Діамантовий зелений

924.00 грн (ціна за 1 кг)

Діамантовий зелений – це барвник з хімічною формулою C27H33N2•HO4S, він є одним з триарилметанових барвників. Молярна маса цього барвника становить 482,64 г/моль.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності діамантовий зелений. У нас можна купити діамантовий зелений за доступною ціною. Діамантовий зелений має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна діамантового зеленого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку діамантового зеленого по всій території України. Ціна діамантового зеленого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі діамантового зеленого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Діамантовий зелений (зеленка) – синтетичний аніліновий барвник з ряду трифенілметанів, популярний високоактивний і швидкодіючий антисептик. Не плутати з малахітовим зеленим (це дві різні сполуки, хоча і близькі за будовою).Зовнішній вигляд - зелені грудки або однорідна порошкоподібна маса з блиском. Колір визначає наявність двох хромофорів. У воді та етиловому спирті розчиняється погано, краще – в метилтрихлориді. Водним і спиртовим розчинам характерне насичене зелене забарвлення і розкладання під впливом прямих сонячних променів. З хлоро, луго- та йодовмісними ліками-дезінфектантами не поєднується. Молярна маса – 475,6 г/моль.

Формула – C27H34N2O4S.

Взаємодія з концентрованою соляною кислотою дає помаранчеве забарвлення, а внесення гідроксиду натрію – появу блідого зеленого осаду основи. За цими двома реакціями можна легко визначити справжність діамантового зеленого.

Вперше зеленка була синтезована в 1879 р. в Німеччині і застосовувалася при мікроскопічних дослідженнях для забарвлення зразків. Про антисептичні властивості стало відомо тільки в наступному столітті. Ефективна протимікробна дія, тривалий термін зберігання і доступність препарату відразу ж після цього призвели до його повсюдного і частого застосування.

Отримати цей препарат можливо винятково синтетично. Для цього необхідно діетиланілін і бензальдегід піддати каталітичній конденсації. Далі слід виконати окислення утвореного матеріалу із застосуванням каталізатора (окис свинцю, манган, хром). Після чого є ще необхідність у дегідратації шляхом нагрівання плюс у нейтралізації етандіовою кислотою. Весь комплекс перерахованих маніпуляцій і приводить до утворення діамантового зеленого. Можливі форми випуску: порошок, олівець, 1-2 %-і водні та спиртові розчини. У промисловості випускається у вигляді спиртового розчину, більше відомого як зеленка. На зовнішній вигляд це прозора рідина яскраво-зеленого кольору з типовим спиртовим запахом. 100 г препарату містить: діамантовий зелений -1 г,  спирт етиловий 96 % - 49 мл, очищена вода.

Застосування діамантового зеленого

Діамантовий зелений найчастіше використовується в медицині, він має високу антимікробну активність. Особливо ефективний проти стафілококів і менш ефективний проти стрептококів. Спиртовий розчин діамантового зеленого застосовується для зовнішнього використання при:

 • піодермії;
 • опіках;
 • пролежнях;
 • екземах;
 • дерматитах.
 • проти грампозитивних бактерій.

Спирт, що міститься у препараті, може подразнювати слизові оболонки. Діамантовий зелений токсичний при попаданні в організм. Цю субстанцію застосовують безпосередньо до пошкодженої області, а також для обробки країв здорової шкіри навколо постраждалої ділянки. Також ним обробляють операційне поле та шкірні покриви після операцій. Діамантовий зелений використовують у мікробіології для фарбування препаратів. Він застосовується для фарбування клітин та для утворення поживного середовища для висіювання та ідентифікації бактерій Salmonella. Основні споживачі цього барвника – медицина та ветеринарія. До сьогодні він є поширеним антисептичним засобом, що наноситься з метою знезараження на рани і медінструмент. Високу активність проявляє по відношенню до грампозитивних бактерій, зокрема до дифтерійної палички, і фунгіцидно впливає на частину грибів-паразитів. Що стосується грамнегативних, то тут ефективність куди менша, а на кислотостійкі бактерії та бактеріальні спори взагалі не впливає. У водному середовищі руйнує золотистий стафілокок, а присутність органічних продуктів негативно відбивається на його антимікробних властивостях.

Зеленка показана при наявності таких чинників:

 • післятравматичні шкірні рубці;
 • пуповини новонароджених;
 • садна, забиті місця, подряпини, порізи та інші порушення цілісності шкіри;
 • гнійно-запальні процеси;
 • зовнішній та внутрішній ячмінь, блефарит, піодермія, стафілодермія, карбункульоз, місцеве стафілококове інфікування.

При всіх перерахованих проблемах необхідно наносити цей засіб зовнішньо, і не тільки на пошкоджені ділянки, але і на здорові, навколо них. Інші галузі, в яких застосовують діамантовий зелений: - медична мікробіологія (фарбування клітин у бактеріологічних, гістологічних та ботанічних дослідженнях матеріалів, створення агарового живильного середовища); - текстильна промисловість (надання кольору натуральним тканинам, таким як бавовна, вовна, шовк, шкіра); - деревообробка та паперове виробництво (фарбування сировини і продукції); - ЛФ сфера (виробництво фаналевих лаків); - аграрний комплекс (приготування селективних гербіцидів, препаратів для уповільнення росту вусиків полуниці); - хімія (фото- і спектрофотометричне визначення деяких хімічних елементів, ідентифікація солей Tl і pH-індикація). Цей барвник рекомендують зберігати в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, в інтервалі температур від + 2 °С до + 20 °С.

Діамантовий зелений купити

Якщо Вам потрібно купити оптом діамантовий зелений, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на діамантовий зелений, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ. 

                                                           


ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Діамантовий зелений чда

 

Гарантійний термін зберігання 2 роки
Виробник Індія
Формула C27H33N2•HO4S

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Золотисто-жовті блискучі кристали Відповідає
2 Масова частка основної речовини, % 98,0 99,35
3 Нерозчинні у воді речовини, %, не більше ≤ 0,50 0,20
4 Вологість, % 2-5 Відповідає
5 рН (1%-го розчину) 2 Відповідає
6 Розчинність
7 - у воді, г/л 180 Відповідає
8 - в  метанолі, г/л 325 Відповідає
9 Насипна щільність, кг/м3 500 Відповідає

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

.

                                                                                      

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Діамантовий зелений за вигідною ціною, також замовити Діамантовий зелений з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.