Кристалічний фіолетовий (генціанвіолет)

920.40 грн (ціна за 1 кг)

Кристалічний фіолетовий (генціанвіолет) – це порошок темно-фіолетового кольору, який може швидко розчинятися не тільки у воді, але й у таких органічних розчинниках як ефір, хлороформта спирт.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності кристалічний фіолетовий. У нас можна купити кристалічний фіолетовий за доступною ціною. Кристалічний фіолетовий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна кристалічного фіолетового Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку кристалічного фіолетового по всій території України. Ціна кристалічного фіолетового також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кристалічного фіолетового оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики кристалічного фіолетового

кристалічний фіолетовий купитиКристалічний фіолетовий (метиловий фіолетовий 10В, генціанвіолет, кристалвіолет) – органічний барвник, головний трифенілметановий барвник з цитохімічних. На вигляд це темно-фіолетовий порошкоподібний матеріал, який добре розчиняється у воді і органічних розчинниках (етер, трихлорметан, спирт, гліцерин, крижана оцтова кислота). Може змінювати забарвлення в процесі неводного титриметричного аналізу. Так, маючи фіолетовий колір у лужному середовищі, в нейтральному стає синьо-зеленим, а в кислому – зелено-жовтим. T плавлення – 215 °C (з розкладанням). Формула – C25H30N3Cl. Отримання кристалічного фіолетового як анілінового барвника відбувається при окисленні феніламіну/його солей, а саме шляхом конденсації кетону Міхлера і фенілетиламіну за участю фосфорилхлориду. За своїми хімічними властивостями сполука належить до категорії органічних трифенілметанових. Зберігати цей кристалічний порошок необхідно у міцно закритих скляних ємкостях у захищеному від вологи та світла місті. За токсичним впливом на людський організм генціанвіолет належить до категорії малотоксичних сполук. Під час використання ця речовина здатна сильно забарвлювати слизову оболонку у фіолетовий або рожевий колір.

Застосування генціанвіолету

Головна сфера, де цей продукт знаходить застосування – хімічні лабораторії. Тут він виступає, передусім, кислотно-основним індикатором у водному просторі. Також за його участю відбувається титрування карбонових кислот в етановій. Є реагентом, за допомогою якого дослідники мають можливість визначити, осадити і відокремити такі елементи: сурма (V), цинк (II), талій (III), кадмій (II), ртуть (II) та інші. Крім того, може застосовуватися для абсорбційного визначення іридію. Розчин генціанвіолету-індикатора виглядає як 0,1 %-ий розчин у крижаній оцтовій кислоті. У медичній та ветеринарній практиці, як лабораторній, так і лікарській, також часто не обходяться без кристалвіолету. Вона є активним учасником гістологічних досліджень, що надає можливість забарвлювати бактерії в умовах лабораторії. Кристалічний фіолетовий дозволяє ідентифікувати грамнегативні бактерії, за рахунок бактеріостатичної дії на види грампозитивні. Йому властиві протимікробна, в’яжуча і антигельмінтна дії. Як антисептик і підсушувальний агент кристалвіолет наносять зовнішньо при різних шкірних захворюваннях (гнійники, виразки, екземи, піодермії), а також на рани і опіки. генціанвіолет кристалічний фіолетовий оптомУ цій ролі важлива його здатність довго бути активним, підсушувати і збільшувати швидкість росту зернистої тканини. 1-2 %-і водні/спиртові розчини цієї речовини допомагають при пролежнях і відмороженні. Застосовують генціанвіолет і при стронгілоїдозі та деяких інших гельмінтозах. Також він є селективним фактором, що знижує рівень кокової флори. Кристалічний фіолетовий (генціанвіолет) має відмінні антимікробні, в’яжучі, протиглисні властивості та широко використовується у медицині. Після нанесення на шкірні ушкодження, препарат довго зберігає свою активну дію, при цьому підсушуючи, загоюючи рани та значно прискорюючи ріст нової тканини. Кристалічний фіолетовий (генціанвіолет) використовується при виразках, екземах, а також при гнійничкових захворюваннях шкіри. Генціанвіолет є просто незамінним при лікуванні пролежнів, опіків І та ІІ ступеня та при різних обмороженнях. Дана субстанція  активно використовується у якості дієвого антисептика при піодерміях. За допомогою генціанвіолету реалізується процес забарвлення бактерій у лабораторних умовах. Крім того, кристалічний фіолетовий використовується як селективний фактор у живильному середовищі для швидкого зниження рівня кокової флори. 

Кристалвіолет та безпека

Ця сполука малотоксична і для людей, і для тварин. Основний мінус – здатність змінювати природний колір слизових, фекалій та сечі на рожевий або фіолетовий. Тим не менш, роботи з цією субстанцією необхідно проводити, дотримуючись елементарних правил безпеки: наявність ЗІЗ (окуляри, рукавички, респіратор), дотримання особистої гігієни, достатнє вентилювання приміщення, використання витяжної шафи. Фасування, перевезення, зберігання. Фасують цей барвник різними обсягами від 100 г. Перевозити його допустимо будь-яким транспортом, а зберігати рекомендовано в закритому скляному упакуванні в критих приміщеннях, захищених від проникнення світла і вологи, не більше трьох років з дня виготовлення.

Кристалічний фіолетовий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом кристалічний фіолетовий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на кристалічний фіолетовий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ. 

Країна Китай
Виробник

Cang Zhou Xin Chengwei Ye Chemicalco., LTD

Вага

фасування 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Кристалічний фіолетовий (генціанвіолет) за вигідною ціною, також замовити Кристалічний фіолетовий (генціанвіолет) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.