Бромкрезоловий зелений, с/р

19200 грн
19200.00 грн
(ціна за 1 кг)

Бромкрезоловий зелений – це кристалічний порошок світло-кремового кольору з хімічною формулою C21H14Br4O5S.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності бромкрезоловий зелений. У нас можна купити бромкрезоловий зелений оптом за доступною ціною. Бромкрезоловий зелений має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна бромкрезолового зеленого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку бромкрезолового зеленого по всій території України. Ціна бромкрезолового зеленого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі бромкрезолового зеленого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

 Бромкрезоловий зелений є малорозчинним у воді та практично не розчиняється  у ефірах. Однак, ця сполука відмінно розчиняється у спирті 95 % та у різних лугах. Такі властивості даного хімічного індикатора роблять його справжньою знахідкою для проведення різних лабораторних досліджень.

Використання бромкрезолового зеленого у аналітичній хімії

У сучасній аналітичній хімії бромкрезоловий зелений активно використовується при кислотно-основному титруванні. Під час проведення хімічних досліджень можна спостерігати перехід забарвлення розчину від світло-жовтого до синього кольору з інтервалом pH від 3,8 до 5,4. Завдяки своїм відмінним хімічним властивостям такий реагент нерідко застосовується для точного визначення альбуміну у плазмі або сироватці. Для цього використовують напівавтоматичні або автоматичні аналізатори. За своєю структурою бромкрезоловий зелений належить до одних з найбільш універсальних хімічних індикаторів з широким спектром використання. Він чудово поєднується зі спиртом та дозволяє створювати необхідні та важливі хімічні розчини.

Термін придатності бромкрезолового зеленого становить не більше трьох років.

Варіанти приготування бромкрезолового зеленого

Найбільш розповсюдженим варіантом приготування є процес розчинення 0,1 г індикатора у 7,15 мл спеціального розчину їдкого натру. Отриманий розчин розводять у 250 мл охолодженої кип’яченої води.

Іншим та не менш популярним способом приготування є розчинення у 50 мл 95 % спирту не більше  0,1 г бромкрезолового зеленого. Об’єм отриманого розчину  необхідно довести до 100 мл.

Якщо Вам потрібно купити оптом бромкрезоловий зелений, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бромкрезоловий зелений, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бромкрезоловий зелений, с/р за вигідною ціною, також замовити Бромкрезоловий зелений, с/р з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.