Омивач скла

150.00 грн (ціна за каністру 4 л.)
SKU: .
Категорія: Автохімія
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Омивач скла

Склоомиваюча рідина – це незамінна автохімія, за допомогою якої водій має можливість повсякчас (удень та вночі, у будь-яку пору року та за будь-якої погоди) підтримувати ідеальну чистоту лобового і заднього скла. А чисте автомобільне скло без бруду, пилу та розводів – це ніщо інше як максимальний огляд дорожньої ситуації у кожен момент руху, а відтак і важлива запорука безпечного та комфортного водіння взимку, влітку, восени і навесні. Тому купити омивач скла оптом, що й пропонує ПП «Система Оптимум» – потреба, яка на постійній основі є в СТО, автомагазинів та автосалонів, котрі піклуються про своїх клієнтів.

Аби задовольнити запити своїх гуртових покупців, пропонуємо високоякісні автомобільні склоомивачі за найвигіднішими цінами. Представлена на нашому сайті продукція не лише відрізняється ефективним складом і чудово підходить для промивання лобового вікна будь-якого легкового та вантажного ТЗ. Реалізуючи очищення як слід (прибираючи усі види забруднень), вона ще й не залишає розводів, райдужної плівки та інших слідів, не пошкоджує скло автомобіля, пластикові, гумові та лакофарбові поверхні. Сумісна з усіма типами ущільнювальних матеріалів.
У нас ви легко зможете знайти оптимальні параметри товару, дізнатися про можливі обсяги поставок та отримати іншу корисну інформацію. Зручний інтерфейс сайту дозволить безпроблемно купити засоби для склоомивання за вигідними гуртовими цінами, забезпечивши вас необхідними партіями якісного продукту для дбайливого догляду за будь-яким транспортним засобом.

Основні характеристики склоомивачів

Щоб забезпечення потрібного ефекту чистоти на автомобільному склі було належним, слід своєчасно поповнювати запаси/замінювати рідину для омивача, відповідно до сезону. Виготовлена вона має бути на основі спеціальної формули, аби легко справлятися з найрізноманітнішими забрудненнями, такими як комахи і їхні сліди, пил, бруд, листя і багато іншого. Тільки так можна досягти бездоганної чистоти під час руху, покращуючи видимість та максимізуючи безпеку водіння.

Замінити спеціальний літній або зимовий омивач скла водою – не варіант. Вода не має тих властивостей, які потрібні для повноцінного позбавлення від усіх забруднень. Зокрема, на кіптяву та жирову плівку вона не діє, ті, лише розмащуючись, залишаються на поверхні. До того ж, при використанні водогінної води є чимала ймовірність забивання бачка омивача та розпилювачів відкладеннями солей. Вони можуть перестати справно функціонувати і з часом вийти з ладу. Так, без води виготовлення цієї автохімії, звичайно, не обходиться. Однак також задіюються й інші компоненти. Це передусім спирти: найкраще – ізопропіловий, ще може бути метиловий або етиловий. Важливі завдання виконують ПАР: ефективно видаляють органічні забруднення, реалізують належне очищення скла, покращуючи огляд. Також у склад склоомивачів вводяться ароматизатори і барвники. А ось інші речовини, здатні нашкодити елементам авто, бути присутніми не повинні. Якісний матеріал не роз’їдає ні, власне, бачок, у який наливається, ні систему, по якій курсує, ні зовнішні поверхні транспортного засобу при випорску.

Важливі характеристики, на які слід звертати увагу при покупці склоомивача:

 • склад;
 • сила очищувальної дії;
 • робоча температура;
 • безпека для поверхонь автомобіля, а також для водія та пасажирів;
 • об’єм тари;
 • термін зберігання;
 • приємний запах.

Якщо вибрати хороший продукт, такий омивач скла від виробника, як пропонує «Система Оптимум», він буде належним чином (ефективно і швидко) справлятися зі своїм функціональним призначенням, матиме економну витрату, супроводжуватиметься безпекою використання, щітки склоочисника ковзатимуть легко і плавно, ніяких слідів та розводів після випаровування не лишатиметься.

Види склоомивачів

Перед покупкою склоомивачів важливо розібратися у їхніх двох основних класифікаціях. В основі першої – сезонний фактор. Друга орієнтується на товарний вигляд продукту.

Традиційно наповнення для омивачів існують:

 • літні. Використовуються у теплу пору року (після завершення морозів і до настання нових). Добре показують себе в дії у спеку;
 • зимові (незамерзайки). Те, що треба для зимових холодів. Зберігають рідку консистенцію, а відтак і свій функціонал, при значних мінусах довкілля.

