Малахітовий зелений

924.00 грн (ціна за 1 кг)

Малахітовий зелений (тетраметил-4,4-діамінотрифенілметан, бензоїлгрюн, малахітгрюн) – синтетичний діамінотрифенілметановий барвник. Зовнішній вигляд: насичені темно-зелені/жовтуваті кристалічні структури з характерним відблиском або 1 %-ий розчин. У сухому вигляді токсичний, що необхідно пам’ятати, маючи справу з цією речовиною.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності малахітовий зелений. У нас можна купити малахітовий зелений гуртом за доступною ціною. Малахітовий зелений має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна малахітового зеленого Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку малахітового зеленого по всій території України. Ціна малахітового зеленого також залежить від обсягів закупівлі. При покупці малахітового зеленого гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики малахітового зеленого

малахітовий зелений купитиДобре розчиняється у воді та метилкарбінолі. Виступає популярним індикатором, що дає жовте забарвлення у водних розчинах і сильно кислих середовищах, синьо-зелений – при підвищенні рН до 0,1-2,0; втрачає колір при попаданні в сильно лужні розчини, рН яких перевищує 11,6-13,6.

Варто розуміти, що малахітовий зелений – не те ж саме, що діамантовий зелений (це дві різні, хоча і близькі за структурою речовини).

Для синтезу малахітгрюна використовують конденсацію диметиланіліну і бензойного альдегіду в кислому мікрокліматі або під впливом хлористого цинку. Як наслідок цих маніпуляцій утворюється лейкооснова, що вимагає подальшого окислення до тританолу, який, у свою чергу, перебуваючи в кислому середовищі, утворює катіон малахітового зеленого.

Галузі застосування малахітового зеленого

малахітовий зелений гуртЦей барвник знаходить застосування в різних напрямках. Його використовують у мікроскопних дослідженнях з метою прижиттєвого фарбування клітинного ядра. Крім того, з його допомогою надають забарвлення еритроцитам та яйцям паразитичних аскарид. Раніше ця сполука була задіяна і в харчопромі для надання характерного забарвлення відомому напою «Тархун». Але сьогодні з цією метою не застосовується, оскільки у дослідників є напрацювання, які вказують на її канцерогенні властивості.

Мабуть, найпоширеніший напрямок використання бензоїлгрюну – ветеринарія, перш за все, лікування захворювань, спровокованих найпростішими екопаразитами у акваріумних рибок. Цей препарат показаний при іхтіофтіріозі, іхтіободозі, оодініозі, дерматомікозі, триходініозі, хілодонельозі, гіродактильозі, дактилогірозі та інфекційній гнилі плавників.

Не всім видам акваріумної риби малахітовий зелений здатний допомогти. Підходить він для живородних, лабіринтових та неонових рибок, а також для кардиналів, барбусів, расборів і золотистих карасів.

Важливо: акваріумне середовище, в якому буде проводитися лікування, повинно бути кислим, оскільки лужне не призведе до бажаного результату, за рахунок втрати малахітовим зеленим своїх властивостей. А в раціон хворих риб, які проходять лікування, необхідно включати живі ракоподібні, мотиль, коретру або звичайного трубочника.

малахітовий зелений для рибЛікування в загальному акваріумі дещо відрізняється від лікування в карантинному. У першому випадку знадобляться 2-4 цикли (кожен тривалістю 1-3 дні) з дозуванням 0,1-0,2 мл 1 %-го розчину препарату на 10 л. Кожен із циклів повинен закінчуватися підміною чверті обсягу води. В карантинних акваріумах (окремих посудинах, ваннах) допустиме підвищення дози цього засобу до 1 мл 1 %-го розчину на 10 л. Цикл не повинен складатися, більше ніж з п’яти 30-40 хвилинних етапів (1 в день).

Якщо Вам потрібно купити гуртом малахітовий зелений, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на малахітовий зелений, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Малахітовий зелений за вигідною ціною, також замовити Малахітовий зелений з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.