Еозин Н

3300.00 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Якщо вам знадобився еозин Н, пропонуємо ознайомитися з детальною інформацією про цю речовину і умови її придбання у компанії «Система Оптимум». Зупинивши вибір на нашому товарі, можете бути впевнені в його беззаперечній якості, належній функціональності, а також у вигодах покупки.

Еозин Н: визначення, властивості, отримання

Динатрієва сіль 2,4,5,7-тетрабромфлуоресцеїну, відома також як еозин Н, є органічною сполукою, флуоресцентним ксантено-барвником (кислотно-основним люмінесцентним індикатором). Це одна з форм еозину, яку не варто помилково взаємоспівставляти з іншими. Так, наприклад, є ще еозин К – подібна дикалієва сіль, застосування якої зосереджене в промисловості (власне, літери Н і К вказують на різницю цих матеріалів), та інші форми, затребувані в тих чи інших напрямках, процесах.

Виглядає ця речовина як тверда кристалічна маса, порошок з червоно-коричневим/буро-червоним забарвленням. Еозин є водо- і спирторозчинною сполукою. Розчинення у воді – добре (50 грамів на 100 мілілітрів), в етиловому спирті – незначне (2 г на такий самий об’єм), в ефірі ж майже не спостерігається. Потрапляючи в кислий водний р-чин, розчинна сіль осідає основним морквяно-червоним осадом. Трансформація кольору в водних р-чинах їдких лугів: червонуватий – коричневий – фіолетовий. Примітна здатність цього індикатора – фотодинамічне формування синглетного кисню. В діапазоні рН 1-3 дає зелену флюоресценцію.

Молярна маса – 691,86 г/моль. Густина – 1,018 г/см3. Хім. формула – C20H6Br4O5Na2.

Отримання. Форму еозину, яку ми зараз з вами розглядаємо, отримують шляхом дії брому на флуоресцеїн (бромування діоксифлуорану). Умови процесу: середовище – етанол, t – не більше 40 °C. Поетапно все виглядає так:

  • спочатку з’являється дібромфлуоресцеїн, що добре піддається розчиненню в спирті;
  • далі за допомогою залишку брому випадає в осад тетрабромфлуоресцеїн;
  • одержання 92 % отримуваного матеріалу через добу (саме стільки часу потребує завершальна кристалізація).

Щоб отримати аналітично чистий реактив, еозин-кристали піддають переосадженню з р-чину соляною к-тою, обробляють водним р-чином кальцинованої соди в етанолі чи метанолі, після чого переводять в динатрієву сіль.

Зберігання. Еозин рекомендовано зберігати при кімнатній температурі (до 25 °С, не вище). Найкращий варіант – приміщення, в якому сухо й прохолодно, яке обладнане вбудованою примусовою вентиляцією. Упаковка (мішки з ПЕ вкладками, бочки) повинна бути герметичною. Обов’язковий захист від прямого сонячного випромінювання, оскільки вплив світла провокує помутніння.

Безпека. Загалом, ця сполука безпечна для людей, проте її розчини можуть нашкодити при контакті з очима. Також не є винятком алергійні прояви, якщо організм чутливий до еозину.

Спектр застосування еозину Н

Суть використання зазначеної речовини полягає в її ролі аналітичного реактиву. У медицині цей матеріал застосовується для дослідження крові. Як діагностичний реагент може бути задіяний самостійно або в поєднанні з дикалієвою сіллю 1:1. Це важливий цитоплазматичний барвник для гістологічного та цитологічного аналізу. Медицина, біологія й мікробіологія потребують його для підфарбовування бактерій, клітин, білків і м’язових тканин. Існують еозинофільні білі кров’яні клітини, які отримали свою назву в результаті сприйнятливості до фарбування еозином (стають при його впливі насичено червоними).

Ще один ключовий напрямок – аналітична хімія, лабораторна практика. Тут ця речовина використовується в якості люмінесцентного, кислотно-основного, адсорбційного індикатора. Як було сказано вище, вона люмінесціює зеленим при pH 1-3. Адсорбційним індикатором виступає при аргентометричному встановленні іонів брому, йоду, роданистоводневої кислоти і тіоціанатів, змінюючи люмінесценцію з червоної на фіолетову.

Еозин Н, умови його придбання у ПП «Система Оптимум»

Пропонуємо купити еозин Н, а також інші барвники та індикатори для медицини, лабораторій, хімічного аналізу тощо з комфортом і вигодою. Товар завжди є на складах компанії, його відправка і доставка клієнту займають мінімум часу. Доставляємо замовлення по всій Україні великими і малими оптовими партіями. Ціна залежить від придбаних обсягів, але в будь-якому випадку вона доступна. На великий опт можливі індивідуальні знижки. Також хочемо зазначити, що еозин Н має сертифікат якості.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, звертайтеся. Зробити це можна телефоном, онлайн і через e-mail. Щоб отримати відповіді на додаткові запитання, зв’яжіться з менеджером і обговоріть все необхідне в телефонному режимі.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Еозин Н за вигідною ціною, також замовити Еозин Н з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.