Середовище тiоглiколеве

2496.00 грн (ціна за 1 кг)

Середовище тіогліколеве – це мікробіологічне живильне середовище, що застосовується з метою контролю ступеню стерильності різних біологічних матеріалів (наявність/відсутність бактерій та грибів) і вирощування найрізноманітніших бактерій (як аеро-, так і анаеробних).

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності середовище тiоглiколеве. У нас можна купити середовище тiоглiколеве гуртом за доступною ціною. Даний товар має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна середовища тiоглiколевого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Склад: хлорид натрію, кальцинована сода, мікробіологічний агар-агар, пептон сухий ферментативний, ЕКД, глюкоза, α-аміно-β-тіопропіонова кислота, натрію тіогліколят.

Приготування середовища тiоглiколевого

Щоб приготувати це середовище, необхідно взяти 30 г речовини і розчинити в 1 л очищеної води (розмішати і прокип’ятити до повного розчинення). Щоб повністю позбутися всіх мікроорганізмів, необхідно виконати стерилізацію в автоклаві протягом чверті години (тиск – 1,1 атм, t – 121 °С). Далі слід охолодити до t 25 °С і розмістити для зберігання в темному прохолодному (до 25 °С) приміщенні.

На замітку! Тіогліколеве середовище піддається одноразовому відновленню. Якщо верхня його третина набула рожевого відтінку, його можна прогріти над киплячою водяною банею або в струмені пари до зникнення невластивого забарвлення.

Зберігання сухого середовища тiоглiколевого

При дотриманні елементарних вимог (герметична тара, сухе місце, захист від світла, температурні показники 2-25 °С) термін його придатності становить 24 місяці.

Транспортувати допустимо будь-яким видом критих ТЗ.

Якщо Вам потрібно купити оптом середовище тiоглiколеве, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни насередовище тiоглiколеве, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Середовище тiоглiколеве за вигідною ціною, також замовити Середовище тiоглiколеве з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.