Таурин

171.00 грн (ціна за 1 кг)
SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Знадобилося купити таурин? Шукаєте речовину високої якості і за доступною вартістю? Цікавить оперативна доставка по Україні? Звертайтеся до ПП «Система Оптимум»! У нас – таурин, ціни якого при будь-яких обсягах покупок невисокі, якісна сторона не підлягає сумніву, а умови співпраці комфортні для кожного клієнта.

Що це за речовина, якими характеристиками, властивостями і впливами володіє, для чого може використовуватися – відповіді на ці та інші супутні запитання знайдете далі.

Купити таурин в Україні

Де купити цю сполуку оптом? Це перше і головне запитання, на яке важливо отримати відповідь. Сучасний ринок хімічних продуктів багатий різноплановими пропозиціями і за якістю, і за ціновим фактором, і за умовами придбання. Як не помилитися?

Можна довго моніторити варіанти в різних офлайнових і онлайн-магазинах, вибирати за тими чи іншими параметрами, зіставляти різні пропозиції в Україні, а в підсумку отримати не зовсім такий результат, як хотілося б. Так, серйозних і відповідальних підприємств чимало, але є й інші, на які краще не натрапляти. При цьому часу і сил на пошуки можна витратити масу. Що ж робити? Вихід є. І він простий: найвигідніше замовити таурин на опт у компанії «Система Оптимум».

Переваги, які ми гарантуємо кожному клієнту:

 • бездоганна якість кожної партії продукції (надається відповідний сертифікат);
 • невисокі ціни на будь-які обсяги + персональні знижки при великих замовленнях;
 • кваліфікований консультативний супровід;
 • варіативність способів оплати і доставки;
 • оперативність поставок у будь-який регіон країни.

Замовити таурин в інтернет-магазині

Ще один плюс, який вам гарантований – це економія часу при покупці через наш інтернет-ресурс. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію про продукт, зможете з легкістю замовити необхідні кількості речовини онлайн або телефоном. Якщо захочете, порівняєте з пропозиціями інших компаній. Ми не боїмося про це говорити, бо впевнені, що ви повернетеся до нас. Адже більш вигідних і комфортних умов в Україні не забезпечує практично ніхто.

Для чого може знадобитися таурин, який ми реалізуємо? Застосування актуальне для таких галузей:

 • медицина;
 • ветеринарія;
 • косметична сфера;
 • виробництво БАДів і спортивного харчування.

Мабуть, найбільше поширення цей реактив отримав, як компонент певного переліку медикаментів. Його лікувальні властивості досить важливі. Таурин задіюється в ліпідному обміні, позитивно впливає на обмінні процеси і підвищує енергозапаси. Він – компонент жовчних кислот, які допомагають емульгувати жири в кишківнику. У функціонуванні ЦНС його роль полягає в нейромедіаторному гальмуванні, певній антисудомній активності.

Таурин – це популярні краплі для очей (ціна їх, варто зазначити, не відштовхує). Він нормалізує обмінні процеси в очних тканинах (в т.ч. у сітківці, рогівці), коли ті вражені хворобами дистрофічного плану. Використовується при спадковій абіотрофії сітківки, дистрофії та травмах рогівки, різних видах катаракти (травматичній, променевій, діабетичній, старечій).

Внутрішнє застосування реалізують при серцево-судинній недостатності, а також якщо трапилася інтоксикація організму серцевими глікозидами.

Його нерідко можна зустріти в складі комплексних ліків українського та зарубіжного виробництва в якості основного діючого компоненту.

Але не медициною єдиною... Таурин часто купують на опт, щоб створювати корми для тварин. Він незамінний для котів. Є обов’язковим інгредієнтом котячих кормів, якщо ті вироблені з тауринобідних складових. Тобто якщо вони не містять достатньої кількості тваринних білків, важливо подбати про додаткове введення синтезованої речовини. Так вдасться забезпечити належну користь для серця, очей, жовчного міхура, слухової, нервової та репродуктивної систем тварини, поліпшити метаболізм і запобігти проблемам, пов’язаним з тауринодефіцитом, зокрема погіршенню імунітету і виникненню серйозних аномалій у розвитку кошенят. Ефект задіяння при дотриманні норм і дозувань перевершує всі очікування.

Деякі виробники котячих кормів стверджують, що внесення таурину необхідне не через малу кількість м’яса в кормі, а оскільки при виготовленні зазначеної субстанції ця амінокислота піддається частковому руйнуванню. Все правильно, але лише для консервованих кормів. У них через технологічні нюанси необхідно вводити подвійну порцію таурину, щоб кінцевий продукт мав його достатні обсяги. Якщо говорити про сухі корми високої якості, що мають в складі повноцінні білкові тауриноджерела тваринної етимології, у введенні синтетичної амінокарбонової кислоти потреби немає.

