Ксиленоловий оранжевий

19200 грн
19200.00 грн
(ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Пропозиція від «Системи Оптимум» – якісний ксиленоловий оранжевий на вигідних умовах. Будь-які обсяги товару реалізуються за хорошою вартістю з доставкою в будь-яке місто країни. Детальна інформація про продукт і його придбання – далі в описі товарної позиції та за контактними номерами.

Основні відомості про ксиленоловий оранжевий

Ксиленоловий оранжевий (xylenol orange) – це органічна сполука у вигляді червоно-помаранчевої/коричневої кристалічної маси. За призначенням – індикатор для комплексонометричного титрування (змінює під час реакції забарвлення на жовте). Ця речовина розчиняється у воді (200 грамів на 100 мілілітрів) й не піддається розчиненню в таких середовищах, як етиловий спирт, етоксиетан та диметилкетон.

Молярна маса – 760,59 г/моль. Термовластивості: t плавлення – 222 °C, t розкладання – 286 °C. Формула – C31H28N2Na4O13S.

Отримання: амінометилювання о-крезол-сульфофталеїну метаналем та імінодіоцтовою к-тою в етановій кислоті.

Зберігання. Оптимальна обстановка, в якій слід зберігати цей реагент – сухе приміщення з кімнатною температурою. Термін придатності – три роки з дня виготовлення.

Безпека. Зазначена речовина не зарахована до надтоксичних, серйозних пошкоджень не провокує. Однак при вдиханні здатна подразнювати дихальні шляхи, при ковтанні є ризик для шлунково-кишкового тракту, не є винятком блювота, нудота, діарея. Частий та тривалий контакт зі шкірою може призвести до її подразнення.

Ксиленоловий оранжевий: застосування

Основне призначення xylenol orange – слугувати металохромним індикатором для аналітичної хімії. З його допомогою в комплексонометрії визначають іони цілої низки металів, зокрема цинку, кальцію, міді, заліза, кадмію, марганцю, нікелю, свинцю. Крім того, встановлюють присутність деяких рідкісноземельних елементів. Колірні трансформації кислотно-основного індикатора залежать від досліджуваних матеріалів та кислотності середовища. Забарвлення може змінюватися з червоного на жовтий або із фіолетового на сірий.

Ще цей продукт задіюється у зворотному титруванні таких матеріалів, як вісмут, талій, торій, алюміній і цинк, плюс у спектрометричному знаходженні ніобію, галію та цирконію при pH 3, 1-2 і 1,6-3,3, відповідно. Може застосовуватися як тетранатрієва сіль.

Купити ксиленоловий оранжевий на сайті ПП «Система Оптимум»

Запрошуємо до співпраці клієнтів з усіх регіонів України. Можемо запропонувати будь-які необхідні обсяги на вигідних умовах. Постійна наявність, оперативні поставки, доступні оптові ціни, гарантована якість, що підтверджується сертифікатом – це лише частина переваг, які ми вам гарантуємо. Про все, що цікавить додатково, можете розпитати у менеджера, зв’язавшись з ним за контактним номером телефону. У нас працюють професіонали, тому як виробничі, так і консультативні моменти – на найвищому рівні.

Замовлення приймаємо різними способами: в телефонному режимі, через кошик на сайті, електронною поштою. Обирайте, як вам зручніше, й звертайтеся.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ксиленоловий оранжевий за вигідною ціною, також замовити Ксиленоловий оранжевий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.