Агар для ідентифікації лістерій (PALCAM)

7860 грн
15720.00 грн
(ціна за 1 кг)

Aгар для ідентифікації лістерій використовується для ідентифікації бактерій Listeria monocytogenes.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності агар для ідентифікації лістерій . У нас можна купити агар для ідентифікації лістерій оптом за доступною ціною. Агар для ідентифікації лістерій має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна агару для ідентифікації лістерій Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку агару для ідентифікації лістерій по всій території України. Ціна агару для ідентифікації лістерій також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі агару для ідентифікації лістерій оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики та застосування агару

Його застосовують також для селективного виділення лістерій з інфікованого матеріалу, заражених збудником лістеріозу продуктів харчування, а також природних об'єктів, наприклад, води. Служить для діагностики такого захворювання як лістеріоз. На зовнішній вигляд це дрібнозернистий порошок світло-рожевого кольору, гігроскопічний (поглинає вологу з повітря). До складу агару для ідентифікації лістерій входять: пептичний перевар тваринної тканини, натрій хлористий, маніт, ескулін, залізоамонійний цитрат, глюкоза, крохмаль, фенолсульфофталеїн, агар, літію хлорид. Рівень рН готового середовища (при температурі 25 °С) становить 6,8-7,2. Наважку препарату в кількості, зазначеній на упакуванні, потрібно розмішати в 1 л очищеної води. Кип'ятити агар для ідентифікації лістерій до повного розчинення всіх компонентів. Стерилізація проводиться в автоклаві при температурі 120 °С протягом 15 хвилин. Після охолодження середовища змішати його з двома флаконами селективної добавки (PALCAM) для лістерій. Переносять готовий агар після перемішування в чашки Петрі.Мікроорганізми Listeria monocytogenes на даному поживному середовищі мають добрий ріст. Колір колоній - тьмяно-зелений з темним обрамленням і центр.

Правила безпеки

Хлорид літію дуже токсичний, тому необхідно дотримуватися правил безпеки. Не можна допускати контакту з препаратом. Вдихання його парів украй небезпечне. Якщо цей агар потрапить на відкриту шкіру, необхідно терміново змити його водою. Listeria monocytogenes ферментує ескулін на ескулетин і глюкозу. Ескулетин, вступаючи в реакцію з залізоамонійним цитратом, призводить до потемніння агару до чорноти навколо колоній, оскільки утворюється темно-брунатний комплекс. Listeria monocytogenes не можуть розкладати маніт, тому жовті або червоні колонії утворюють ті бактерії, які зброджують маніт (наприклад, ентерококи і стафілококи). Це середовище інгібує ріст таких бактерій як Bacillus і Pseudomonas.

Якщо Вам потрібно купити оптом агар для ідентифікації лістерій, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на агар для ідентифікації лістерію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Агар для ідентифікації лістерій (PALCAM) за вигідною ціною, також замовити Агар для ідентифікації лістерій (PALCAM) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.