4-Аміноантипірин

10200.00 грн (ціна за 1 кг)

Пропонуємо купити 4-аміноантипірин за вигідною ціною і з оперативною доставкою по всій території України. Наша компанія – один із лідерів з поставок хімічних речовин у країні. Ми кожному клієнтові гарантуємо зручність, надійність та вигоди співпраці. Для покупки якісного 4-аміноантипірину зв’яжіться з нашим менеджером. Відповіді на супутні запитання – за контактними номерами.

Короткий опис 4-аміноантипірину

4-Аміноантипірин, він же ампірон, 4-амінофеназон і 1,5-диметил-2-феніл-4-амінопіразолон – це хімічна речовина з категорії барвників та індикаторів. Світла жовта або коричнева тверда маса, сформована дрібними кристалами. Запаху не має. У воді розчиняється в співвідношенні 56 г/л (при 20 °С) з формуванням чистого прозорого розчину. Характеризується стабільністю і стійкістю в оптимальних умовах навколишнього середовища і правильній обстановці зберігання, при дотриманні правил поводження у плані температурного режиму та тиску. Може проявляти чутливість до світлового впливу.

Молярна маса – 203,24 г/моль, густина – 0,89 г/см³, показник заломлення – 1,606. Термовластивості: t плавлення – 105-110 °С, t кипіння – 340 °С. Формула – C11H13N3O.

Якісні товарні форми ЧДА складаються з основної діючої речовини мінімум на 98 %, найчастіше ця цифра ще більша. Відсоток домішок не виходить за рамки допустимого, що пояснюється вимогами стосовно точності аналітичних досліджень.

Зберігати рекомендовано при кімнатній t. Термін зберігання з дня виготовлення – 3 роки.

Застосування. 4-Аміноантипірин є затребуваним реагентом для фотометричного визначення фенолів. Утворює з ними за участю окислювачів забарвлені речовини (інтервал меж виявлення – 0,1-1 мкмоль/л).

Питання безпеки. Лабораторна хімічна речовина, що розглядається, належить до групи матеріалів з гострою токсичністю (оральною). Вона горюча, при пожежі здатна утворювати небезпечні продукти горіння, в т.ч. оксиди азоту, чадний газ і вуглекислоту. При дії на організм найчастіше провокує нудоту і блювоту (при ковтанні), незначні подразнення (при контакті з очима, шкірою), кашель (при вдиханні). Тому маючи справу з ампіроном, слід керуватися паспортом безпеки і дотримуватися запобіжних заходів, зокрема:

  • при використанні не їсти, не пити і не палити;
  • застосовувати відповідні ЗІЗ (захисні окуляри з бічним захистом, рукавиці хімзахисту, маски, респіратори) та профілактичні засоби в періоди відновлення для регенерації шкіри (захисні креми/мазі);
  • запобігати контакту зі шкірою, слизовими очей, дихальними шляхами (не вдихати пил і взагалі за можливості уникати пилоутворення);
  • в перервах і після завершення робіт добре вимивати руки;
  • у випадку контакту максимально швидко припинити його (прийняти душ, прополоскати рот, збільшити приплив свіжого повітря...) і, якщо симптоми не пройдуть, звернутися до лікаря;
  • зберігати якомога далі від їжі, напоїв і кормів для тварин;
  • зберігати в сухому приміщенні з місцевою і загальною вентиляцією при t 15-25 °С.

Купити ампірон зі складу ПП «Система Оптимум»

Здійснюємо поставки 4-аміноантипірину високої якості, виготовленого, згідно з ТУ. Реалізуємо зручні фасування, забезпечуємо оперативність поставок, консультуємо й пропонуємо доступні ціни. Товар у постійній наявності на складі, тож може бути відправлений вам без зволікань.

За детальною інформацією звертайтеся телефоном.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом 4-Аміноантипірин за вигідною ціною, також замовити 4-Аміноантипірин з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.