AdBlue (Адблю)

28.80 грн (ціна за 1 л)

1000 л (куб)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Автохімія
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Adblue

Обслуговування будь-якого автомобіля повинне здійснюватися на основі певних технічних параметрів, допусків тощо. Виконання стандартного комплексу заходів має неабияке значення для підтримки робочого стану транспортного засобу та сприяння безпеці руху. У функціонуванні авто на дизельних двигунах значну роль з-поміж усіх заходів відіграє забезпечення ефективної нейтралізації шкідливих сполук, що згубно впливають на ДВЗ та в складі вихлопів несуть суттєву шкоду довкіллю. Щоб упоратися саме із цим завданням, існує потреба купити Адблю для обслуговування автомобіля.

Ад блю – це функціональна рідина для дизельних авто, призначена для очищення вихлопних газів методом селективної каталітичної нейтралізації. Належне використання розчину під час експлуатації ТЗ – запорука підвищення екологічності кожної поїздки. Водії, які повсякчас пересуваються на бензинових авто і, відповідно, їх обслуговують, можуть навіть не здогадуватися про існування цього реагенту, а тим паче про його призначення, тому що використовується він з метою досягнення потрібних екопоказників винятково для дизеля.

Якщо вам знадобилося Адблю купити гуртом, якщо шукаєте вигідні для придбання умови, ознайомтеся з пропозицією компанії «Система Оптимум» – отримаєте в нашій особі надійного постачальника нейтралізатора вихлопних газів, який не підведе.

Характеристики сечовини Adblue

Адблю – це спеціальна синтетична розробка для систем селективного каталітичного відновлення (Selective Catalytic Reduction, або SCR). Хімічна реакція, передбачена зазначеною технологією, реалізує вибіркове відновлення (нейтралізацію). Тобто у складі вихлопів керовано зменшується обсяг конкретно оксидів азоту (NOx).

Реагент є додатковою робочою рідиною в каталізаторах дизельних моторів із SCR, витратним матеріалом та має загальноприйняту структуру: 32,5 % сечовини багатоетапного очищення + 67,5 % демінералізованої води. Це все, нічого зайвого. Виготовляється, відповідно до стандартів DIN 70070 та ISO 22241. У використанні простий і нетоксичний, дружній для довкілля. В масі – прозорий і без кольору. Може мати легкий аміачний запах.

Основні характеристики:

 • концентрація – 32,5 %;
 • в’язкість – 1,4 мПа·с;
 • теплопровідність – 0,57 Вт/(м•K);
 • екологічні стандарти: EURO 4, EURO 5, EURO 6;
 • сезон застосування: всесезонність;
 • t кристалізації – -11,5 ℃;
 • термін зберігання – до 3 років (при t 0-10 ℃).

Нейтралізація шкідливих сполук азоту за допомогою розчину сечовини відбувається шляхом їх розкладу на такі інгредієнти, як азот та водяна пара. На це працюють аміак, метан та вуглекислий газ, котрі утворюються при розкладанні карбаміду. Таким чином вдається зменшити шкоду від NOx до 90 %. Сучасний дизельний автотранспорт (легковий, вантажний, сільськогосподарська техніка) стає безпечнішим для екології, людей та тварин.

Сечовина знайшла застосування в обслуговуванні дизельних транспортних засобів, у зв’язку із започаткуванням нових європейських стандартів регулювання викидів шкідливих речовин у ході того, як працює дизельний двигун. Поступово, починаючи з 2006 року, вступили в дію жорсткіші норми викидів вихлопних газів Євро-4, Євро-5 і Євро-6. Сьогодні використання якісного реагенту та й загалом технологія SCR дають можливість забезпечувати, щоб автомобіль відповідав цим нормам.

Застосування

Передусім зверніть увагу на те, що реагент Ад Блю – не додаток до пального. Це окрема рідина для системи нейтралізації відпрацьованих газів. Якісний продукт для дизельних моторів, для розміщення якого передбачається наявність спеціального окремого баку. Тобто є резервуар для пального, а є під карбамід. Вміст одного й іншого не повинен жодним чином контактувати між собою.

Бак для розчину сечовини має, як правило, об’єм близько 10 л у легкових автомобілів і 20-30 л – у вантажних. Але можливі й інші цифри, залежно від виду транспорту. Заливання здійснюється через горловину баку, оснащену синьою кришкою, що забезпечує герметичне закривання. Коли? Коли бортовий комп’ютер сигналізує про таку необхідність. Надалі у міру потреби при функціонуванні двигуна зазначений реагент автоматично впорскується у випускний трубопровід, де й трансформує оксиди азоту у безпечні речовини.

