Алюмінон

8400.00 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Пропонуємо купити алюмінон високої якості клієнтам з усіх регіонів України. Товар має всю необхідну супровідну документацію. Доставляється в найкоротші терміни. Ціна залежить від обсягів замовлення, але в будь-якому випадку покупка алюмінону у компанії «Система Оптимум» – одна з найвигідніших пропозицій на хімічному ринку країни.

Алюмінон: визначення, характеристики, властивості

Алюмінон (Aluminon), він же ауринтрикарбоксилат амонію – це органічна сполука з формулою C22H23N3O9, триамонійна сіль ауринтрикарбонової кислоти, металоіндикатор. Має вигляд бордової (червоно-коричневої) кристалічної маси. Добре розчиняється у воді (в обсязі 800 г/л при 20 °C) з утворенням темно-червоного непрозорого розчину. Погано піддається розчиненню в етиловому спирті й зовсім не розчиняється в таких середовищах, як диметилкетон і петролейний ефір. Взаємодіючи зі солями алюмінію формує сукупність один до одного з максимальним поглинанням 535 нм.

Молярна маса – 473,44 г/моль. Насипна густина – 400 кг/м3. Т плавлення – 220-225 °С (з розкладанням).

Отримання цієї сполуки відбувається під час реакції азотистокислого натрію і саліцилової кислоти. При цьому використовується формальдегід, а потім здійснюється обробка нітридом водню.

Безпека. Алюмінон належить до речовин четвертого класу небезпеки. Він горючий, але небезпеки вибуху не несе. Йому характерний незначний кумулятивний ефект. При разовому короткочасному контакті не подразнює шкіру та очі, але якщо протягом тривалого періоду надходить до організму, може порушувати метаболізм ліпідів і білків, призводити до зменшення ваги тіла. Також здатний змінювати склад крові, що циркулює в кровоносних судинах, погіршувати функціонування нирок і шкодити імунній системі.

Працювати з реактивом слід у витяжній шафі. Як варіант – під укриттям з витяжним пристроєм, без допуску матеріалу в робочу зону. Обов’язкове використання респіратора, рукавиць, спецодягу і дотримання особистої гігієни. Важливий атрибут робочого місця – фільтруючий протигаз. У ньому, а також при діючій вентиляції повинне здійснюватися прибирання.

Умови транспортування і зберігання. Перевозити ауринтрикарбоксилат амонію допустимо автомобільними і залізничними ТЗ. Зберігати рекомендовано при кімнатній температурі в критих вентильованих складах, запобігаючи впливу прямого сонячного випромінювання.

Термін зберігання – 3-5 років з дня виробництва, залежно від марки речовини. Після закінчення цього часу алюмінон можна перевірити на відповідність ТУ та у випадку підтвердження такої допустиме подальше використання.

Застосування алюмінону

Металоіндикатор алюмінон широко застосовується в аналітичній практиці як реагент для фотометричного визначення алюмінію в H2O-розчинах. Діапазон переходу – pH 4,7-5,1. З його допомогою можна встановлювати ванадій (IV) при рН 3,72. Використання в ролі гістохімічного фарбувального агента при визначенні іонів Al потребує перевірки атомно-абсорбційним спектрофотометричним аналізом або іншими кількісними методами. Актуальна присутність буферного розчину (з рН 5), адже якщо середовище буде кислим, може статися перевідкриття алюмінію, а якщо лужним – недовідкриття. Брати реактив для цього завдання не слід у дуже великих обсягах, а у випадку з малими необхідно проводити холостий дослід.

Алюмінон – один із лідерів у фотометричній аналітичній практиці стосовно алюмінію. Але варто розуміти, що він не завжди придатний, якщо в розпорядженні є складні об’єкти.

Трифенілметановий барвник у кислому середовищі (рН<4) набуває червоного забарвлення, а в лужному (рН>13) – жовтого. За аналогією із саліциловою кислотою здатний утворювати комплексні структури з усілякими елементами, наприклад, з торієм, галієм або скандієм. Однак з таким завданням, як встановлення заліза при наявності значних обсягів алюмінію, впоратися йому не під силу.

Добре показує себе цей індикатор у кількісному неорганічному аналізі. Крім цього його додають в глоткові аерозолі. Ще один напрям застосування алюмінону – виробництво пігментів. З’єднуючись з алюмінієм, хромом, залізом і берилієм, він дає блискучі озерні пігменти.

Купити алюмінон з доставкою по Україні

Якщо вам знадобився розглянутий реактив і ви шукаєте пропозицію не тільки з гарантованою якістю продукції, але й з вигідними умовами придбання, ПП «Система Оптимум» – до ваших послуг. У нас зазначена речовина завжди в наявності, тож замовити в потрібний час у будь-яких обсягах не є проблемою. Алюмінон має сертифікат якості, коштує недорого, а при оптових замовленнях реальні додаткові вигоди у вигляді персональних знижок.

Замовити оптом алюмінон можна в телефонному режимі та через e-mail. Звертайтеся!

 

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Алюмінон за вигідною ціною, також замовити Алюмінон з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.