Гліцерин дистильований (технічний)

34.50 грн (ціна за 1 кг)

Гліцерин дистильований (пропантріол-1,2,3) – це позбавлена кольору і запаху рідка прозора гігроскопічна речовина в’язкої консистенції.

Молярна маса – 92,1 г/моль, густина – 1,261 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 18 °C, t кипіння – 290 °C. Формула – C3H8O3.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

З потребою гліцерин дистильований купити до нас звертаються нерідко. Ті, хто шукають цей продукт вперше, як і ті, хто вже купували його у інших компаній, приходять до нас, тому що більших вигод придбання сьогодні жодне з українських підприємств не пропонує. У нас же в продажу гліцерин дистильований, ціни якого – в доступних межах, якість відповідає всім нормам і вимогам, а умови оплати, доставки та інші організаційні аспекти – на належному рівні.

Купити гліцерин дистильований в Україні

Те, що сьогодні купити гліцерин технічний в Україні нескладно – поза сумнівами. Якщо пошукати варті уваги пропозиції в інтернеті, то до вибору буде представлено багато варіантів, що відрізняються ціновим, кількісним, якісним, комфортним та іншими факторами. Як прийняти правильне рішення? До якої компанії звернутися, щоб потім не те що не пошкодувати, але й залишитися повністю всім задоволеними? Ретельний і відповідальний підхід до справи обов’язково потішить результатом. Вивчайте представлену онлайн інформацію, порівнюйте, цікавтеся відгуками попередніх клієнтів – і все вдасться.

Якщо необхідно, крім усього іншого, максимально заощадити час, можете відразу замовити гліцерин у нас. ПП «Система Оптимум» багато років працює на українському ринку хімічної продукції, усіляких речовин, сполук, матеріалів, необхідних для великого переліку напрямків діяльності. З-поміж наших постійних клієнтів – різних масштабів підприємства з усієї країни. Ми дорожимо своєю репутацією, тому пріоритетним завданням у кожному конкретному випадку ставимо таке: виправдати очікування замовника повною мірою.

Гліцерин технічний – в постійній наявності на складах у великих обсягах. Тож партія необхідного розміру може бути укомплектована і відправлена вам без зволікань. Висока якість продукції підтверджена відповідним сертифікатом. Вартість завищувати – не в наших принципах, відтак обов’язково порадуємо вас і однією з найпривабливіших цін на українському ринку. А у випадку замовлення великої оптової партії надамо додаткову знижку в індивідуальному порядку. Звертайтеся!

Що таке дистильований гліцерин?

Перед тим, як замовити дистильований гліцерин і використовувати його в тій чи іншій галузі, необхідно з’ясувати, що він таке, чому саме на цьому різновиді слід зупинити вибір, чи не потрібно розглянути покупку якогось іншого варіанту тощо.

Отже, гліцерином, на загал, а також гліцеролом і пропантріолом-1,2,3 іменується рідка в’язка субстанція, позбавлена колірно-ароматичних параметрів, що представляє трьохатомні спирти. Назву отримала через солодкий смак, адже саме так вона перекладається з давньогрецької. Застосування знаходить в найрізноманітніших галузях, починаючи з харчопрому, закінчуючи металургією.

Розрізняють декілька базових різновидів гліцерину. Це харчовий, технічний, аптечний та спеціальний. Перші два користуються найбільшим попитом і кожен з них має свій сегмент задіяння. Харчовий гліцерин найчастіше використовують при виготовленні харчової та фармацевтичної продукції, а технічний, або дистильований – в тех. пром. напрямках (в лакофарбовому виробництві, машинобудуванні, текстильній, паперовій та інших галузях). Головна відмінність між ними полягає в чистоті. Вони обидва виробляються з натуральних жирів і олій, але чистота готового харчового продукту дорівнює 99 %, а технічного – 80-90 %.

Гліцерин технічний купити можна, отриманий шляхом дистиляції сирої речовини. Для порівняння: синтетичний метод ґрунтується на обробці пропену.

Звичайне очищення цього матеріалу виглядає як відгін під вакуумом із застосуванням перегрітої водяної пари. Іноді потрібне додаткове здійснення відбілювання. Для цього використовують активоване вугілля. Відбілювання відбувається в спец. мішалках при t 70-80 °C протягом приблизно двох годин з подальшою фільтрацією. Гліцерин, який отримується на виході, іменується хімічно чистим.

