Вісмут-сульфіт агар

2490.00 грн (Ціна за 1 кг)

Вісмут-сульфіт агар призначений для виділення сальмонел (наприклад, Salmonella thyphi) з клінічного матеріалу, а також їжі та води.

SKU: .

Вісмут купити у вигляді вісмут-сульфітного агару – необхідність, що виникає при мікробіологічних і наукових дослідженнях. Якщо ви шукаєте компанію, яка гарантує високі якісні параметри продукту в поєднанні з доступною ціною, звертайтеся до ПП «Система Оптимум».

Вісмут – це хімічний елемент зі специфічними хімічними та фізичними властивостями, дією і застосуванням. Агар, який він формує разом зі сульфітом – спеціальне середовище, за допомогою якого можна здійснювати селективне виділення і попереднє встановлення сальмонел, зокрема Salmonella typhi, в патологічних матеріалах, стоках, продуктах харчування, питній воді тощо.

Купити вісмут-сульфіт агар

Де можна купити продукт так, щоб порадували і якість, і ціна, і умови придбання? Вигідні і комфортні покупки – результат звернення до нашої компанії! 

Не станемо стверджувати, що купити вісмут (Україна) можна тільки у нас. Це було б неправдою, а вводити в оману потенційних клієнтів – не в наших принципах діяльності. Так, сучасний ринок усіляких хімічних речовин вкрай багатий і різноманітний. Але великий асортимент не виключає таких негативів, як низькопробна якість, завищені ціни і т.д. Більше того, широта пропозицій якраз таки і забезпечується, у зв’язку з присутністю на ринку продукції з різним якісним рівнем і в великому ціновому діапазоні. Можна витратити багато часу, але так і не знайти необхідного варіанту. Благо, вас це обійде стороною, позаяк ви вже потрапили на наш сайт, де представлений вісмут, вартість і характеристики якого – одні з найкращих в країні.

Де замовити в Україні?

Отже, вісмут купити в Україні найдоцільніше у компанії «Система Оптимум». І ось чому:

 • ця речовина завжди є у нас на складах у достатніх кількостях, тож відправлення будь-якої партії може бути реалізоване без зволікань;
 • наш вісмут-сульфіт агар має сертифікат якості, заявлені характеристики продукту в обов’язковому порядку відповідають дійсності;
 • купити його у нас можна за чудовою ціною, а у випадку замовлення великої партії додатково можливе надання індивідуальної знижки;
 • умови придбання – комфортні для всіх клієнтів з будь-яких регіонів України;
 • доставка – оперативна, завдяки наявності власного автомобільного парку компанії.

Наш вісмут відгуки має найкращі. Якщо його замовляли у нас раз, а потім виникла потреба придбати ще, до нас звертаються повторно. З багатьма підприємствами працюємо саме в такому режимі – на постійній основі, тому що замовників влаштовують всі, без винятків, аспекти співпраці.

Щоб вам було легше зорієнтуватися, далі ми розглянемо такі питання: вісмут – що це таке, які характеристики і склад якісного агару, який вісмут опис повинен мати, в чому полягає використання, як створювати робочі матеріали. Знайдемо відповіді й на інші супутні, не менш важливі, запитання.

Характеристики та склад вісмут-сульфіт агару

Вісмут-сульфітний агар, як уже було сказано, є селективним середовищем для виділення сальмонел. Випускається в сухій формі: дрібнодисперсний порошок з однорідною структурою, світло-жовтим забарвленням. Гігроскопічний, чутливий до світла, легко поглинає вологу з повітряних мас. У готовому вигляді має непрозору текстуру зеленого кольору. Належить до числа щільних середовищ, які використовуються з метою виділення чистих культур.

Агар вісмут-сульфітний складається з таких компонентів:

 • ферментативний пептон;
 • екстракт дріжджів;
 • глюкоза;
 • лимоннокислий вісмут (це той самий цитрат вісмуту);
 • сульфіт натрію;
 • хлористий натрій;
 • двонатрієвий фосфат;
 • сірчанокисле залізо;
 • діамантовий зелений (є інгібітором грам (+) бактерій і представників групи коліформів);
 • мікробіологічний агар.

Щоб матеріал не втратив своїх початкових якісних параметрів і справлявся з призначенням на ура, його необхідно зберігати в герметичній упаковці в приміщенні. Вологість повітря не повинна перевищувати 60 %. Оптимальний температурний діапазон – 2-25 °С.

Використання вісмут-сульфіт агару

Це середовище використовується для виділення сальмонел з матеріалів, що піддаються дослідженню. Воно важливе для мікробіології (як клінічної, так і санітарної), а також для наукових експериментів. Це продукт мед. призначення з малим ступенем небезпеки.

