всіх клієнтів буквально кожним нюансом співпраці.

Пропонуємо придбати триацетин оптом (дрібним і великим) підприємцям з усієї країни. Серед наших постійних клієнтів – підприємства харчового комплексу, косметичної сфери, фармацевтичного спрямування, нафтохімії і т.д. з різних регіонів. З багатьма з них ми працюємо у же протягом кількох років, безперебійно забезпечуючи періодичні поставки цієї речовини.

Чому обирають триацетин від компанії «Система Оптимум»? Пояснює це ціла низка причин, зокрема:

 • якість товару підтверджує відповідний сертифікат;
 • замовити можна будь-які обсяги продукту, згідно з актуальними потребами підприємства;
 • ціновий фактор нашої компанії – один з найкращих серед конкуруючих фірм;
 • доставка здійснюється оперативно в будь-який регіон способом, узгодженим із замовником;
 • оплата можлива різними способами за домовленістю;
 • за необхідності надається кваліфікований консультативний супровід.

Одним словом, купите у нас раз – надалі відпаде потреба увесь час підшуковувати інших постачальників. Звертайтеся!

Що таке триацетин?

Триацетин – це ефір гліцерину і оцтової к-ти, коротколанцюговий тригліцерид, синтезована хім. речовина, відома як добавка до їжі Е1518 (розчинник ароматизаторів, зволожувач/вологоутримувач). З популярних синонімічних назв: триацетат гліцерину, гліцерилтриацетат, триацетил гліцерин, 1,2,3-триацетоксипропан.

Описуючи цей матеріал, даючи йому визначення, також слід вказати на його неабияке значення для різних напрямків, але перш за все, для харчопрому, фармацевтики і косметичної галузі. Триацетин має особливі хімічні та фізичні властивості. З його допомогою можна не просто здійснювати певні технологічні завдання, а й удосконалювати кінцеву продукцію. Десь його можна замінити аналогами, але є й такі процеси, де краще, ніж ця речовина, себе ніщо не показує. Тож покупка гліцерилтриацетату – справа відповідальна. Звернутися в надійну компанію, яка не підведе – завдання №1.

Властивості триацетину

Розглядаючи триацетин, властивості сполуки як повного оцтового ефіру гліцерину, почнемо з опису його зовнішнього вигляду. Зовні це рідка маса маслянистої консистенції, прозора, позбавлена забарвлення і ароматичних параметрів, на смак гірка, без сторонніх домішок. Розчинність у воді відбувається з середньою інтенсивністю, аналогічно, як і в ефірі та чотирихлористому вуглеці. Легка розчинність характерна в таких середовищах, як ароматичні вуглеводні й більшість органічних розчинників. У бензолі ця речовина не розчиняється. До ферментації не схильна, ефективно зберігає свіжість продуктів.

Молярна маса – 218,21 г/моль, густина – 1,1562 г/см3 (при 20 °C). Термовластивості: t плавл. – -78 °C, t кип. – 258-260 °C, t спалаху – 138 °C, t самозаймання – 433 °C. Формула: C9H14O6.

У вільному вигляді триацетил гліцерин входить до складу багатьох натуральних жирів і олій. Отримання (хім. синтез) виглядає як етерифікаційна взаємодія гліцерину і оцтової к-ти.

Безпека. Чи є якісь ризики, що провокуються речовиною, яка взята до розгляду? Який клас небезпеки їй присвоєний? Ці та суміжні запитання вкрай важливі для багатьох споживачів, тому знайти на них відповіді потрібно в обов’язковому порядку. Отже, цей хім. продукт не зарахований до жодного класу небезпечних речовин, згідно з нормами ЄС. Він входить в список FDA, що свідчить про безпеку. Науково доведено, що він і група пов’язаних тригліцеридів не несуть небезпеки людям в обсягах до 7,8 мг/день (для дорослих). Рідкість – прояв алергійного впливу на виробництвах цигаркових фільтрів.

