Метиловий оранжевий (метиловий помаранчевий, метилоранж)

3840.00 грн (ціна за 1 кг)

Метиловий помаранчевий (метилоранж) – це популярний кислотно-основний хімічний індикатор, який є синтетичним органічним барвником категорії азобарвників.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності метиловий помаранчевий. У нас можна купити метиловий оранжевий за доступною ціною. Метиловий оранжевий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна метилового помаранчевого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку метилового помаранчевого по всій території України. Ціна метилового помаранчевого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі метилового помаранчевого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Метилоранж має хімічну формулу C14H14N3O3SNa та відзначається широким спектром використання.

Хімічні властивості метилоранжу

За своєю структурою метилоранж нагадує лусочки або порошок помаранчевого кольору з жовтим відтінком. Метиловий помаранчевий відмінно розчиняється у гарячій воді. В отриманих робочих розчинах перехід забарвлення коливається від червоного до помаранчевого у області pH від 3,1 до 4,4. При проведенні хімічних реакцій у кислому середовищі розчин забарвлюється у червоний колір, а у лужному – в жовтий.  На процес забарвлення робочого розчину впливають наступні фактори:

  • температура;
  • наявність органічних розчинників;
  • наявність солей;
  • наявність білкових речовин.

Одним з найбільш вагомих факторів для таких індикаторів є температура. При кімнатній температурі метилоранж забарвлюється у межах pH від 3,1 до 4,4.  При температурному діапазоні понад 100°С у процесі забарвлення pH коливається від 2,5 до 3,7.

Застосування метилоранжу

Метиловий помаранчевий найчастіше застосовується як кислотно-основний індикатор для визначення сильних окислювачів. Крім того, за допомогою метилоранжу відбувається спектрофотометричне визначення таких окислювачів, як бром або хром. Лабораторний метод синтезу цього азобарвника відбувається достатньо швидко. Отримання метилоранжу реалізується методом діазотування сульфанілової кислоти. Дана сполука відмінно поєднується з диметиланіліном. У аналітичній хімії отриманий робочий розчин використовується у якості індикатора.

Якщо Вам потрібно купити оптом метиловий помаранчевий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на метиловий помаранчевий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

фасування 1 кг

фасування 0,1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Метиловий оранжевий (метиловий помаранчевий, метилоранж) за вигідною ціною, також замовити Метиловий оранжевий (метиловий помаранчевий, метилоранж) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.