Гліцерин технічний – властивості

Розглядаючи фізичні і хімічні властивості технічного гліцерину, з ходу акцентуємо увагу на таких:

 • рідкий в’язкий стан;
 • відсутність кольору і запаху;
 • солодкуватий смак;
 • прозора текстура;
 • значна гігроскопічність;
 • легке розчинення у воді та спирті, змішування з ними в різних пропорціях;
 • помірне розчинення в ефірах і повна його відсутність майже у всіх вуглеводнях;
 • збільшення плинності при дії пропан-1,2-діолу;
 • безпроблемне реагування з великим числом органічних і неорганічних сполук;
 • можливість утворювати гліцериди металів, складні й прості, аліфатичні та ароматичні ефіри;
 • формування моно- і дигалогенгідринів під дією галогеноводнів/галоїдів фосфору.

Що стосується хім. властивостей, то вони, як бачите, ті самі, що і у інших поліспиртів.

Основні фізичні властивості: молярна маса – 92,1 г/моль, густина – 1,261 г/см³. Термовластивості: t плавл. – 18 °C, t кип. – 290 °C, t спалаху – 203 °C, t самозаймання – 400 °C. Хім. формула – C3H8O3.

Взагалі вимоги до тех. гліцерину описані у відповідному стандарті. Він не тільки повинен бути прозорим і позбавленим ароматичних характеристик при t 15-20 °С, але й не може мати в складі таких компонентів: акрилальдегіду, білкових речовин, заліза, свинцю і миш’яку.

Вимоги безпеки. Хочемо, передусім, сказати про безпечність для людей, нетоксичність цього матеріалу. Але горючість ніхто не відміняв. Щоб запобігти загорянню, в робочих приміщеннях не можна використовувати відкритий вогонь. Також важливо подбати про припливно-витяжну вентиляцію. Не нагрівайте гліцерин до температури понад 130 °С. В інакшому випадку відбудеться його розкладання на пропеналь і диметилкетон зі спалахуванням вже при 112 °С. Якщо матеріал горить, запобігти чому не вдалося, гасіть полум’я за допомогою пінних чи порошкових вогнегасних засобів, або ж використовуйте тонкорозпилену воду.

Способи застосування

У зв’язку з примітними фізичними властивостями гліцерину, зокрема його в’язкістю та гігроскопічністю, він і знайшов широке застосування в різних галузях і процесах. До слова, технічний різновид є одним з найбільш затребуваних, а спектр його задіяння – мабуть, найбільш різноплановий. Це, зокрема, виробництво побутової хімії, паперової та лакофарбової продукції, приладо- і машинобудування, а також багато іншого. За допомогою гліцерину різній продукції надають спеціальних властивостей, покращують її споживчі якості.

Процеси, які найчастіше не обходяться без участі технічного гліцеролу:

 • виготовлення незамерзаючих моторних, низькозамерзаючих охолоджувальних, гальмівних і нагрівальних рідин;
 • охолодження збройових стволів;
 • нормалізація вологості тютюнової продукції;
 • виробництво різних видів пластику і смол;
 • обробка посадкового матеріалу в сільському господарстві;
 • виготовлення спеціального різновиду конденсаторів (електролітичного);
 • електроплатинування;
 • створення чималого переліку засобів для чищення та миття, що застосовуються в побуті і не тільки;
 • виробництво лаків і фарб, композицій для полірування;
 • виготовлення спец. паперу (пергаментного, копіювального та іншого).

Гліцерин дистильований застосування знаходить і в заповненні низки ущільнювальних матеріалів, наприклад, тих, що використовуються в апаратах-мішалках. Він – базовий сировинний компонент сукупності, необхідної для створення всіляких варіантів пластичних мас і смол. Функція, яку цей реактив покликаний виконувати в ЛФ-матеріалах – основа полірувального складу.

Не переоцінити його значення для текстильної промисловості. Тут він слугує складовою частиною і розчинником багатьох фарб високої якості, робить тканини більш яскравими, соковитими, забезпечуючи разом з тим їх м’якість та еластичність.

