Бутилгліколь (бутилцелозольв)

135.00 грн (ціна за 1 кг)
SKU: .
Категорія: Автохімія
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Бутилгліколь

Усім, кому актуально бутилгліколь купити оптом та в роздріб в Україні, компанія «Система Оптимум» пропонує вигідну співпрацю. Ознайомтеся з характеристиками та перевагами нашої продукції, а також з умовами її придбання (уся необхідна інформація для замовлення є на сайті), щоб рішення здійснити покупку у нас від самого початку супроводжувалося цілковитою впевненістю в правильності вибору.

Бутилгліколем називається безбарвна рідка речовина, що виготовляється за ТУ, розробленими виробником. Низьколеткий і висококиплячий продукт з примітними сполучними властивостями, що використовується у ролі розчинника та хімічної сировини-джерела для синтезу. Молярна маса – 118,1754 г/моль. Густина – 0,9±0,01 г/см³. Хім. формула – C6H14O2.

Синонімічні назви: 2-бутоксіетанол, 2-Butoxyethanol, бутилцеллозольв, бутилефір, монобутиловий ефір етиленгліколю, бутилоксітол, BG.

Хімічні властивості

Бутилгліколь має складну хімічну структуру, що визначає його унікальні властивості. Це органічна хімічна сполука, яка є гліколевим ефіром. Безбарвна, прозора, масляниста, малов’язка (трохи в’язкіша за воду), нейтральна, горюча, злегка гігроскопічна рідина з характерним запахом (слабким солодкуватим ефірним). Є одним з тих, що найшвидше випаровуються гліколевих ефірів. Її характеризує висока розчинність. Змішується з водою та багатьма орган. розчинниками. Зокрема, матеріал розчинний у воді, в спиртах, етоксіетані, диметилкетоні та метилтрихлориді. Сам же розчиняє нітрати й ацетати целюлози, високов’язкі алкідні смоли. Показує характерні для спиртів хім. реакції, як от етерифікацію (отримання складних ефірів при контактуванні спиртів та кислот) і окислення (віддача електронів). Задіюється у формуванні ацетатів та алкоголятів. Як і значна частина інших простих ефірів, за наявності кисню повітря утворює пероксиди.

Термічні параметри: t плавлення – -75 ℃, t кипіння – 171 ℃.

Застосування бутилгліколю

Продукт виготовляється у значних обсягах і є одним із найактивніше застосовуваних представників свого класу сполук (гліколевих ефірів). Синтезується з етиленоксиду та безводного н-бутанолу за участю каталізаторів. Синтез передбачає фракціонування утворюваних ефірів двоатомних спиртів.

2-Butoxyethanol став невід’ємною складовою різнопланових промислових галузей, що забезпечується, не в останню чергу балансом між гідрофільними та гідрофобними властивостями. Його застосування варіативне та поширене і в комерційному, і в пром. сегментах. Він поєднує в собі унікальні властивості та суттєвий спектр залучень, що робить його ключовим гравцем у хімічній галузі, але не лише. Інтенсивно використовується як сировина для оргсинтезу, а також в якості:

  • розчинника ЛФП, клітковини та смол;
  • пластифікатора для покриттів із водорозчинних полотен, як от латексу;
  • розчинника фарбувальних композицій, що задіюються в друкарській справі;
  • функціональної частини чистячих, гігієнічних та косметичних продуктів.

Головний споживач BG – лакофарбова промисловість, яка використовує за приблизними підрахунками три четверті всієї виготовлюваної сполуки в фарбах, лаках та емалях. Популярний і особливо ефективний як коалесціювальна добавка в розчиненні фарбувальних комплексів на водній основі. Рекомендований для ЛФМ, що наносяться пензлем, в основі яких – нітроцелюлоза, хлоровані сполуки або целюлозні етери. Завдяки тому, що це низько леткий розчинник, він успішно подовжує процес засихання покриття, удосконалює його плинність і підвищує стійкість до зношування.

Крім цього, служить складовим елементом великої кількості восків, смол і барвників для тканин, рідин для гідросистем і мастильно-охолоджувальних матеріалів для автомобілів. Виступає вихідною сировиною у виготовленні ацетату бутилгліколю (аналогічно задіюється в ролі розчинника) та пластифікаторів. Застосовується при створенні гербіцидів, розділювальних агентів для асфальту, вогнестійкої піни і систем автоматичного пожежогасіння. З його участю обробляються шкіра та текстиль. Бутилгліколевмісні матеріали можна зустріти на будмайданчиках, заводах, які реалізують виробництво хім. засобів для прибирання, на харчових підприємствах, в автомобільних майстернях, друкарнях, медичному секторі тощо.