Ключові відмінності полягають у складі та спиртовій концентрації. Літні омивайки мають менше спирту і більше поверхнево-активних речовин, які добре дають раду з видаленням пилу, бруду, олійних і жирових плям, пташиного посліду тощо. Для зимових же характерний підвищений вміст спирту, аби не допускати промерзання форсунок, налипання снігу та формування льодяного шару. Якісний омивач скла зимовий оптом як належить справляється з очищенням скляної поверхні не лише від бруду та кіптяви, а й від дорожньої солі та інших антиожеледних реагентів, від льоду, снігу та інею. Робочий температурний діапазон залежить від присутнього у складі спирту та його відсотка від загальної маси. Наприклад, етанолові продукти з 19,1 % спирту працюють до -10 ℃, з 39 % – до -28,7 ℃, а з 50,4 % – до -41 ℃. Якщо ж в основі – ізопропіловий спирт, ситуація інша: при спиртовій концентрації по масі 17 % – до -7 ℃, при 44 % – до -20 ℃, при 65 % – до -29 ℃.

Деякі наповнювачі для склоомивача можуть мати ефект «антидощ». Такі продукти утворюють на склі автомобіля спеціальну тонку захисну плівку. По ній краплі дощу зісковзують вниз, не затримуючись і не лишаючи розводів. Додаткові корисні функції: візуальне маскування сколів та подряпин, покращення роботи «двірників», збільшення видимості під час зливи й снігопаду.

Також автомобільні склоомивачі, незалежно від сезону, бувають таких видів:

 • готові рідини. Примітні експлуатаційною простотою. Для каністр з ними потрібно більше місця, на одну заміну йде близько 3-5 л матеріалу (економічність не найвища), однак вираховувати пропорції і витрачати час на розведення немає потреби. Дістав каністру, відкрив, залив омивач скла прямо в бачок – і той вже готовий до виконання свого призначення;
 • концентрати. Перед застосуванням поєднуються у певних пропорціях (вказуються в інструкції на упаковці) з дистильованою водою. Тобто потребують додаткових маніпуляцій. Проте і свої незаперечні переваги мають. Це, зокрема, компактне зберігання в багажнику і підвищена економічність витрати (зазвичай ті ж 5 л потрібного для заправки склоомивача можна отримати всього з 50 мл концентрату);
 • сухі очисники. Найновіший з усіх варіантів. Випускається в таблетованій формі. Для отримання рідкого засобу з мийним ефектом таблетки розчиняються в дистильованій воді (або попередньо в окремій ємності, або й одразу у самому бачку омивача). Як правило, однієї таблетки вистачає для створення 4-5 л омивайки.

 Купити омивачі скла гуртом від компанії «Система Оптимум»

Сьогодні омивач скла купити гуртом і в роздріб загалом не є проблемою. Однак, щоб бути задоволеними усіма аспектами купівлі (якість, ціна, доставка по Україні, потрібні об’єми, торгова марка тощо), важливо з розумом підійти до того, де купувати. Потрібно врахувати, чи це власне виробництво, чи перепродаж продукції інших компаній. Слід розібратися, які види омивайок є в асортименті того або іншого підприємства. Складники, пропорції, якісно-цінове співвідношення, опис і технічна інформація, бренд, пакування, умови поставок та багато інших факторів – усе має значення. Тож, не поспішайте купувати гуртову партію в першому-ліпшому місці. Оберіть найкращу компанію!

Розгляньте пропозиції від ПП «Система Оптимум» – не пошкодуєте. Ми маємо великий успішний досвід роботи з гуртовими замовниками. Пропонуємо усі популярні види склоомивачів, які відповідають різним вимогам та умовам експлуатації. В асортименті представлені літні та зимові формули, що ефективно працюють при відповідних температурах. Усі продукти для омивання автоскла від компанії «Система Оптимум» – це ефективність та надійність, відповідність найвищим міжнародним стандартам якості і безпеки. Вони розроблені для того, щоб забезпечити чистоту лобового і заднього скла машини та ясність видимості на дорозі у будь-яких умовах без шкоди для транспортного засобу. Вони не роз’їдають лак, фарбу, гуму та пластмасу. Не мають різких неприємних запахів, тож не приносять дискомфорту під час застосування.

Якщо ви є власником автопарку, станції техобслуговування або автомагазину, ми пропонуємо вам можливість купувати омивайки великими партіями на найвигідніших умовах. Наша компанія гарантує конкурентоспроможні ціни та високу якість продукції. Доставляємо товари у Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста країни в оптимальні терміни. Замовлення на автомобільні склоомивачі можна оформити за контактними номерами або через онлайн-форму на сайті.

Зробіть вибір на користь ефективності, надійності, зручності та доступності – купуйте омивач скла зимовий оптом, а також літній у нас!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Омивач скла за вигідною ціною, також замовити Омивач скла з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.
Також Вас можуть зацікавити

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.