Агар Ендо

1944 грн
1944.00 грн
(ціна за 1 кг)

Агар Ендо – це слабоселективне диференційно-діагностичне середовище.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності агар Ендо. У нас можна купити агар Ендо за доступною ціною. Агар Ендо має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на агар Ендо Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку агар Ендо по всій території України.

Характеристики та використання агару Ендо

Призначений для виділення представників родини Enterobacteriaceae з інфікованої води, стічних вод, їжі тощо. Ентеро-бактерії - паличкоподібні бактерії середнього розміру, анаероби, грамнегативні, що не утворюють спори. Ентеробактерії невибагливі, добре ростуть на звичайних поживних середовищах, таких як живильний або кров'яний агар. Більшість з них ферментують вуглеводи до кислоти або до кислоти і газу. Також вони можуть розкладати багатоатомні спирти, амінокислоти, органічні кислоти та їхні солі. Ферментативні реакції ентеробактерій лежать в основі їх диференціації на роди і види. Незважаючи на невибагливість ентеробактерій, при ізоляції останніх з матеріалів, в яких присутні інші бактерії, необхідно застосовувати спеціальні середовища. Для виділення і культивації цих бактерій найбільш широко використовуються диференційно-діагностичні живильні середовища з лактозою: вони універсальні і дозволяють виділити більшість представників родини Enterobacteriaceae, розділяючи вирощені колонії за здатністю ферментувати лактозу До складу агару Ендо входять: пептон сухий ферментативний, натрію хлорид, екстракт кормових дріжджів, фуксин основний, лактоза, гідроортофосфат натрію, сульфат натрію, агар. Сухе середовище Ендо - це дрібнодисперсний порошок світло-бузкового кольору, гігроскопічний, світлочутливий.

Правила використання

Препарат у кількості, зазначеній на упаковці, розмішують в 1 л дистильованої води, кип'ятять, поки агар повністю не розчиниться, приблизно 2-3 хвилини, фільтрують і знову доводять до кипіння. Охолоджують агар Ендо до температури 45-50 °С і вносять у стерильні чашки Петрі. Після застигання середовище сушать у термостаті при температурі 37-38 °С протягом години. Готовий агар Ендо прозорий, має блідо-рожевий колір.

Якщо Вам потрібно купити оптом агар Ендо, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на агар Ендо, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Агар Ендо за вигідною ціною, також замовити Агар Ендо з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.