Задля забезпечення максимальної ефективності та досягнення потрібного рівня безпеки рекомендовано застосовувати продукти перевірених виробників. Такі допоможуть отримати усі переваги матеріалу:

 • зниження забруднювального впливу на навколишнє середовище;
 • запобігання збоям у роботі двигуна;
 • зменшення паливовитрати до 5 %;
 • скорочення суми податків, дорожніх зборів та уникнення штрафів за недотримання екостандартів у Європі.

Що потрібно знати, перш ніж купити Adblue

Загалом нічого складного в купівлі цієї рідини немає. Проте є кілька моментів, які потрібно врахувати перед тим, як купити сечовину:

 • для всіх дизельних моторів потрібен однаковий нейтралізатор (зі сталою концентрацією розчину, з однаково високим ступенем очищення, зі спільними технічними параметрами тощо). Тобто підбирати під модель двигуна, особливості вихлопної системи чи інші аспекти потреби немає;
 • що потрібно вибирати, так це виробника, адже саме від нього залежить якість застосовуваних сировинних компонентів і самого реагенту, а також правильність концентрації. Як варіант – орієнтуватися на рекомендації автоконцерну. У будь-якому випадку використовуватися може тільки сертифікований продукт, з яким є цілковита гарантія, що він виконає своє призначення як слід і не пошкодить каталізатор. Застосування засобу сумнівної якості й походження з метою трохи заощадити – одразу програшне рішення. Дешевий фальсифікат виготовляється з недостатньо чистої сировини, що гарантує негативний вплив на системи авто й не забезпечує належних результатів очищення вихлопу;
 • якщо є сумніви щодо функціональних характеристик двигуна, перед тим, як купити і залити розчин карбаміду, слід продіагностувати систему;
 • правильна заправка має значення. Потрібно бути уважними до витрати рідини й до самого процесу заправки, вчасно заливати необхідні обсяги реагенту. Частота доливання варіюється, залежно від типу автомобільного транспорту, манери водіння та експлуатаційного режиму;
 • працюючи з рідиною, слід використовувати спецодяг і ЗІЗ. При тривалому контакті зі шкірою та при потраплянні на слизові не є винятком подразнення. Щоб цьому запобігти, треба змити розчин значною кількістю води. Опинення у ШКТ потребує аналогічних дій, як у випадку із харчовим отруєнням. Вдихання теж варто уникати;
 • при зберіганні потрібно дотримуватися відповідного температурного режиму, щоб не допустити кристалізацію або гідроліз. Приміщення для зберігання має бути сухим та оптимально провітрюватися. Рекомендований температурний діапазон – -11-30 ℃, а краще – 0-10 ℃, якщо зберігати потрібно тривало. Ємності з Ад блю (пластикові, не металеві, контакт з якими може призводити до окислення) слід герметично закривати й захищати від потрапляння прямого сонячного випромінювання.

 Ціни на adBlue

Потреба купити рідину, яку ми з вами розглянули, може виникати як безпосередньо у власників дизельних авто, так і в роздрібних магазинів автохімії й автозаправних станцій. Ключове питання у кожному з цих випадків: де купити в Україні за хорошою вартістю? Що потрібно врахувати передусім, так це те, що на Адблю ціна може варіюватися в досить широкому діапазоні. Залежить від ринкової вартості, компанії-виробника і цінової політики продавця, якщо продукт реалізується через посередників, також від об’єму, який купується, і, звичайно ж, від якості, на котру впливають рівень очищення сировини й виробничі технології. Як правило, найвищі цінники стоять на якісних сертифікованих продуктах, що забезпечують усі необхідні переваги експлуатації. Найнижчі – на фальсифікованих рідинах ненадійної якості. Зрозуміло, виникає запитання: чи можливо купити розчин сечовини для системи SCR, не впадаючи в жодну із крайнощів, тобто не переплачуючи й заодно без шкоди для якісного рівня. Можливо, якщо знати де купувати. Звертайтеся в компанію «Система Оптимум» – й придбання Ад блю гуртом супроводжуватиметься усіма потрібними вигодами.

Ми гарантуємо постійну наявність товару в достатніх обсягах для забезпечення своєчасних гуртових закупівель. Наша автохімія має усю необхідну супровідну документацію, що підтверджує високу якість продукції. Доставка та оплата – на умовах, гнучких і зручних для клієнтів. При виконанні замовлень гарантуємо швидкий відгук на кожне звернення та професійність. На наш Adblue ціна в Україні одна з найдоступніших.

Співпрацюючи із ПП «Система Оптимум», ви завжди матимете необхідні запаси цієї автомобільної рідини для заправки авто зі системою SCR без затримок. Здійснюватимете покупки оперативно, легко, за вигідною ціною та з повною впевненістю у якості продукту!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом AdBlue (Адблю) за вигідною ціною, також замовити AdBlue (Адблю) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.