Вага квадрантна ВЛКТ-500

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Ваги лабораторні ВЛКТ-500 4 класу точності призначені для зважування речовин при проведенні лабораторних аналізів в різних галузях промисловості.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності ваги квадрантні ВЛКТ-500. У нас можна купити вагу квадрантну за доступною ціною. Вага квадрантна ВЛКТ-500 має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна ваги ВЛКТ-500 залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики ваги квадрантної ВЛКТ-500

Принцип дії ваг заснований на зрівноважуванні моментів, які створюються зважуванням вантажів, відхиленням квадранта і вбудованими гирями. За конструкцією являють собою ваги з двома призмами з верхнім розташуванням вантажоприймальної чашки і повним механічним гиренакладанням. Ваги мають спеціальний механізм для автоматичної компенсації негоризонтальності при установці їх на робочому столі, а також ділильний пристрій, який дозволяє виключити суб'єктивні помилки при відліку. Широкий діапазон відлікової шкали, наявність механізму компенсації тари, доступність чашки і зручність обслуговування значно підвищують продуктивність ваг. Результат зважування визначається по відліковій шкалі і лічильниках гирьового механізму і ділильного пристрою.

Найбільша межа зважування, г 500
Ціна поділки, г 1
Межі допустимої похибки зважування, мг 20
Діапазон зважування по шкалі, г 0...100
Дискретність, мг 10
Діаметр чашки, мм 150
Вага, кг 10
Габарити, мм 160х280х350

Якщо Вам потрібно купити оптом ваги квадрантні ВЛКТ-500, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вага квадрантна ВЛКТ-500 за вигідною ціною, також замовити Вага квадрантна ВЛКТ-500 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.