Також бутилоксітол примітний очищувальними властивостями. Тому нерідко вводиться до складу чистяче-мийних засобів, побутових, комерційних і промислових очищувачів для різних поверхонь, продуктів для знежирення, дезінфекції та усунення іржі.

Входить в структуру рідких мил, очищувальних та захисних розробок для шкіри, фарб для волосся, лаків для нігтів та рідин для їх зняття. Сприяє збереженню цілісності їх структури, перешкоджаючи розпаданню на складники. Допомагає косметиці залишатися прозорою навіть за умов екстремальних температурних показників під час перевезення та зберігання.

На окрему увагу заслуговує використання бутилефіру в нафтохімії. Він відомий як компонент мастил для буріння та різання металів, рідин для гідророзриву, стабілізаторів буріння, диспергентів для осадження нафтоплям з метою ліквідації розливів нафти. Тут насамперед цінними є його поверхнево-активні якості. Цей матеріал забезпечує ефективну стабілізацію, знижуючи поверхневий натяг. В якості розчинника-зв’язки задіюється в ремонтних роботах на нафтосвердловинах.

У багатьох властивостях і сферах застосування бутилоксітол має схожість з такою сполукою, як бутилдигліколь. Але плутати їх не слід. Не завжди ці дві речовини доцільно взаємозамінні.

Заходи безпеки

Незважаючи на широку застосовуваність, важливо дотримуватися відповідних заходів безпеки при залученні бутилгліколю, оскільки він має певну токсичну дію. Загалом при правильному та акуратному поводженні малотоксичний та відносно безпечний для людини. Але разом з тим, легко проникаючи крізь шкіру, поглинається організмом значною мірою і володіє здатністю спричиняти соматичну токсичність.

Результати лабораторного дослідження на щурах і мишах продемонстрували, що повторне потрапляння у дихальні шляхи або вплив на шкірні покриви піддослідних особин цією речовиною не супроводжується негативними наслідками для кісткового мозку або статевих залоз. Основним напрямком шкідливої дії виступає травмування еритроцитів. Також пошкодження нирок і зміна розмірів печінки спостерігалося при високих рівнях впливу на організм тварин. Важливо зазначити, що шкідливого ефекту на еритроцити людини при високих концентраціях бутилгліколю в повітрі (до 200 ‰) не зафіксовано. Ці результати підтверджують безпеку використання у промислових цілях за умови забезпечення контролю концентрації речовини, відповідно до нормативів безпеки, та при дотриманні рекомендацій щодо безпечного поводження з цією хімічною субстанцією.

Щоб мінімізувати ймовірність шкоди (нудоти, головного болю, запаморочення), потрібно уникати контакту зі шкірою, очима та попадання в дихальні шляхи. Якщо контакт все ж таки трапиться, негайно очистити поверхні тіла від речовини та змінити контактний одяг. При появі почервонінь і подразнень звернутися за медичною допомогою. А взагалі рекомендується застосовувати засоби індивідуального захисту, такі як респіратори та рукавиці, і працювати в добре провітрюваному приміщенні, щоб звести ймовірність контакту зі шкірою і слизовими до мінімуму.

Крім сказаного, слід дотримуватися правильності умов зберігання. Зберігати продукт необхідно поміщеним у бочки виробника/постачальника (як правило, по 180 кг) в темному прохолодному приміщенні. Уникати сусідства з харчовими матеріалами та окисниками.

Детальна інформація про заходи безпеки та умови зберігання міститься в інструкції, яку слід уважно вивчити перед роботою з продуктом.

Замовити бутилгліколь оптом

У нашій компанії на вас чекає якісний BG (опт та роздріб) для різних галузей промисловості за найкращою ціною. Ми гарантуємо високу якість товару та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Замовлення можна зробити, зв’язавшись із нашим відділом продажів за вказаними телефонами (сайт і розділ «Контакти» – до ваших послуг). Менеджер уже готовий взяти ваше звернення в обробку. Доставка партій будь-яких обсягів по Україні (у Львів, Київ, Харків та інші міста) – оперативна.

Ціна на бутилгліколь від ПП «Система Оптимум» та позитивні відгуки є одними з ключових переваг. Виберіть наш товар для того, щоб забезпечити ефективні та надійні хімічні рішення у вашому бізнесі. З нами вам не потрібно витрачати багато часу на придбання, займатися складними організаційними аспектами. Ви можете купити всю необхідну хімічну сировину швидко та просто. Продаж всього асортименту здійснюється на зручних та вигідних для клієнтів умовах. Наші менеджери проконсультують, допоможуть вам із будь-якими питаннями та візьмуться організувати доставку в найкращому вигляді. Будьте впевнені в якості та надійності наших продуктів, у зручності та вигодах їх придбання!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бутилгліколь (бутилцелозольв) за вигідною ціною, також замовити Бутилгліколь (бутилцелозольв) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.