Середовище селенітове Лейфсона

2700.00 грн (ціна за 1 кг)

Селенітове середовище Лейфсона класифікується як середовище збагачення і використовується для накопичення таких бактерій, як сальмонели та шигели. Застосовується при посіві інфікованого матеріал.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності селентітове середовище Лейфсона. У нас можна купити селентітове середовище Лейфсона за доступною ціною. Селентітове середовище Лейфсона має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна на середовище селентітове Лейфсона Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку середовища селенітового Лейфсона по всій території України.

Характеристики селентітового середовища Лейфсона

Комерційне селенітове середовище виготовляється в сухому вигляді. Представляє собою дрібнозернистий порошок світло-жовтого кольору, гігроскопічний (поглинає вологу з повітря), чутливий до світла. До складу селенітового Лейфсона середовища входять такі компоненти: панкреатичний гідролізат казеїну, тринатрійфосфат, натрію гідроселеніт, лактоза.

Використання та функції середовища Лейфсона

Кожен компонент цього поживного середовища має свої функції. Панкреатичний гідролізат казеїну забезпечує поживними речовинами необхідними для росту і розмноження сальмонел. Натрію гідроселеніт є інгібітором супутніх мікроорганізмів. Натрію фосфат відповідає за буферні властивості середовища, а лактозу вносять до складу препарату як компонент, що впливає на реакцію середовища. Для приготування селенітового середовища Лейфсона, необхідно наважку сухого препарату в кількості, зазначеній на упакуванні, ретельно перемішати з 1 л холодної очищеної води у стерильній колбі. Вміст закритої ватяним корком колби довести до кипіння - до утворення перших бульбашок, і швидко припинити нагрівання. Розлити у стерильні пробірки або флакони. Середовище не стерилізувати! Аналізований матеріал поміщають у дане живильне середовище і ретельно перемішують. Інкубують у термостаті протягом 8 год при 37 °С. Після інкубації незалежно від того, помутніло середовище чи ні, з нього висівають по 0,1 мл на середовище Ендо і ще раз інкубують при температурі 37 °С протягом 20 годин. Зберігати селенітове середовище Лейфсона необхідно в герметично закритій упаковці при відносній вологості повітря, що не перевищує 60% і температурі від 2 до 25 °С.

Якщо Вам потрібно купити оптом середовище селентітове Лейфсона, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на селентітове середовище Лейфсона, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Середовище селенітове Лейфсона за вигідною ціною, також замовити Середовище селенітове Лейфсона з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.