2,3,5-Трифенілтетразолій хлористий

15000.00 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

2,3,5-Трифенілтетразолій хлористий – хімічна речовина, що є представником категорії «Індикатори». Широко застосовується в аналітичній хімії для проведення низки досліджень.

Купити 2,3,5-трифенілтетразолій хлористий пропонує ПП «Система Оптимум», гарантуючи вигідні та комфортні умови придбання. Речовина завжди є на складах компанії. Доставляється в усі регіони України в мінімальні терміни способами, погодженими з клієнтами в індивідуальному порядку. 2,3,5-трифенілтетразолій хлористий має сертифікат якості й повністю відповідає всім необхідним нормам і вимогам. Ціна цього індикатора – одна з найкращих на ринку хімічних речовин країни. Щоб купити 2,3,5-трифенілтетразолій хлористий недорого, зверніться до менеджера підприємства.

2,3,5-трифенілтетразолій хлористий: визначення, характеристики, властивості

2,3,5-трифенілтетразолій хлористий (2,3,5-трифенілтетразолій хлорид, тетразолевий червоний, хлорид тетразолію, ТФТЗ, ТТЗ, Triphenyltetrazolium chloride) – це окислювально-відновний індикатор, застосовуваний у мікробіології, в низці біохім. експериментів, передусім для позначення клітинного дихання. Зовні – порошкоподібна маса, сформована кристалами. Колір – білий (допустимий жовтуватий відтінок). Запах відсутній. Розчинність – у воді, етиловому спирті та диметилкетоні. В ефірі не розчиняється. Кількість основного компонента становить не менше 98 % (кваліфікація ч.д.а.).

Молекулярна вага – 334,81 г/моль. Масова густина – 230 кг/м3. Т плавлення – 243 °C (з розкладанням). Формула: C19H15ClN4.

Хлорид тетразолію належить до 3 класу небезпеки. Здатний провокувати подразнення шкірних покривів і дихальних шляхів. Може серйозно нашкодити очам. Відповідно, при роботі з цим реактивом необхідно дотримуватися техніки безпеки. Не можна вдихати пил цієї речовини. Важливо використовувати ЗІЗ для рук (захисні рукавиці) та очей (окуляри зі щитками), при пилоутворенні – засоби захисту дихальних шляхів.

Зберігати рекомендовано при кімнатній t, в температурному діапазоні 5-30 °C, в добре закритій ємності, без доступу для сторонніх. Слід запобігати впливу світла і тепла, близькості гарячих поверхонь, відкритого вогню, іскріння й інших джерел займання, оскільки зазначена сполука належить до числа горючих, займистих. Пожежа може призвести до виділення хлороводневого газу і оксидів азоту.

Термін придатності – 2 роки.

Застосування 2,3,5-трифенілтетразолію хлористого

Застосування індикатора тетразолевий червоний зосереджується на аналітичній хімії. Це затребуваний реагент, за допомогою якого визначають життєздатність насіння та мікробний ріст. Властивості й спосіб використання цього матеріалу пояснюються такими факторами, як чутливість і селективність. Чутливість демонструє мінімальні обсяги шуканої речовини при залученні реактиву, селективність – кількість речовин, з якими сполука вступає в реакцію.

Актуальна низка біохімічних досліджень, в яких застосовується Triphenyltetrazolium chloride. Наприклад, існує аналіз/тест ТТК (тест тетразолію), за допомогою якого диференціюються метаболічно активні й неактивні тканини. Біла сполука піддається ферментативному відновленню до червоного TPF в живих тканинах, у зв’язку з активністю різних дегідрогеназ. Водночас реактив не проявляє реакцію в ділянках некрозу, з урахуванням денатурації/дегідратації відповідних ферментів. Так, 2,3,5-трифенілтетразолій хлористий задіюється в патології аутопсії для посмертного встановлення інфаркту міокарда. Забарвлення здорового серцевого м’яза, що відрізняється життєздатністю, переходить у глибоку червону гаму від серцевого ферменту лактатдегідрогенази. Області потенційних інфарктів стають бліднішими.

Купити 2,3,5-трифенілтетразолій хлористий з оперативною доставкою і за найкращою ціною

Якщо вас цікавить 2,3,5-трифенілтетразолій хлорид з найкращим співвідношенням ціна-якість, звертайтеся до фахівців ПП «Система Оптимум». Уся хімічна сировина, яка є в продажу, зокрема й 2,3,5-трифенілтетразолій хлористий, сертифікована і перевірена на придатність до застосування у відповідних сегментах. Хлорид тетразолію в зручній фасовці для аналітичної хімії, мікробіології від компанії «Система Оптимум» якісний і доступний. Ціни залежать від обсягів замовлення, а доставка в усі регіони країни здійснюється оперативно. Уточнити кінцеву вартість і можливість отримання персональної знижки можна, зв’язавшись з менеджером телефоном або через електронну пошту.

Замовляйте 2,3,5-трифенілтетразолій хлористий у нас – порадуємо і самим товаром, і умовами його придбання.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом 2,3,5-Трифенілтетразолій хлористий за вигідною ціною, також замовити 2,3,5-Трифенілтетразолій хлористий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.