Гексан для хроматографії, хч

420.00 грн (ціна за 1 л)

Гексан (н-гексан) хч для хроматографії – це насичений вуглеводень з класу алканів, безбарвна рідка речовина з легким запахом хлористого етилену кваліфікації «хімічно чиста». Тобто, основного компоненту в складі – не менше 99 %, а домішок – не більше 0,003 %.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності гексан для хроматографії. У нас можна купити гексан для хроматографії за доступною ціною. Гексан для хроматографії має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку гексану для хроматографії по всій території України.  При купівлі гексану хімічно чистого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Молярна маса – 86,18 г/моль, густина – 0,6548 г/см³. Термовластивості: t плавлення – -95 °C, t кипіння – 68 °C, t самозаймання – 240 °C. Формула – C6H14.

У газорідинній хроматографії, при розділенні та аналізі багатокомпонентних сумішей, а також при дослідженні фізико-хімічних властивостей різних речовин, гексан служить зразком. З його допомогою розділяють жирні кислоти, екстрагують водні розчини речовин органічної етимології та полімерів.

Гексан і безпека

Гексан – вогне- та вибухонебезпечний реактив, тому при його зберіганні й використанні необхідно уникати сусідства з джерелами вогню. Він, крім усього іншого, токсичний, а оскільки пари поширюються швидко, то уникнути отруєння складно. Щоб, все ж, не отруїтися, необхідно використовувати спецодяг і респіратор. А при перших ознаках негативного впливу (головний біль, проблеми з диханням, слабкість, сонливість, нудота) нейтралізувати його.

Гарантійний термін придатності – 1 рік з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити оптом гексан для хроматографії, хч, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на гексан для хроматографії, хч, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва hexane, hexacarbane, sextane
Хімічна формула С6Н14
Назви-синоніми н-гексан, гексилгідрид, секстан

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гексан для хроматографії, хч за вигідною ціною, також замовити Гексан для хроматографії, хч з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.