Бромтимоловий синій, с/р

15000.00 грн (ціна за 1 кг)

Бромтимоловий синій – це спеціальний трифенілметановий барвник з хімічною формулою C27H28Br2O5S. Він характеризується малою розчинністю у воді.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності бромтимоловий синій. У нас можна купити бромтимоловий синій оптом за доступною ціною. Бромтимоловий синій має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна бромтимолового синього Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку бромтимолового синього по всій території України. Ціна бромтимолового синього також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі бромтимолового синього оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

У фіксованому діапазоні показників від 5,8 до 7,6 відмінно реєструє зміни pH. Процес зміни pH реалізується завдяки зміні кольорової гами від жовтого до синього кольору, включаючи будь-які відтінки зеленого. Нейтральному значенню pH, яке становить 7,0, відповідає зелений колір з легким трав’янистим відтінком. Варто зазначити, що значення константи дисоціації кислоти рКа для барвника бромтимолового синього становить 7,1.

Практичне застосування бромтимолового синього

Даний хімічний барвник у аналітичній хімії  застосовується при кислотно-основному титруванні. Крім того, бромтимоловий синій активно використовується для нейтрального визначення показника pH. Сьогодні бромтимоловий синій застосовується у якості барвника живильного середовища у бактеріології. Широкий спектр застосування та значні функціональні можливості цього реагенту дозволяють також використання його у якості фотосенсибілізатора у сучасній копіювальній техніці різних фірм.

Варіанти приготування бромтимолового синього

Одним з найбільш поширених методів приготування робочого розчину на основі індикатору, є змішування його з диметилформамідом. Розчин, до складу якого входить 1% барвника, змішують з диметилформамідом. Отриманий розчин є готовим до використання. Другим варіантом приготування є змішування 0,04 г бромтимолового синього з 0,64 – 0,1 мл молярного розчину їдкого натру. Отриманий робочий розчин слід розвести у 100 мл охолодженої кип’яченої води.

Якщо Вам потрібно купити оптом бромтимоловий синій, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бромтимоловий синій, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бромтимоловий синій, с/р за вигідною ціною, також замовити Бромтимоловий синій, с/р з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.