Етилацетат для хроматографії, хч

150.00 грн (ціна за 1 л)

Етилацетат хімічно чистий для хроматографії – це етиловий ефір оцтової кислоти, рідка летка речовина, позбавлена кольору, що має різкий солодкий запах етеру.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності етилацетат для хроматографії, хч. У нас можна купити етилацетат хімічно чистий за доступною ціною. Етилацетат для хроматографії, хч має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку етилацетату хімічно чистого по всій території України.  При купівлі етилацетату для хроматографії, хч оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

У воді розчиняється в невеликих кількостях; також розчинення відбувається в етиловому спирті, сірчаному ефірі, бензолі та трихлорметані. Кваліфікація «хімічно чиста» говорить про те, що в складі речовини є не менше 99 % основного компоненту, а домішок – не більше 0,003 %.

Молярна маса – 88,11 г/моль, густина – 0,902 г/см³. Термовластивості: t плавлення – -84 °C, t кипіння – 77 °C. Формула – C4H8O2.

Застосування етилацетату

Етилацетат хімічно чистий – це зразок, який використовується в газорідинній хроматографії. Зокрема, він бере участь в екстракції та в колонковому, тонкошаровому хроматографічних методах.

Низька ціна, незначна токсичність і відсутність специфічного запаху сприяють застосуванню цієї речовини в якості розчинника. З її допомогою розчиняють нітрат целюлози і ацетат целюлози, жир і віск. Нею чистять друковані плати, а в тандемі зі спиртом використовують при створенні синтетичної шкіри. Крім того, етилацетат застосовують у фармацевтиці, манікюрній справі та харчопромі як добавку E1504; також він входить до складу фруктових екстрактів.

Термін придатності згідно гарантії – 3 роки з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити гуртом етилацетат хімічно чистий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на етилацетат для хроматографії, хч, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва ethyl acetate, ethyl ethanoate, acetic ester, ethyl ester of acetic acid
Хімічна формула CH3COOC2H5
Назви-синоніми оцтовоетиловий естер, етил ацетат, етиловий ефір оцтової кислоти

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Етилацетат для хроматографії, хч за вигідною ціною, також замовити Етилацетат для хроматографії, хч з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.