Середовище Сабуро (агар Сабуро)

780 грн
780.00 грн
(ціна за 1 кг)

Середовище Сабуро (агар Сабуро) – це середовище, яке використовують для ідентифікації і виділення небезпечних для здоров'я людини грибів (наприклад, дріжджів і цвілі).

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності середовище Сабуро. У нас можна купити середовище Сабуро за доступною ціною. Середовище Сабуро має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на середовище Сабуро Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку середовища Сабуро по всій території України.

Характеристики середовища Сабуро

Зовні виглядає як дрібнозернистий світло-жовтий порошок. Глюкоза, яка входить до складу цього середовища, забезпечує оптимальний розвиток грибків. Пептон служить джерелом азотних речовин. Сухе середовище Сабуро не має компонентів, які б інгібували небажані мікроорганізми, пригнічення росту небажаної мікрофлори відбувається за рахунок рН 5,6; цей ефект може бути збільшений значним підвищенням або пониженням рН (наприклад, 10,0 або 3,5). Якщо гриби потрібно добути з матеріалів, сильно забруднених бактеріями, до середовища додають спеціальні інгібуючі агенти, також бажано зробити одночасно посів і на середовище без них. Склад агару Сабуро: пептон ферментативний, глюкоза (4 %),агар-агар.

Приготування середовища Сабуро

Сухе середовище в зазначеній на етикетці кількості розчиняють в 1 л очищеної води і кип'ятять приблизно 2-3 хвилини до повного розчинення компонентів препарату, потім фільтрують. Поміщають в стерильні пробірки і стерилізують 15 хвилин при 120-122 °С, середовище важливо не перегріти. Охолоджений до температури 45 - 50 °С агар Сабуро наливають по 20-30 мл в стерильні чашки Петрі. Після того як агар застигне, його трохи підсушують при температурі 33 °С протягом (40 ± 5) хвилин. рН середовища Сабуро має становити 5,4 - 5,8 при температурі 25 °С. Готове середовище повинне бути однорідним, прозорим і мати жовто-брунатний колір. Додаткові компоненти слід змішувати з готовим охолодженим середовищем при температурі близько 50 °С після закінчення стерилізації. Щоб пригнітити зростання небажаних мікроорганізмів, додають телурит калію або такі хімічні речовини як бензилпеніцилін і тетрациклін. Також до початку стерилізації вносять в середовище 50 мг левоміцетину. Проведення аналізу: середовище Сабуро інкубують терміном до 7 діб при 28 °С.

Якщо Вам потрібно купити оптом середовище Сабуро, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на середовище Сабуро, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Середовище Сабуро (агар Сабуро) за вигідною ціною, також замовити Середовище Сабуро (агар Сабуро) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.