ImmunoWall

150.00 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Стінки дріжджових клітин ImmunoWall (Бразилія)

Це пробіотична кормова добавка, призначена для застосування у тваринництві, птахівництві, для виробництва кормів. Створений на основі преміальної дріжджової фракції, багатої бета-глюканами та маннанолігосахаридами, цей протеїновий продукт є найкращим у своєму роді. З покладеними на нього завданнями справляється якісно та ефективно.

Матеріал фасується в мішки по 25 кг. Поставляється в упаковці виробника, що надійно захищає вміст під час транспортування та зберігання. Купити товар на нашому сайті можна за привабливою вартістю.

Дріжджова фракція ImmunoWall

Добавка як функціональне волокно є джерелом β-глюканів та МОС/MOS (маннанолігосахаридів) – того, що містять стінки дріжджових клітин та що має велике значення для організму тварини.

Маннанолігосахариди добре відомі своїм умінням допомагати корисним бактеріям розвиватися та виживати в кишковому тракті. Вони реалізують надійне блокування й знерухомлення патогенних бактерій (E. coli і Salmonella), токсичних речовин. Прив’язуючи ті до себе, нівелюють можливість патогенів розмножуватися і здійснювати будь-який шкідливий вплив на організм. Входження в фракцію великої кількості МОС і резистентних бета-глюканів з потужною адсорбцією мікотоксинів робить продукт чудовою кормовою добавкою для підтримки імунітету і здоров’я кишківника. Це натомість збільшує ефективність корму, інтенсифікує ростові процеси, покращує продуктивність, знижує смертність та забезпечує здорове імуномодулювання.

Застосування

Кормова добавка ImmunoWall на основі дріжджів покликана покращувати самопочуття різних тварин. Може задіюватися для корів, коней, свиней, курей, індичок, риби, інших домашніх тварин та птиці.

Актуальне застосування можна систематизувати таким переліком:

  • профілактичні дії проти діареї, перешкоджання авітамінозам та метаболічним порушенням, розвиток, зміцнення і стимуляція імунітету у молодих особин. Налагоджуючи роботу корисних лакто- й біфідобактерій, добавка формує надійний імунний щит, що захищає від хвороб;
  • підвищення стресостійкості при актуальності несприятливих умов, зокрема при високій щільності поголів’я, різких змінах раціону харчування, невідповідному температурному режимі, тривалих транспортуваннях тощо;
  • мінімізація негативних наслідків у випадку хронічного зараження мікотоксинами (допомога при наповненні кишківника патогенами, які, потрапляючи в організм з кормом та всмоктуючись у ШКТ, погано позначаються на багатьох клітинах, органах і тканинах);
  • усунення бактерій-патогенів на с/г підприємствах, а відтак забезпечення біотехнологічної безпеки на м’ясопереробних заводах.

Переваги використання стінок дріжджових клітин

Імуновол містить найбільший відсоток β-глюканів та MOS серед усього переліку продуктів на основі клітинних стінок, які сьогодні доступні для придбання. Це лежить в основі його потрійної дії, що забезпечує переваги застосування: аглютинація патогенів + зв’язування мікотоксинів + імуномодулювання.

Примітно, що створення ImmunoWall (Бразилія) супроводжується ретельним аналізом та контролем, завдяки чому дотримуються високі стандарти якості. На виході покупець отримує той продукт, який повністю відповідає заявленим параметрам, безпека та надійність котрого – поза сумнівами.

Замовити необхідну кількість мішків товару по 25 кг можете просто зараз у компанії «Система Оптимум» на вигідних умовах.

Вага

фасування 500 кг

фасування 25кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом ImmunoWall за вигідною ціною, також замовити ImmunoWall з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.
Також Вас можуть зацікавити

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.