Формалін 37 % стабілізований

26.40 грн (ціна за 1 кг)
Формалін 37 % стабілізований - налив
SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності  формалін 37 % стабілізований. У нас можна купити формалін стабілізований за доступною ціною.  Формалін 37 % стабілізований  має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна  формаліну 37 % стабілізованого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку стабілізованого формаліну 37 % по всій території України.  При купівлі оптом  формаліну 37 % стабілізованого наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

При відстоюванні стає каламутним, оскільки спостерігається випадання осаду білого кольору.

Формалін є динамічним відновником. Йому характерні слабка кисла реакція і активна бактерицидна дія.

Густина – 1,1109-1,0764 г/см³. Формула – СН2О•Н2О•СН3OН.

Застосування стабілізованого формаліну

Цей розчин формальдегіду має декілька важливих властивостей, що і пояснює широту його застосування. Передусім, він міцний антисептик і дезінфектант. З його допомогою зв’язують, дезодорують і припікають, сприяють згортанню і закріпленню білків, дезінфікують медінструменти та речі догляду за хворими. Тобто, він застосовується, головним чином, з медичною метою, але не тільки.

Крім усього іншого, формаліну 37 % стабілізованому властиве бальзамування. Оскільки він перешкоджає розкладанню, то добре підходить для обробки різних біопрепаратів, у

яких передбачається тривале зберігання. В паперовій галузі він підвищує міцність і покращує якісні характеристики паперу, в текстильній – робить вироби стійкими до зібгання та зсідання, в шкіряній його використовують для дублення шкіри, а в аграрному комплексі – з метою обробки насіння і коріння культур, виконання дезінфекційних заходів у ґрунті та приміщеннях перебування тварин.

Ось іще деякі матеріали, які виробляють з його участю: кінофотоплівки, штучні смоли і каучук, ПАР, багатоатомні спирти, формалі тощо.

Якщо Вам потрібно купити гуртом формалін 37 % стабілізований, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на формалін 37 % стабілізований, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва formaldehydum solutum, formaldehyde, methanal, methyl aldehyde, formalin, formol, methanone
Хімічна формула СН2О•Н2О•СН3
Назви-синоніми метаналь, розчин формальдегіду, мурашиний альдегід, метилальдегід

Вага

налив

каністра 22 кг

куб 1100кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Формалін 37 % стабілізований за вигідною ціною, також замовити Формалін 37 % стабілізований з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.