Вода дистильована

7.50 грн (ціна за 1 л)

Вода дистильована, або очищена – це настільки чиста вода, що в своєму складі практично не містить ніяких домішок і механічних включень. Це вода з невеликою питомою електропровідністю.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності вода дистильована. У нас можна купити воду дистильовану оптом за доступною ціною. Дистильована вода має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна води дистильованої Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку води дистильованої по всій території України. Ціна води дистильованої також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі води дистильованої оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

У дистильованій воді, як правило, розчинені гази атмосфери, переважно кисень, азот, аргон і вуглекислий газ, а також інші в невеликій кількості. Розчинена вуглекислота робить дистильовану воду слабкокислим середовищем. Досконала нейтральність досягається при повному вилученні вуглекислого газу шляхом додаткового кип'ятіння. Виробництво дистильованої води здійснюється в процесі відгону (дистиляції). Для цього використовуються спеціальні апарати (дистилятори). Суть процесу така: рідина випаровується, після чого пара охолоджується і конденсується. Якщо пошукати аналог дії в природі, то дистиляцію в штучних умовах можна порівняти з випаровуванням води, яка випадає в подальшому у вигляді опадів чи роси.

Застосування дистильованої води

Висока хімічна чистота зумовила широке застосування дистильованої води, перш за все, в хімічних лабораторіях і медичних установах. Оскільки така вода є одним з найпопулярніших природних розчинників, то ідеально підходить для проведення різних досліджень і експериментів. За її допомогою готують різноманітні розчини, виготовляють лікарські препарати, зокрема, ін'єкційні, споліскують лабораторний посуд і т.д. Крім того, відсутність будь-яких сторонніх домішок зробила дистильовану воду затребуваною в побуті. Не для пиття, хоча в помірних кількостях це дозволяється, а передусім для таких цілей:

  • обслуговування автомобілів, а точніше їх робочих компонентів і допоміжної хімії. Наприклад, подача дистильованої води повинна бути своєчасною в свинцево-кислотні акумулятори, щоб уникнути їх виходу з ладу. За її допомогою також перед застосуванням розбавляють антифризи, склоомивальні рідини для очищення і продовження експлуатаційного терміну форсунок, плюс для корекції температури замерзання;
  • догляд за побутовою технікою, найчастіше, за прасками, пароочисниками та зволожувачами повітря. Так, використання дистильованої води замість звичайної дозволяє уникнути появи накипу як на внутрішніх стінках парогенератора праски, так і на прасувальній поверхні. У зволожувачах повітря така заміна оберігає не тільки сам пристрій від утворення накипу, але і стіни, і меблі, які знаходяться поблизу, від білого соляного нальоту. В цілому, дистильована вода також продовжує термін служби перерахованих побутових приладів;
  • забезпечення систем опалення для запобігання корозії та появі внутрішнього накипу в трубах, котлах, радіаторах. Таким чином, подовжується робочий термін всієї опалювальної системи;
  • очищення і калібрування вимірювальних приладів. Після виконання різних вимірювань прилади необхідно очищати, і при тому очищати правильно. Застосування води з мінімальною кількістю домішок дозволяє вберегти техніку від зношення і зберегти точність вимірювань;
  • догляд за акваріумами (підтримка оптимальної кислотності та твердості води);
  • кольоровий фотодрук.

Важливо: дистильована вода вимагає правильного зберігання. Бутлі, пляшки або інша тара повинні бути герметично закритими і гарантувати стабільну якість вмісту. За таких умов термін зберігання води буде практично необмеженим. Дистильована вода - це вода, що не містить у своєму складі домішок.

Отримують воду дистильовану перегонкою звичайної води у спеціальних апаратах – дистиляторах. У них вода перетворюється на пару, а потім конденсується, конденсат не містить солей, органічних домішок, мікроорганізмів, але може містити невелику кількість летких сполук. Також дистильовану воду можна отримати перекристалізацією, воду охолоджують, внаслідок чого утворюються кристали льоду в незамерзаючому залишку. Залишок зливають, а лід знову піддають перекристалізації, до досягнення необхідного рівня чистоти.

Дистильована вода характеризується надзвичайно низькою електропровідністю та може перегріватися вище точки кипіння без переходу у газоподібний стан і переохолоджуватися без перетворення на лід. Дистильовану воду використовують для коригування густини електроліту, безпечної експлуатації акумулятора, для заряду свинцево-кислотних батарей, які використовуються в легкових автомобілях і вантажівках. Використання водогінної води значно скоротить термін служби автомобільної батареї. Дистильована вода використовується для промивання системи охолодження автомобілів. Мінерали та іони, які присутні у водогінній воді, можуть викликати швидке виснаження антикорозійних добавок, які присутні в антифризах, і корозію елементів двигуна. Дистильовану воду застовують для різноманітних побутових потреб. Наприклад, додавання її до парової праски повністю виключає появу накипу, і праска буде служити довше.

У медицині дистильовану воду використовують для приготування ін’єкцій та ліків. У харчовій промисловості дистильовану воду застосовують при виготовленні напоїв для того, щоб покращити їх чистоту і смак. Дистилюють воду і для пиття, щоб вилучити з неї шкідливі мікроорганізми, грибки та віруси.

Дистильована вода широко застосовується у хімічних, біохімічних та фармацевтичних лабораторіях для приготування розчинів і миття хімічного посуду. Вона придатна до застосування у фізико-хімічних процесах, чутливих до домішок. Використовується також при кольоровому фотодруці і для корекції температури замерзання рідини для омивання скла.

Воду дистильовану купити

Якщо Вам потрібно купити оптом воду дистильовану, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на воду дистильовану, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ. https://youtu.be/QEf9O1k0UCg    

Вага

фасування 1000 л

фасування 10 л

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вода дистильована за вигідною ціною, також замовити Вода дистильована з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.