Способи застосування триацетину

Для початку коротко перерахуємо основні напрямки, в яких триацетин застосування сьогодні знаходить найбільш широке:

 • харчопром;
 • виробництво косметичних і парфумерних засобів;
 • фармацевтична галузь;
 • виготовлення сигаретної продукції;
 • нафтохімія;
 • промислове виробництво.

Загалом, хімікат, що розглядається, затребуваний в чималому переліку різнопрофільних напрямків госпдіяльності. Він використовується в хімії орган. синтезу. З його участю активно створюють харчовий пластик: контейнери для їжі, одноразовий посуд, пакети, упаковку та ін. Будучи дещо простішим представником класу жирів, порівняно з триформіном, триацетин розглядається і як поживне джерело для систем штучного відновлення харчування в тривалих космічних польотах. Фахівці вважають цілком безпечною для космонавтів можливість отримувати з нього більше половини харчових енергетичних ресурсів.

Крім того, він може слугувати добавкою до пального, яка виступає розчинником або антидетонаційною присадкою. Завдяки йому зменшується стук бензинового мотора, підвищується стійкість до низьких температур і поліпшуються в’язкісні параметри біодизельного палива.

Харчова сфера. Триацетин харчовий, зареєстрований як добавка під кодом Е1518, дозволений для введення в харчові продукти, не підлягає забороні в більшості країн світу, зокрема і в Європейському Союзі.

Технологічний функціонал 1,2,3-триацетоксипропану в харчовій галузі:

 • розчинення і фіксація (стабілізація) ароматизаторів, зокрема і тих, які термостабільні + створення жиророзчинних ароматизаторів;
 • утримування вологи, тим самим запобігання висиханню;
 • збереження свіжості в ролі стабілізатора;
 • пластифікація, загущення, виконання ролі сполучного компонента;
 • запобігання кристалізації;
 • недопущення формування сполук металів;
 • емульгування молокопродуктів і напоїв.

Стійкість до природної ферментації, а також інші функціональні, хімічні й фізичні властивості пояснюють те, що цій субстанції під силу підтримувати свіжість й істотно подовжувати термін зберігання свіжої харчової продукції. З цією метою її часто вводять в різну кондитерку, зокрема в шоколадні вироби. Вона покращує зовнішній вигляд борошняних виробів, допомагає зберігати привабливу форму. Загалом, у хлібобулочній продукції виступає добавкою, що значно поліпшує смакові параметри і споживчі якості. Триацетат гліцерину є популярним компонентом пекарських порошків і борошна. У напоях виступає смакопосилювачем, у жувальних гумках – пластифікатором і зволожувачем. У складі натуральної оболонки ковбасних виробів служить вологоутримувальним агентом, що перешкоджає висиханню. Також використовується при виготовленні лікерів (застосування в лікеро-горілчаному сегменті), твердих цукерок і льодяників, консервованих продуктів з ягід і фруктів, зокрема варення, джему, повидла. Є популярним інгредієнтом харчових ароматизаторів, головним чином, такого, як «аромат кокоса». Як пестицидна добавка входить до складу кормів для тварин.

Фармацевтика. Коли мова йде про виробництво фармацевтичної продукції, на триацетин, ціна якого, до слова, варіюється, залежно від виробника, доводиться виконання таких завдань:

 • виступ у ролі ексципієнта (наповнювача, формотворного агента);
 • зволоження, пластифікація, розчинення;
 • гідрофільна пластифікація полімерних оболонок капсульованих, таблетованих і гранульованих медикаментів (стандартна концентрація – 10-35 %);
 • антимікробна і протигрибкова дія.

Важливо! 1,2,3-триацетоксипропан отримав схвалення від Департаменту FDA для застосування в якості інгредієнта ліків.

