Ортофосфорна кислота 85 % харчова

74.70 грн (ціна за 1 кг)

Ортофосфорна кислота – неорганічна сполука, досить слабка кислота.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Кислота ортофосфорна

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності ортофосфорна кислота. У нас можна купити ортофосфорну кислоту оптом за доступною ціною. Кислота ортофосфорна харчова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна ортофосфорної кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ортофосфорної кислоти по всій території України. Ціна кислоти ортофосфорної  також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кислоти ортофосфорної оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості ортофосфорної кислоти

 • формула ортофосфорної кислоти H3PO4
 • ортофосфорна (фосфорна) кислота - це гігроскопічні безбарвні кристали;
 • починає плавитися при температурі понад 42 °C, перетворюючись на в'язку безбарвну рідину.

Добавка Е338 дуже добре розчинна у воді, і зазвичай, застосовується у вигляді 85 % водного розчину. У такому вигляді фосфорна кислота є безбарвною сиропоподібною рідиною. Ця кислота не має запаху, а також добре розчиняється в багатьох розчинниках, наприклад етанолі.

Ортофосфорна кислота харчова формула

Фосфорну кислоту отримують декількома способами. Один з них - це додавання сірчаної кислоти до будь-якого неорганічного фосфату (наприклад, кальцію). Продукти реакції - фосфорна кислота і сульфат металу з фосфату (у даному випадку кальцію). Інший спосіб отримання ортофосфорної кислоти - гідроліз пентахлориду фосфору. Продукти реакції - хлористоводнева (соляна) і фосфорна кислоти. Третім способом є взаємодія води з оксидом фосфору (V). Продукт реакції - фосфорна кислота.

Сфери використання ортофосфорної кислоти

Використовується ортофосфорна кислота під час пайки як флюс (по оксиду міді, звичайної і неіржавіючої сталі), для проведення досліджень з молекулярної біології. За допомогою даної кислоти очищають металеві поверхні від іржі. Після цього вона створює на таких поверхнях захисне покриття, що захищає їх від корозії. Також ортофосфорна кислота є одним з інгредієнтів, які входять до складу фреонів, і виконує функцію зв'язуючої речовини.

Фосфорна кислота відома як харчова добавка E338, що застосовується як регулятор кислотності в кожній газованій воді.

Ортофосфорна кислота користується великим попитом серед українських підприємств. Основними споживачами ортофосфорної кислоти є виробники фосфатних добрив для сільського господарства та підприємства металургійної індустрії. Як саме використовуються фізичні та хімічні властивості цієї кисло ти в різних галузях промисловості Ви дізнаєтеся в цій статті.

Ортофосфорна кислота – в'язка рідина без кольору і запаху. Ця хімічна речовина розчиняється у воді, етанолі та інших розчинниках. Має гігроскопічні властивості. Не займається і не горить.

У хімічній промисловості ортофосфорну кислоту використовують:

 •  як каталізатор у процесі органічного синтезу;
 •  для виробництва синтетичних мийних засобів;
 •  для виготовлення вогнетривких сумішей.

Вогнетривкими засобами просочують вироби з деревини, щоб уберегти їх від горіння. Завдяки тому, що ортофосфорна кислота не горить, її використовують для виготовлення вогнезахисної фарби, негорючих деревних плит та інших будівельних матеріалів.

Основним же видом продукції, яку виробляють з цієї речовини на підприємствах хімічної промисловості, є мінеральні добрива. З ортофосфорної кислоти виготовляють: суперфосфат, подвійний суперфосфат, амофос, ортофосфат, диамофос, метафосфат калію та інші види фосфорних добрив.

Завдяки цим добривам підвищується врожайність культур, плоди швидше дозрівають, покращується якість врожаю. Фосфоровмісні добрива підвищують стійкість рослин до несприятливих кліматичних умов – засух і морозів.

У металургійній промисловості ортофосфорну кислоту використовують:

 • в якості флюсу при пайці виробів зі сталі, міді, срібла, платини;
 • для очищення металевих поверхонь від іржі. Ортофосфорна кислота утворює на поверхні металевого виробу захисну плівку, яка запобігає подальшій корозії.

Фахівцям харчової промисловості ортофосфорна кислота знайома як харчова добавка E338, яка застосовується як регулятор кислотності. Добавку Е338 використовують для надання продуктам гострого і кислого смаку. Цю харчову добавку додають у сири, газовані напої, ковбасні вироби.

Ортофосфорна кислота входить до складу багатьох популярних напоїв на ароматизаторах, наприклад пепсі-кола, кока-кола, спрайт тощо. Похідні ортофосфорної кислоти (фосфати) використовують у харчовій промисловості:

 • для хлібопекарських порошків;
 • для приготування плавлених сирів;
 • для ковбасного виробництва;
 • для цукроваріння.

У текстильній промисловості ортофосфорна кислота використовується для виробництва тканин з вогнезахисним просоченням.

Кислота ортофосфорна в сільському господарстві Використовується в виробництві фосфорних і складних концентрованих добрив, кормових фосфатів, синтетичних мийних і водопом’якшуючих засобів.

Ортофосфорну кислоту купити

Якщо Вам потрібно купити оптом ортофосфорну кислоту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ортофосфорну кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Популярні запитання

Де застосовується?

Застосовується у харчовій, сільськогосподарській, медичній промисловості, а також у металургії.

Як зберігається товар?

Кислота е338 (міжнародна назва) зберігається в тарі зі сталі або поліетилену.

Чи небезпечна речовина?

У високих концентраціях може викликати опіки та подразнення слизових оболонок, тому при роботі необхідно використовувати засоби індивідуального захисту. У невеликій кількості в харчових продуктах шкоди не несе. При температурі вище 213 c несе небезпеку для життя.

Ортофосфорна кислота 85%

Н3РО4

Кваліфікація

харч

Виробник

Китай

Термін зберігання   

2 роки

Показники якості

Показник

Норматив

Випробування

1

Колір

< 20

15

2

Масова частка основної речовини, %

> 85

85,25

3

Хлориди (Cl), %

< 0,0005

0,0001

4

Сульфати (SO4), %

< 0,005

0,001

5

Миш`як (As), %

< 0,00005

0,000023

6

Залізо (Fe), %

< 0,002

0,0016

7

Важкі метали (Pb), %

< 0,0005

0,00023

8

Фтор (F), %

< 0,001

0,00023

9

Речовини, які легко окислюються, %

< 0,012

0,0056

Примітка: Для переведення закристалізованої ортофосфорної кислоти в рідкий стан (без зміни фізико-хімічних властивостей кислоти) застосовують поступове нагрівання до 50-60 0С.

Лабораторний висновок: якість препарату відповідає вимогам НТД

Міжнародна назва phosphoric acid
Хімічна формула H3PO4
Назви-синоніми фосфорна кислота, ортофосфатна кислота

Вага

фасування 1650 кг

каністра 35 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ортофосфорна кислота 85 % харчова за вигідною ціною, також замовити Ортофосфорна кислота 85 % харчова з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.