Азотна (нітратна) кислота 65%, осч

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

(ціна за 1 кг)

Азотна кислота 65%, осч – особливо чиста форма речовини, розчин сильної одноосновної кислоти 65 %-ї концентрації. Рідина, яка при контакті з водою змішується в різних пропорціях. HNO3

SKU: .
Категорія: Кислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності азотна (нітратна) кислота 65 %. У нас можна купити азотну (нітратну) кислоту 65 % гуртом за доступною ціною. Кислота азотна має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна азотної (нітратної) кислоти 65 % також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Це один з надважливих для промисловості хім. продуктів, прозорий, не має кольору або з жовтуватим відтінком, характеризується різким неприємним запахом.

Молярна маса – 63,012 г/моль, густина – 1,513 г/см³. Термовластивості: t плавлення – -41,59 °C, t кипіння – 82,6 °C. Формула – HNO3.

азотна кислота формула

Азотна кислота є сильним окислювачем, може розчинити практично будь-який метал, трансформувавши його в оксид або нітрат. Не окислюються цією кислотою лише золото і платина, родій та ніобій, тантал, іридій і цирконій. Яку саме реакцію вона спровокує при взаємодії, залежить від її концентрації.

Застосування азотної (нітратної) кислоти 65 %

Цю сполуку активно використовують при виготовленні добрив для сільського господарства, виробництві нітроклітковини, в електронному та радіоелектронному напрямках, при травленні металів і напівпровідників. Її задіюють у формуванні ароматичних С-нітросполук: виступає прекурсором багатьох барвників, фармацевтичних препаратів та ін. Вона може слугувати нітрит-реактивом при створенні вибухівки та реактивом при отриманні сульфатної кислоти нітрозним способом, а також окислювачем в 2-компонентному ракетному пальному.

Ідентифікатори

Acidum nitricum
Номер CAS     7697-37-2
Номер EINECS     231-714-2
DrugBank     15995
KEGG     D02313
ChEBI     48107
RTECS     QU5775000
Номер Бельштейна     3587310
Номер Гмеліна     1576

Якщо Вам потрібно купити гуртом азотну кислоту особливо чисту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на нітратну кислоту 65 %, осч, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва Nitric аcid
Хімічна формула HNO3
Назви-синоніми нітратна кислота

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Азотна (нітратна) кислота 65%, осч за вигідною ціною, також замовити Азотна (нітратна) кислота 65%, осч з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.