Ортофосфорна кислота 73 % технічна

81.60 грн (ціна за 1 кг)

Ортофосфорна кислота технічна – трьохосновна кислота середньої сили у вигляді рідкої дещо забарвленої в жовтий/зелений/брунатний колір речовини. Формує 3 ряди солей – фосфатів. Нагрівання її розчинів приводить до втрати води і появи конденсованих фосфорних кислот. Формула – H3PO4.

product-cheaper
Знайшли дешевше? Ми знизимо ціну спеціально для вас*

*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності ортофосфорна кислота 73 % технічна. У нас можна купити ортофосфорну кислоту 73 % технічну гуртом за доступною ціною. Ортофосфорна кислота 73 % технічна має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ортофосфорної кислоти 73 % технічної по всій території України. При купівлі ортофосфорної кислоти технічної гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

ортофосфорна кислота технічна формула

Її промислове отримання виглядає як сірчанокислотна екстракція. Також можливий синтез термічним методом. Основної речовини в розчинах технічної кваліфікації – не менше 73 %.

Застосування технічної ортофосфорної кислоти

 • отримання реактивної та харчової ортофосфорної кислот, а також фосфорних солей NH4+, Na, Ca, Mn і Al, у тому числі, тринатрійфосфату;
 • каталіз в органічному синтезі;
 • виготовлення активованого вугілля і кіноплівок;
 • створення вогнетривких речовин;
 • вироблення текстилю з вогнезахисним просоченням;
 • кераміко- і скловиробництво;
 • продукування добрив;
 • металофосфатування, очищення і полірування металів у металообробці;
 • створення СМЗ (мийні засоби на синтетичній основі);
 • сірникова промисловість;
 • нафтова сфера;
 • медична галузь.

Упакування

Цю кислоту упаковують у прогумовані ємності зі сталі, а також у бутлі, каністри та діжки зі скла і ПЕ.

Перевезення технічної ортофосфорної кислоти можливе авто- і залізничним транспортом, згідно з правилами транспортування небезпечних вантажів на цьому виді ТЗ, або будь-якими іншими засобами в тарі споживача.

Гарантійний термін придатності – 1 рік від дати виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити гуртом ортофосфорну кислоту 73 % технічну, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ортофосфорну кислоту 73 % технічну, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

фасування 1000 кг

каністра 30 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ортофосфорна кислота 73 % технічна за вигідною ціною, також замовити Ортофосфорна кислота 73 % технічна з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.