Алізарин-комплексон

17820.00 грн (ціна за 1 кг)

Алізарин-комплексон – це алізарин-3-метиламін-N,N-діоцтова кислота. На вигляд – порошкоподібна маса, що складається з кристалів триклінної або ромбічної сингонії. Колір – помаранчевий/жовто-брунатний. Практично не розчиняється у воді, розчинення відбувається в ДМФА, метилкарбінолі, піридині, водних лужних розчинах. Не поєднується зі сильними окислювачами.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності алізарин-комплексон. У нас можна купити алізарин-комплексон гуртом за доступною ціною. Даний товар має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна алізарин-комплексону Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі алізарин-комплексону оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Алізарин-комплексон

Молярна маса – 385,33 г/моль, густина – 1,641 г/см3. Термовластивості: t плавлення – 179-180 °C (з розкладанням), t кипіння – 687,1 °C при 760 мм рт. ст., t спалаху – 369,4 °C. Формула – C19H15NO8.

Отримання цієї речовини відбувається в ході реакції алізарину з водним розчином формальдегіду та імінодіоцтовою кислотою. В результаті утворюється продукт з кількістю основного компоненту від 90 %. Сам алізарин входить до складу глікозидів, що містяться в коренях марени фарбувальної, з яких і добувається для подальшої переробки і використання.

Застосування алізарин-комплексону

Ця субстанція використовується, головним чином, у лабораторних дослідженнях, в аналітичній хімії, де виступає реактивом для знаходження іонів алюмінію і деяких інших елементів.

Як і інші індикатори, вводиться в аналізовані розчини в невеликих кількостях. Результат (закінчення реакції або концентрація) визначається за легко помітною ознакою.

Цей металохромний pH-індикатор у титриметричному аналізі змінює забарвлення від pH = 5,9 (жовтий) до pH = 7 (темно-рожевий), а також від pH = 10,1 (темно-рожевий) до pH = 12 (фіолетовий).

Він відомий найбільше як визначник таких речовин:

- барію (Ва), кальцію (Са), кадмію (Сd), стронцію (Sr) при рН = 10 (зміна кольору з синього на червоний);

- міді (Сu), індію (In), цинку (Zn), свинцю (Pb) при рН = 4 (зміна кольору з червоного на жовтий).

Великою популярністю в наші дні користується методика із застосуванням алізарин-комплексону для визначення наявності кальцію в сироватці та урині людини.

Безпека. У вказівках щодо безпеки цю речовину маркують фразою S24/25, за ризиком – R36/37/38. Це означає наявність необхідності уникати попадання на шкірні покриви і в очі, оскільки в іншому випадку можливе подразнення слизових оболонок очей, органів дихання та шкіри.

Зберігати цю сполуку потрібно при кімнатній температурі. Цілком підійде сухе провітрюване приміщення. Тара має бути щільно закритою, а несумісних речовин по сусідству перебувати не повинно.

Де купити алізарин-комплексон, ціна алізарин-комплексону

Якщо Вам потрібно купити оптом алізарин-комплексон, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на алізарин-комплексон, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Алізарин-комплексон за вигідною ціною, також замовити Алізарин-комплексон з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.