Гліцерину практично не знайти рівноцінної альтернативи у виготовленні кальки, серветок, цигаркового і жироводостійкого паперу. Такі унікальні якості, як пластичність і чудове вологопоглинання, пояснюють активне залучення гліцерину-пластифікатора при створенні целофану. Ще він – популярний компонент емульсій, використовуваних у шкіряній індустрії  для обробки шкір.

Технічний гліцерол просто незамінний в приладобудуванні та машинобудуванні. У першому із зазначених сегментів його задіюють у виготовленні ємнісних елементів і ізоляційних матеріалів, а в другому з його участю виготовляють спеціальні консистентні мастила. Також без нього не обходяться електротехніка й радіотехніка, де він виступає популярним флюсом для пайки. Такі якості, як бездоганне желювання і горіння, що не супроводжується виділенням запаху та чаду, пояснюють актуальність використання розглянутого матеріалу у виробництві високоякісних прозорих свічок і рідин для димогенераторів.

Замовити оптом

Приймаємо оптові замовлення на гліцерин технічний, ціна якого – одна з найкращих в Україні. Відвантаження здійснюється наливом у каністри по 25,2 кг, бочки по 250 кг і єврокуби по 1250 кг. У ємностях з поліетилену або металу (сталі/алюмінію) перевезення допустиме будь-якими критими транспортними засобами. Як варіант – налив в автомобільні цистерни або залізничні з нижнім зливом. Загальне наповнення цистерн при цьому не повинне перевищувати 90 %.

Для зберігання необхідно використовувати герметичну тару, щоб до 1,2,3-пропантріолу не потрапляла волога. Також важливо запобігати контакту з ультрафіолетом. Підійдуть як відкриті, так і закриті майданчики. Термін придатності – 5 років з дня виготовлення.

Знаючи ці нескладні, але такі важливі правила упакування, транспортування і зберігання, можете сміливо оформляти замовлення навіть на найбільшу оптову партію. Дотримуючись їх, можете бути впевнені, що цей хім. продукт не втратить своїх початкових характеристик і буде справлятися зі своїм призначенням стільки, скільки знадобиться.

Ціни від виробника

Коли мова йде про покупку сировини для будь-якого напрямку діяльності (це ж стосується і дистильованого гліцерину), чи не на перший план виходить ціновий фактор. Так, якість дуже важлива. Так, умови придбання теж повинні бути на рівні. Але якщо ціна буде необґрунтовано завищена, навряд чи хто стане такий продукт купувати, незважаючи на всі його технічні й функціональні плюси. Тому ми ніколи не завищуємо вартість, а навіть, навпаки, на великі оптові замовлення надаємо додаткові знижки. Якість при цьому не приносить неприємних сюрпризів, а доставка виконується оперативно в будь-який регіон країни.

Замовивши гліцерин у компанії «Система Оптимум», ви залишитеся задоволені всіма аспектами співпраці. Заявку на придбання можна подати онлайн (через кошик сайту), написавши нам на електронну пошту і в телефонному режимі. Звертайтеся, якщо хочете гліцерин дистильований купити з максимальною вигодою!

Популярні запитання

Для чого використовують технічний гліцерин?

Гліцерин використовують для виготовлення незамерзаючих моторних, низькозамерзаючих охолоджуючих, гальмівних та нагрівальних рідин, а також для охолодження зброї та виробництва пластику та смол.

Скільки коштує технічний гліцерин?

Оптова ціна на гліцерин технічний при купівлі оптом від компанії Система Оптимум від 114 грн/кг.

Де в Україні купити гліцерин за вигідною ціною?

Купити гліцерин технічний оптом за вигідною вартістю можна в інтернет-магазині Система Оптимум.

Міжнародна назва glycerol, glycerin, 1,2,3-propanetriol, 1,2,3-trioxypropane
Хімічна формула HOCH2-CH(OH)-CH2OH
Назви-синоніми гліцеро́л, пропантріол-1,2,3

Вага

куб 1250 кг

бочка 250 кг

каністра 25,2 кг

налив

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гліцерин дистильований (технічний) за вигідною ціною, також замовити Гліцерин дистильований (технічний) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.