Метиленовий синій (метиленовий блакитний), с/р

3300.00 грн (ціна за 1 кг)

Метиленовий синій – синтетичний барвник. Цей реактив є порошком синього кольору. Розфасовується, зазвичай, по 1кг в пластикові контейнери, які вкладають у картонні коробки.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Бажаєте купити метиленовий синій – синтетичний барвник з групи органічних хімічних сполук у вигляді порошкоподібної маси? Шукаєте надійного українського постачальника, у якого порадують і якісні показники, і вартість, і аспекти придбання? Купуйте метиленовий синій оптом в ПП «Система Оптимум»! У нас – чималі запаси продукції в складських приміщеннях. Фасуємо її, як правило, по кілограму в контейнери із пластику. А ті, в свою чергу, поміщаємо в коробки з картону. В такому стані доставляємо по всій країні способом, узгодженим із замовником: нашим автотранспортом або за допомогою перевізника. До того ж, реальний самовивіз.

Характеристики метиленового синього

Метиленовий блакитний/синій також може називатися метиловою синню, 3,7-бісдиметиламінофенотіоціанітом хлориду і N,N,N',N'-тетраметилтіоніну хлорид тригідратом. Зовні це темні кристалічні гранули з бронзовим відблиском, отримувані з диметиланіліну. По суті – основний тіазин (тіазиновий барвник). Препарат на водній основі – це доступний засіб широкої дії, який чудово справляється зі значним числом недуг. Початковий синтез належить Г. Каро, датується 1876 роком і знаменує старт розвитку хімії фенотіазинів. Молярна маса – 319,85 г/моль, t плавлення – 100-110 °C (з розкладанням).

Формула: C16H18ClN3S. Розглядаючи фізичні і хімічні властивості, варто акцентувати на слабкому розчиненні в водних середовищах і етиловому спирті. Майже не розчиняється в етоксиетані й метилтрихлориді. Піддається легкому відновленню. В H2O розчинах відбувається поглинання світла мономером (при довжині хвилі 668 нм) і димером (відповідно, при 612 нм). Зберігати цей барвник потрібно в щільно закритій упаковці, не допускаючи проникнення світлових променів.

Використання і механізм дії

Механізм дії ґрунтується на протипаразитарних характеристиках, що, головним чином, ціниться, коли гостроактуальним є лікування грибкових захворювань риб. Він гарантує результативне винищення різних паразитів та грибків, що перебувають як у середовищі існування, так і на тілі рибини, а також інших мешканців водойми. При попаданні у воду формує антипаразитарну обстановку, яка вкрай важлива для нормального інкубаційного періоду ікри. Його донорно-акцепторні х-ки добре позначаються на дихальних процесах у тканинах. У тандемі з кормами здійснює ще й антибактеріальний вплив. Купити метиленовий синій для риб може знадобитися, якщо:метиленовий синій для риб

 • спостерігаються такі захворювання, як сапролегніоз і бранхіомікоз;
 • має місце боротьба з найпростішими паразитами (іхтіофтіріусами, хілодонелами та тріходинами), а також хворобами, які вони провокують;
 • є потреба в профілактичних заходах, пов’язаних з мікозом ікри;
 • після кисневого голодування або тривалого перевезення потрібно налагодити дихання тканин.

Як приготувати функціонуючий склад для акваріума? У прісну акваріумну воду цю речовину треба додавати з розрахунку один міліграм (20 крапель) на 50 л, тобто по краплі на кожні 2,5 літра. Перед цим барвник слід розвести в 100-200 мл H2O, а потім вносити невеликими дозами. Через 5 днів половину акваріумної води замінити новою. Якщо виникне потреба, можливе додаткове залучення такого ж обсягу робочого матеріалу ще на п’ять днів. По завершенню лікувального процесу не забудьте забрати діючий компонент. Зробити це можна двома варіантами:

 1. Пропуск води через шар-фільтр активованого вугілля.
 2. Повне заміщення.

Якщо мова йде про морську рибку, то обробка повинна здійснюватися в іншій посудині. Синьки в такому випадку береться на 10 л 1 мг. Риба поміщається в р-чин на три години. Оптимальна періодичність таких заходів – 5 разів через день. Що стосується ікри, то для неї готують робоче середовище в пропорції один міліграм на 50 л. Тут актуальна разова обробка протягом двох-трьох годин. З ікрою слід дотримуватися максимальної обережності.

Уваги заслуговує і обробка, якщо є потреба нормалізувати/поліпшити тканинне дихання. Вона виконується один раз. Розчин готується в співвідношенні 1 мг на 75 л. Риба в нього поміщається на п’ть діб. Крім того, можна створити профілактичний корм за участю 3,7- бісдиметиламінофенотіоціаніт хлориду: 2-4 г корму + 2-4 краплі барвника, розведеного у воді 1:2. Після цього просушити отриману сукупність і згодовувати її 10 днів без перерви.

