Азотна (нітратна) кислота 65 %, осч

162.00 грн (ціна за 1 кг)

Азотна кислота 65 %, осч – особливо чиста форма речовини, розчин сильної одноосновної кислоти 65 %-ї концентрації. Рідина, яка при контакті з водою змішується в різних пропорціях.

SKU: .
Категорія: Кислоти

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності азотна (нітратна) кислота 65 %. У нас можна купити азотну (нітратну) кислоту 65 % гуртом за доступною ціною. Кислота азотна має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна азотної (нітратної) кислоти 65 % також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Це один з надважливих для промисловості хім. продуктів, прозорий, не має кольору або з жовтуватим відтінком, характеризується різким неприємним запахом.

Молярна маса – 63,012 г/моль, густина – 1,513 г/см³. Термовластивості: t плавлення – -41,59 °C, t кипіння – 82,6 °C. Формула – HNO3.

азотна кислота формула

Азотна кислота є сильним окислювачем, може розчинити практично будь-який метал, трансформувавши його в оксид або нітрат. Не окислюються цією кислотою лише золото і платина, родій та ніобій, тантал, іридій і цирконій. Яку саме реакцію вона спровокує при взаємодії, залежить від її концентрації.

Застосування азотної (нітратної) кислоти 65 %

Цю сполуку активно використовують при виготовленні добрив для сільського господарства, виробництві нітроклітковини, в електронному та радіоелектронному напрямках, при травленні металів і напівпровідників. Її задіюють у формуванні ароматичних С-нітросполук: виступає прекурсором багатьох барвників, фармацевтичних препаратів та ін. Вона може слугувати нітрит-реактивом при створенні вибухівки та реактивом при отриманні сульфатної кислоти нітрозним способом, а також окислювачем в 2-компонентному ракетному пальному.

Якщо Вам потрібно купити гуртом азотну кислоту особливо чисту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на нітратну кислоту 65 %, осч, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Азотна (нітратна) кислота 65 %, осч за вигідною ціною, також замовити Азотна (нітратна) кислота 65 %, осч з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.