Косметично-парфумерна галузь. У косметиці та парфумерних засобах триацетин аналогічно виконує чимало функціональних завдань. Виступаючи допоміжним складником, він, передусім, ефективно бореться з мікробами, перешкоджає їх появі й поширенню. Тому його часто можна бачити в складі засобів з догляду за проблемною шкірою, зокрема в підлітковій косметиці. Застосовується для розчинення, загущення, пластифікації, стабілізації, ароматизації та зв’язування. Слугує ароматом у парфумерії та косметичних засобах, будучи частиною парфумерного букета. У зв’язку з чудовим утримуванням вологи, нерідко вводиться в зволожувальні гелі, сироватки, креми та іншу косметику для зволоження обличчя, тіла і шкіри, загалом. Крім того, ця добавка покращує структуру косметики і надає їй приємного ніжного аромату.

Тютюнова промисловість. Сьогодні без триацетину складно уявити цей напрямок. Його використовують при виготовленні акрилових тканинних фільтрів і ацетатних волокон для цигарок. У сигаретних фільтрах слугує пластифікатором, виступає просоченням і затверджувачем (в 6-8 % концентрації). Додає жорсткості джгутам з ацетатного волокна. Краще від інших варіантів справляється з таким завданням, як поглинання канцерогенів.

Зверніть увагу! Триацетил гліцерин є в списку добавок до сигарет, створеному п’ятьма найбільш авторитетними тютюновими компаніями світу (всього тут міститься 599 найменувань).

Ціни від виробника

Перед тим, як триацетин купити, потрібно зрозуміти, що цей товар у різних компаній доступний для придбання на різних умовах. Хтось ціни завищує, а хтось навпаки робить вигідні для клієнтів пропозиції. У одних доставка – оперативна, інші ж не особливо турбуються про терміни поставок. Як би там не було, завжди хочеться знайти такий варіант, щоб і швидко, і недорого, і без шкоди якісній стороні, чи не так? Саме таке поєднання переваг гарантує компанія «Система Оптимум». У нас в продажу – якісний триацетин, ціна якого не «кусається», китайського і європейського виробництва. З усіма виробниками працюємо напряму, без посередників. Товар доставлений вам може бути в будь-яких, хоч навіть найбільших тоннажних обсягах, без зволікань. Уточнити додаткову інформацію та оформити замовлення можна за контактними номерами телефонів.

Замовити онлайн з доставкою

Приймаємо замовлення на триацетин оптом через інтернет (кошик сайту або електронну пошту), а також у телефонному режимі. Доставляємо по всій Україні в домовлені при оформленні заявки терміни. З нами ви забудете про такі негативні нюанси, як затримки поставок, невідповідність якості/кількості заявленим параметрам, необґрунтовано завищена ціна та ін. Замовляйте триацетин у ПП «Система Оптимум» – це вигідно, надійно та зручно!

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Триацетин харч

    

Гарантійний термін зберігання 2 роки
Виробник Китай
Формула C9H14O6

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Прозора, безбарвна рідина Відповідає
2 Масова частка основної речовини, % ≥ 99,0 99,82
3 Колір, Pt-Co ≤ 20 5,0
4 Вологість, % ≤0, 1 0,01
5 Кислотність (в перерахунку на оцтову кислоту), % ≤ 0,006 0,0015
6 Індекс рефракції при 20°С 1,430-1,435 1,430
7 Питома густина при 25°С, г/см3 1,154-1,164 1,155
8 Важкі метали (Pb), ppm ≤ 5,0 Відповідає
9 Миш’як, ppm ≤3,0 Відповідає
10 Точка кипіння, °С 258
11 Точка спалаху, °С 140-143

  Лабораторний висновоксертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

Міжнародна назва 1,2,3-Propanetriol triacetate; glycerol triacetate; glyceryl triacetate; triacetinum; triacetyl glycerine
Хімічна формула C₃H₅(OCOCH₃)₃
Назви-синоніми триацетат гліцерину, 1,2,3-триацетоксипропан, гліцерилтриацетат, триацетил гліцерин

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Триацетин харчовий за вигідною ціною, також замовити Триацетин харчовий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.