Логічно виникає запитання: чи має амінокислота таурин таке ж значення для собак, як у випадку з котами? Має, але в корми її не додають. Чому? – Запитаєте ви. Все просто: собачому організму під силу самостійно виробляти цю речовину. Та й потреба в ній у них не така висока, як у котів.

Якщо говорити про косметичний напрямок, то матеріал, що розглядається, найбільш часто додають до шампунів, відновлювальних і ущільнювальних масок, засобів для полегшеного розчісування і лосьйонів від випадіння волосся. У чому полягає його користь для волосся? У стимуляції росту, запобіганні випаданню, зміцненні, створенні густоти та об’єму. Примітна і його дія на шкіру. В засоби для шкірних покривів цю амінокислоту вводять, щоб забезпечити омолоджувальний ефект, освіжати і не допускати глікації.

Що стосується харчового використання, то із залученням таурину найчастіше виробляють соки, енергетичні напої, БАДи та спортивне харчування. Також він є популярним компонентом сухих молочних сумішей для немовлят.

Ще кілька слів про таурин у здоровому способі життя, спорті. Ця амінокислота – складова серцевої мускулатури, м’язів, жовчі та продукт переробки цистеїну. Має велике значення для всіх систем організму, найбільш важлива для нервової й серцево-судинної. Вживання тауриновмісних продуктів спортивного харчування (ціни яких, до слова – в доступних межах) сприяє загальному оздоровленню і омолодженню.

Як енергетик і антиоксидант при інтенсивних фізичних навантаженнях, якщо реалізувати належний спосіб застосування, в спортзалі він:

 • збільшує витривалість;
 • максимізує енергозапаси організму;
 • підсилює лібідо;
 • налагоджує нервову стійкість;
 • покращує сон, бореться з безсонням тощо.

Дослідницьким шляхом доведено, що зазначена АМК зменшує резистентність організму до інсуліну. Так знижується рівень цукру і відбувається ефективне позбавлення від жирових відкладень. Ще таурин підвищує енергію, тим самим максимізуючи працездатність на тренуваннях. Його властивості пояснюють велике значення для енергообміну, прискорення обміну ліпідів, збереження електролітного складу цитоплазми, захисту клітин і заощадження їх електролітного балансу. Якщо перевести все це на звичайну мову, то при фізичних навантаженнях механізм дії сприяє нарощуванню енергії, зниженню стомлюваності, а інтенсивність процесу тренування підвищується.

І ще. Таурин допомагає ЦНС максимально швидко відновлюватися між тренуваннями. Тому з’являється можливість займатися частіше і запобігати перетренуванням.

Властивості та характеристики

Таурин (2-аміноетансульфонова кислота) – це сульфокислота, яка в організмі формується з цистеїну. Описується як амінокислота, що містить сірку, при відсутності в молекулі карбоксилу. У незначних обсягах виробляється в організмах людей і тварин (у тканинах і жовчі). Свою назву ця сполука отримала від латинського слова taurus, що перекладається як бик, оскільки перше отримання було здійснене з бичачої жовчі.

Фізична характеристика продукту виглядає так: біла порошкоподібна маса, сформована кристалами. Розчинність у воді – добра, в переважній кількості орган. розчинників – навпаки, погана.

Молярна маса – 125,14 г/моль, густина – 1,734 г/см³. Термовластивості: t плавл. – 305 °C (при плавленні розкладається). Формула: C2H7NO3S.

Розглядаючи таурин, його властивості, також варто зазначити, що в молекулі присутня кисла сульфогрупа і основна аміногрупа. ІЕТ у водних р-чинах дорівнює 5,12. У фізіоумовах сульфогрупа іонізується на 100 %, а аміногрупа – на 96,3 %. Тобто це ті умови, в яких амінокислота майже повною мірою присутня як цвітер-іон.

Де міститься таурин? При дефіциті цієї речовини, а відтак при необхідності її додаткового вживання, можна використовувати як аптечні, так і харчові продукти. Ціни на ті й інші – в широкому діапазоні. Тож підібрати вдалий варіант нескладно.

Тауриновмісна їжа тваринного походження: м’ясо (свинина, яловичина, кролятина), серце, печінка і нирки, риба (головним чином, тріска), морепродукти (мідії, краби, креветки), яйця, молоко, сир.

При бажанні зможете створити спец. меню, багате на таурин, включивши в нього улюблені корисні продукти. Якщо захочете боротися з дефіцитом за допомогою харчових добавок, то це буде ще простіше – ринок багатий всілякими пропозиціями, а ціна, швидше за все, не стане на заваді придбанню.

Оптові ціни

Якщо вам знадобилося купити таурин, якщо цікавлять найкращі ціни на українському ринку, ви знаєте, до кого звертатися. Де купити так, щоб характеристика відповідала нормам, вартість не зашкалювала, а доставка займала мінімум часу? Це запитання тепер має однозначну відповідь. Оформляйте замовлення оптом на ПП «Система Оптимум»! Будемо раді співпраці!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Таурин за вигідною ціною, також замовити Таурин з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.
Також Вас можуть зацікавити

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.