Вага механічна ВСМ-100

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Ваги ВСМ-100 є вагами спеціального призначення, призначені для вимірювання маси переважно порошкоподібних лікарських речовин і їх сумішей, а також інших сипучих матеріалів в аптеках, контрольно-аналітичних та інших лабораторіях.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності ваги механічні ВСМ-100. У нас можна купити вагу механічну ВСМ-100за доступною ціною. Вага механічна ВСМ-100 має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна ваги механічної ВСМ-100також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики ваги механічної ВСМ-100

Ваги застосовуються для точного визначення маси речовини при проведенні лабораторних аналізів в різних галузях народного господарства, лабораторіях, навчальних закладах і т.д. Робота з вагами може проводитися у всіх макрокліматичних районах, в лабораторних приміщеннях, при температурі навколишнього повітря (20 + 2) °С і відносній вологості від 30 до 80%. Ваги виготовлені зі сталі з покриттям. Чашки і основа - з пластмаси.

Найбільша межа зважування, г 100
Найменша межа зважування, г 5
Діаметр чашок, мм 108
Вага, г 120
Габарити, мм 285х265

Якщо Вам потрібно купити оптом ваги механічні ВСМ-100, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вага механічна ВСМ-100 за вигідною ціною, також замовити Вага механічна ВСМ-100 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.
Також Вас можуть зацікавити

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.