D,L-Маніт

228.00 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Здійснюємо продаж хімічних речовин на замовлення клієнтів з усієї України. В наявності – величезний перелік хім. продуктів з різних категорій. Саме зараз хочемо представити D,L-маніт. Якщо вас цікавить ця сполука в хорошій якості й за доступною ціною, звертайтеся. Доставимо будь-яку необхідну кількість матеріалу в мінімальні терміни за потрібною адресою.

D,L-маніт: визначення, характеристики, властивості

Маніт (манітол, гексан-1,2,3,4,5,6-ол) – це органічна речовина, шестиатомний спирт, альдит. Його формула – як у сорбіту та дульциту з різницею на оптичні ізомери. У маніта є вісь симетрії, він існує по типу D- і L- ізомерів, які обертають поляризаційну площину в різних напрямках, плюс у вигляді комплексу зазначених модифікацій, що не володіє оптикоактивністю.

Зовні D,L-маніт виглядає як негігроскопічна тверда кристалічна або порошкоподібна маса, сформована безбарвними кристалами ромбічної сингонії. Колір – білий. Смак – солодкий. Запах відсутній. Добре розчиняється у воді (що більша t, то ступінь розчинення вищий), також у феніламіні, в незначному обсязі піддається розчиненню в таких середовищах, як піридин, діоксан, метилкарбінол, і зовсім не розчиняється в ефірах та вуглеводнях. Товарна форма містить як мінімум 98 % основної р-ни.

Молярна маса – 182,172 г/моль, густина – 1,489 г/см3. Термовластивості: t плавлення – 166 °C, t кипіння – 267-280 °C (133 кПа). Формула – C6H14O6.

Манітол – сполука зі слабкими кислотними та основними властивостями. При взаємодії з кислотами формує складні ефіри. Акуратне окислення приводить до трансформації в глюкозу. Також утворює ангідриди.

Знаходження в природі + отримання. У природному середовищі маніт присутній в структурі різних рослин. Як і ламінарин, є цукроспиртом, продуктом фотосинтезу бурих водоростей. Промислове отримання виглядає, в основному, як переробка природних сировинних матеріалів (передусім, морської капусти), а також як відновлення фруктози, поєднане із сорбітолом. Є, крім цього, і хім. способи синтезу зазначеної речовини.

Безпека. D, L-маніт не є токсичним, не провокує алергійні прояви. У вигляді харчового компонента не призводить до розвитку карієсу. У певних дозах дозволений для вживання в їжу в якості замінника цукру на постійній основі. Він набагато менше піднімає рівень глюкози в крові, в порівнянні зі сахарозою. Має майже вдвічі меншу калорійність, ніж сорбітол та ксилітол.

Термін придатності – 5 років.

Сфери застосування манітолу:

  • медицина і фармацевтика. Використовується як легкий проносний засіб, для створення фізіологічних розчинів, діуретиків і жовчогінних засобів, для виробництва ліків широкого спектру (таких, що знижують внутрішньочерепний і внутрішньоочний тиск, виконують інтенсивну терапію під час операцій, призначених для лікування хвороб шлунково-кишкового тракту, ниркової та печінкової недостатності, усунення судом та ін.). Допомагає виводити токсини, різні компоненти, що негативно впливають на організм, при отруєннях. Використовується з метою діагностики функціонування нирок. Може бути задіяний як таблетковий наповнювач, який забезпечує приємний свіжий солодкуватий присмак;
  • харчопром. Маніт зареєстрований як добавка до їжі під кодом Е421. Функціональні можливості: стабілізація в’язкості, запобігання злипанню, розпушення. Цю субстанцію вводять в молокопродукти та іншу їжу, щоб запобігти формуванню грудок і злежуванню. З її участю зчаста виготовляють конфетну глазур, морозиво і жуйки з охолоджувальним м’ятним ефектом. Гексан-1,2,3,4,5,6-ол також використовується як підсолоджувач в дієтичному харчуванні;
  • виробництво хімічної продукції. Цей реактив задіюється при виготовленні оліфи, смол, лакофарбових виробів, ПАР, вибухівки. Є важливою сировиною для складних орган. ситезів у хім. промисловості;
  • аналітична хімія. За допомогою р-чину маніту здійснюють титриметричне виявлення В і Ge, створюють фон для електрохім. методів аналізу р-ни;
  • мікробіологія (реалізація поживних середовищ);
  • косметичний і парфумерний виробничі напрямки.

Окремо хочеться сказати про застосування манітолу в якості індикатора. Він дозволяє контролювати й аналізувати різні технологічні процеси у різних галузях, у тій самій харчовій, хімічній, а також у текстильній, металургійній, сільськогосподарській тощо.

Купити D,L-маніт у ПП «Система Оптимум»

Якщо вам необхідно купити D,L-маніт з оперативною доставкою по Україні, звертайтеся в компанію «Система Оптимум». Ми не тільки гарантуємо своєчасні безперебійні поставки великого переліку хімічних речовин. Ми також пропонуємо доступні ціни – одні з найкращих на хім. ринку країни. Завжди за необхідності консультуємо, надаємо всю необхідну інформацію про товари. Несемо відповідальність за якість і стан хімічної продукції, що поставляється.

Стосовно всіх питань щодо манітолу звертайтеся за контактними номерами.

Міжнародна назва mannitolum, D-mannitol, mannitol, D-mannite, mannogem, E421
Хімічна формула C6H14O6
Назви-синоніми манітол, гексан-1,2,3,4,5,6-ол

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом D,L-Маніт за вигідною ціною, також замовити D,L-Маніт з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.