Першочергове значення мають такі компоненти, як діамантовий зелений і лимоннокислий вісмут: застосування основане на потужному інгібуючому впливі на супутні коліморфні мікроорганізми. Диференціювальна властивість базується на тому, що реалізується можливість сальмонелами провокувати почорніння індикатора в момент формування зі сульфату заліза сірчистого водню. У той же час колірний індикатор цитрат вісмуту трансформується в чорний сульфід вісмуту. Бактерії, які є джерелами сірководню, формують специфічного забарвлення колонії: чорні, можливо, з коричневим або зеленим відтінком. Стандартний час почорніння сальмонел – 18 годин. Також їм нерідко характерний металевий відблиск, який проявляється через 48 годин від початку інкубації (виникає в результаті відновлення іонів вісмуту до металевого вісмуту). Час появи чорного кольору і металевого блиску варіюється (залежить від терміну зберігання середовища з моменту його приготування). Втім, варіативність зачіпає і вісмут: ціна його у різних виробників може відрізнятися.

Поява нового забарвлення характерна і середовищу, яке перебуває під колоніями. Який саме колірний варіант з’являється, залежить від різновиду сальмонел. Якщо в середовище поміщаються бактерії, які сірководень не утворюють, виростаючи, вони стають безбарвними, іноді зеленими або коричневими колоніями.

Час прояву диференціювальних властивостей – як правило, друга-третя доба. Аглютинабельність сальмонел, які виросли на такому середовищі – в рази зменшена.

Вісмут відгуки в цьому процесі має хороші, не тільки через ефективність, а й у зв’язку з нескладним застосуванням. Щоб створити робоче середовище, візьміть 59 г речовини (визначте точну необхідну кількість в інструкції) і розчиніть в 1 літрі води (для менших масштабів – 9 г порошку на 150 мл води). Вода повинна бути дистильованою. Спочатку перемішайте, а потім прокип’ятіть протягом приблизно трьох хвилин, також постійно помішуючи, щоб агар не підгорівши повністю розплавився. Далі охолодіть до 50 °С, збовтайте і розлийте по чашках Петрі (оптимальний шар – 4-5 мм). Залиште ємності відкритими на 80-100 хвилин при t 20-25 °С, щоб середовище підсушилось і застигло. Час інкубації – 48 годин при 35 °С в аеробних умовах.

Приготоване середовище (каламутне, із зеленим забарвленням, рН 7,6 при 25 °С) може використовуватися протягом трьох днів. Автоклавуванню не підлягає. Також важливо запобігти перегріванню. Тому перед використанням необхідно добре вивчити приписи, зазначені в інструкції до конкретного продукту, з яким маєте справу. Від того, де продаються і ким, а також як виробляються подібні середовища, залежить багато технічних аспектів застосування.

Свіжоприготованому матеріалу характерний потужний інгібуючий ефект, тому він особливо зручний для аналізу дуже контамінованих зразків. Якщо зберігати його в чашках при t 4 °С протягом чотирьох днів, інгібування зменшується, а тому середовище може використовуватися тільки для аналізу об’єктів менше контамінованих.

Правильний зовнішній вигляд чашок, в яких присутнє затверділе середовище – однорідна матова текстура із забарвленням від бежевого до світло-зеленого. Зберігання в холодильнику приводить до поступового окислення. Чашки із середовищем рекомендовано помістити в холодильник на чотири дні перед тим, як використовувати їх за призначенням. Так вдасться послабити інгібування, а отже, отримати можливість встановлення сальмонел у досліджуваних зразках, якщо кількість мікрофлори в останніх незначна.

Вигідні оптові ціни

Багато, кому потрібен вісмут-сульфітний агар оптом, вводять в пошуковій системі запити типу «вісмут ціна Україна», «вісмут вартість» і подібні. Пошукова видача, на перший погляд, тішить широтою варіантів. Але як тільки починаєш розбиратися, що до чого, перелік вартих уваги пропозицій істотно скорочується. Купити вісмут, ціна якого не «кусається», не так вже й просто, але можливо.

Щоб не витрачати часу даремно, перебираючи всі присутні на ринку варіанти, зупиніть вибір на агарі від ПП «Система Оптимум». Це найкраще місце, де можна купити його з вигодою. Невисокі ціни при оптових замовленнях гарантовані!

Замовити від виробника

Якщо вам знадобилося вісмут-сульфітний агар, окис вісмуту купити в Україні, відправляйте заявку менеджерам компанії «Система Оптимум». Зробити це можна телефоном або за допомогою електронної пошти. Контактні номери і e-mail вказані на сайті.

У нас – вісмут, опис якого відповідає дійсності, якісний вісмуту субцитрат від виробника за доступною ціною. Умови оплати, доставки та інші аспекти співпраці стануть для вас приємним сюрпризом.

Тепер, коли ви знаєте, де продаються найкращі мікробіологічні середовища, залишилося, власне, оформити замовлення і незабаром отримати необхідний товар у своє розпорядження. Зробити це можна просто зараз. Звертайтеся!

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вісмут-сульфіт агар за вигідною ціною, також замовити Вісмут-сульфіт агар з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.