Середовище Гісса з лактозою

690.00 грн (ціна за 1 кг)

Cередовище Гісса – це диференційно-діагностичні середовища, які використовують для ідентифікації мікроорганізмів, здатних ферментувати цукри, зокрема, ентеробактерій.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності середовище Гісса. У нас можна купити середовище Гісса за доступною ціною. Середовище Гісса має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна на середовище Гісса Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку середовища Гісса по всій території України.

Характеристика середовища Гісса

Середовище Гісса - це диференційно-діагностичні середовища, які використовують для ідентифікації мікроорганізмів, здатних ферментувати цукри, зокрема, ентеробактерій. Середовище Гісса використовується для диференціації бактерій за їхньою здатністю зброджувати вуглеводи і спирти. Бромкрезоловий пурпурний, індикатор, який входить до складу середовища, при розщепленні вуглеводу (спирту) і виділенні кислоти, змінює забарвлення з фіолетового на жовтий, що свідчить про здатність бактерій зброджувати даний вуглевод (спирт). Середовище Гіса є дрібнозернистим світло-жовтим порошком. Воно гігроскопічне і поглинає вологу з повітря. До складу цього середовища входить тільки один певний вуглевод або спирт.

Використання середовища Гісса

Для приготування кожного конкретного живильного середовища, сухий препарат у кількості, зазначеній на упаковці, змішують з 1 л очищеної води, кип'ятять 3 хв, поки агар повністю не розчиниться. Після кип'ятіння розчин пропускають через ватно-марлевий фільтр і вносять по 4 мл в стерильні пробірки, стерилізують в автоклаві при температурі 110 -112 °С протягом 20 хв. Термін зберігання свіжоприготованого середовища - 10 діб у прохолодному місці (температура від +2 до +8 °С). Проведення аналізу здійснюється методом "проколювання" мікробіологічною петлею. Пробірки інкубують при 36-38 °С протягом доби, після чого оцінюють зміну кольору. Залежно від того, який вуглевод (або спирт) міститься в середовищі, воно використовується для ідентифікації окремого штаму ентеробактерій, який здатен ферментувати даний вуглевод або спирт. Реакцію оцінюють за зміною кольору середовища. При позитивній реакції утворюється кислота і колір змінюється з рожево-фіолетового на жовтий, також може відбутися утворення бульбашок газу в глибині або на поверхні середовища. Якщо колір середовища не змінюється, то реакція вважається негативною.

Якщо Вам потрібно купити оптом середовище Гісса, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на середовище Гісса, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Середовище Гісса з лактозою за вигідною ціною, також замовити Середовище Гісса з лактозою з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.