Еозин метиленовий синій по Май-Грюнвальду

360.00 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Якщо вам потрібні барвники та індикатори, зокрема еозин метиленовий синій по Май-Грюнвальду, скористайтеся нашою пропозицією – не пошкодуєте. Весь товар, представлений в асортименті компанії «Система Оптимум», має високу якість, що підтверджується сертифікатами. Доставка по Україні займає мінімальні терміни, позаяк ми забезпечуємо постійну наявність хімічних речовин і матеріалів на складі, плюс маємо власний автопарк. Ціни у нас – одні з найкращих на теренах країни. Консультація надається на вимогу клієнта. Купити барвник у нас – значить бути повністю впевненим у його якісному рівні і залишитися задоволеним європейським сервісом, вигідними умовами співпраці.

Еозин метиленовий синій по Май-Грюнвальду: загальна інформація про барвник

Еозин метиленовий синій по Май-Грюнвальду – це темно-синя рухома рідина, барвник-фіксатор, який є, по суті, розчином еозину Methylenum coeruleum в хім. чистому метиловому спирті (0,25 % метанольному р-чині). Стабілізований р-чин речовини покликаний фіксувати (закріплювати клітини на склі) й давати первинне забарвлення форменим елементам крові (мазкам) людини, передусім еритроцитам і лімфоцитам. Розмір барвників, які включає комплекс, встановлюється спеціальним співвідношенням і залежить від спектральних ознак речовини. Застосування матеріалу зосереджується на клінічній медицині та гематології.

Фасується продукт по 1 літру в поліетиленові ємності. Однієї такої товарної одиниці вистачає для фіксації до 3-х тисяч препаратів і забарвлення тисячі-двох. Оптимальні умови зберігання розчину – темне приміщення з t 5-25 °С.

За допомогою барвника, що розглядається, досліджують кров, кістковий мозок, спинномозкову рідину, тканинні зрізи. Фарбування формених елементів крові за типом і обсягом здійснюється в біохім. лабораторіях і науково-дослідних центрах. Завдяки появі яскраво вираженого специфічного кольору, легко підраховувати кількість різних ФЕК.

Серед переваг зазначеного реагенту – можливість адаптації до автофарбувальників мазків, завдяки чому максимізується якісний рівень результатів і реалізується однотипність створюваних препаратів.

Використання еозин метиленового синього по Май-Грюнвальду дає широкий колірний спектр формених елементів крові. Еритроцити стають рожевими, іноді зі сірим або бежевим відтінком, цитоплазма і ядра лімфоцитів – блакитною і вишнево-фіолетовими, відповідно. Зернистість базофілів набуває темного лілового відтінку, тромбоцитів – рожево-фіолетового.

Час, який потрібен для фіксації та фарбування, відрізняється. Так, щоб зафіксувати висушені препарати, достатньо двох-трьох хвилин для елементів крові і кісткового мозку, однієї-двох – для інших біопрепаратів, після чого їх необхідно промити водою і висушити. До слова, фіксовані цим матеріалом мазки можна фарбувати також Азур-еозином по Романовському (з актуалізацією попереднього тестування розведення, кислотності та тривалості процесу). Аналогічне забарвлення дають і фіксатори Лейшмана та Йеннера (відмінності полягають лише в способі приготування). Щодо забарвлення розчином Май-Грюнвальда, то його спочатку слід розвести фосфатним буфером (pH 6,4-7,0) 1:2 або 1:3, а потім нанести на фіксовані мазки. Через 10-15 хвилин препарати можуть бути промиті фосфатним буфером (або, як варіант, водою) і висушені. Фарбування таким способом – це чудове поєднання виявлення зернистості клітин барвником Май-Грюнвальда і чіткого забарвлення структури ядра р-чином Гімзи. Особливу цінність це становить при виявленні псевдоеозинофілів (спец. гранулоцитів) крові.

Готовий розчин придатний до застосування не безмежно – приблизно 1-2 дні. Число досліджених партій на тривалість терміну не впливає. Якщо утворюються невеликі сині пластівці азуру, розчин стає непридатним для фарбування – потрібно готувати свіжий робочий матеріал. Також важливо використовувати чистий посуд, після завершення роботи промивати його дистильованою водою з рН не менше 6 і добре висушувати. Будь-які залишки мийних засобів заборонені.

Купити еозин метиленовий синій по Май-Грюнвальду

Якщо вам знадобився цей барвник, пропонуємо замовити його у нас. Заявки приймаємо онлайн і телефоном. За необхідності консультуємо, надаємо всю необхідну додаткову інформацію, підбираємо спосіб доставки та інші моменти співпраці, максимально вдалі для клієнта. У нас – високоякісний товар. Кожна партія піддається технічному контролю і клінічним випробуванням. Якість відповідає ТУ. Термін придатності – 2 роки.

Ще один плюс покупки в ПП «Система Оптимум» – доступні ціни на різнооб’ємні замовлення, зокрема персональні знижки на опт.

Замовляйте еозин метиленовий синій по Май-Грюнвальду з доставкою по Україні у надійного постачальника! Звертайтеся до контактних осіб компанії «Система Оптимум»!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Еозин метиленовий синій по Май-Грюнвальду за вигідною ціною, також замовити Еозин метиленовий синій по Май-Грюнвальду з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.