метиленовий синій купити оптомУ ветеринарії антисептик, що розглядається, застосовують зовнішньо при таких проблемах: опіки, виразки, екземи, підсіди, мляво гранулюючі ранові ділянки. Для цього можна використовувати 1-3 % водний/спиртовий р-чин або 1-2 % присипку. Також для тварин може реалізуватися внутрішнє введення препарату, з метою протистояння мікробам, запаленням і як протиревматичний засіб. Необхідну кількість речовини для корів і коней становлять два-десять грамів, для овець – один грам. Крім того, цей антисептичний препарат задіюється при:

 • уретритах, циститах і інших хворобах сечостатевої системи (промивання 0,02 % H2O розчином);
 • отруєннях солями ціанистоводневої кислоти, чадним газом, сірчистим воднем (по 50-100 мл одновідсоткового водного р-чину або такого ж в 25 % глюкози всередину вени);
 • отруєннях солями азотної кислоти, амінобензолом та іншими матеріалами (0,1-0,15 мл 1 % р-чину на 1 кг ваги).

Може застосовуватися як для дорослих, так і для дітей від року. Головне – правильно підбирати дозування. Купити метиленовий синій можна і для басейну. З його допомогою в цьому сегменті забезпечуються два позитивних ефекти.

По-перше, досягається антисептування басейного наповнення. По-друге, воно набуває блакитного відтінку. Примітно, що барвник може бути поєднаний з фосфатами ПГ. Сьогодні цей хім. продукт активно задіюється, крім усього іншого, в косметології. Тут вартісні не тільки його антисептична дія, не тільки ефективна допомога при піодерміях, опіках, фолікулітах та інших шкірних хворобах, а й уповільнення, зупинка ознак старіння на клітинному рівні. Цей препарат важливий як для шкіри, так і для волосся. Він прискорює регенерацію шкірних покривів, будучи джерелом молодості та ефективним корегувальником передчасного старіння.

Численні лабораторні напрацювання показали доцільність введення цього матеріалу в доглядові косметичні засоби для шкірних покривів. Йому властивий антиоксидантний вплив на клітини шкіри, а також нейропротекторна дія, плюс мінімізація симптомів сенільної деменції альцгеймерівського типу. Позитивні ефекти, які спостерігаються на шкірі при застосуванні:

 • гальмування виникнення зморшок і зменшення пружності;
 • зниження вологовтрат і запобігання сухості;
 • збільшення щільності молодої шкіри;
 • зменшення експресії генів-показників клітинного старіння.

Це, не в останню чергу, і популярний в текстильному виробництві барвник. Як вітальний фарбувальний матеріал забезпечує високе фарбування низки органів живих організмів, ніяк не позначаючись на інших. Відтак, ще один напрямок використання цього реактиву, який хотілося б зазначити – гістологічна техніка і гістохімія. Тут особливо цінним є профарбовування при різних величинах рН, що допомагає виявляти і диференціювати нуклеопротеїни, глікозаміноглікани і муцини. Відновлення N,N,N,N-тетраметилтіоніну хлорид тригідрату приводить до його знебарвлення. Це основа методу Тунберга, що визначає активність дегідрогеназ. Його суть полягає в тому, що водень, який від’єднується від окислюваного субстрату при наявності певної дегідрогенази, переходить на C16H18ClN3S.

метиленовий синій формула

Активність ферменту встановлюється за ступенем знебарвлення. Повторне поєднання з киснем, разом з тим, трансформує безбарвну форму речовини назад у забарвлену. Чи є аналог? Є, і не один, але перед тим, як здійснити заміну, радимо добре розглянути всі «за» і «проти», а також її доцільність, загалом.

Купити метиленовий синій в інтернет-магазині

Чому купити метиленовий синій опт варто в онлайн-магазині? Тому що так простіше, швидше, та й ціни тішать, як правило, більше, порівняно зі звичайними офлайновими продажами. Особливо, якщо правильно визначитися з ресурсом. Де купити краще? Зупиніть свій вибір на пропозиціях від ПП «Система Оптимум» – залишитеся задоволені. У нас ця речовина завжди в наявності, коштує недорого і відповідає високим якісним параметрам за ДСТУ (має сертифікат якості).

Ціни на метиленовий синій в Україні

Якщо ви хочете замовити метиленовий синій оптом у нашої компанії, пропонуємо ознайомитися з його вартістю просто зараз. У картці товару стоїть актуальна ціна за кілограм. Як ви самі зможете переконатися, це одна з найкращих пропозицій на вітчизняному ринку хімічних реактивів.

Крім того, при замовленні великої партії товару можливе надання знижки в індивідуальному порядку. Щоб уточнити кінцеву вартість продукції, згідно з необхідним обсягом, зв’яжіться з нашим менеджером за контактним номером телефону.

Замовити оптом

У нас – великі власні склади і автомобільний парк. Кожне замовлення здійснюється оперативно, в обумовлені з клієнтом терміни. Доставка можлива в будь-який регіон України. А ціни не «кусаються». Тож питання, де купити цю сполуку на опт, вважаємо вирішеним. Щоб купити метиленовий синій на вигідних умовах у нашого підприємства, залиште замовлення онлайн або зателефонуйте. Лише приємні враження від співпраці гарантуємо!

Вага

фасування 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Метиленовий синій (метиленовий блакитний), с/р за вигідною ціною, також замовити Метиленовий синій (метиленовий блакитний), с/р з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.