Мурашина кислота 85%

45.00 грн (ціна за 1 кг)

Синоніми: метанова кислота, монокарбонова кислота; E236
Молекулярна формула: CH2O2, HCOOH
Міжнародна назва: formicacid, methanoicacid

Призначення: стабілізатори, консервант, харчова добавка.
Фасовка: каністри.
Вага фасування: 12 кг, 25 кг, 1200 кг

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити мурашину кислоту – рідку речовину, що не має колірних характеристик, але з різким специфічним запахом – часто доводиться підприємствам різної спрямованості. Де її купити в Україні – одне з найпопулярніших запитань, що виникають при цьому. Так ось, компанія «Система Оптимум» – до ваших послуг!

Кислота мурашина

У нас на складах ця речовина в постійній наявності. Завжди є для придбання мурашина кислота купити котру можна оптом у будь-яких обсягах. Ціни – одні з найкращих на вітчизняному ринку хім. реактивів. Реалізація супроводжується всією необхідною документацією. Загалом, і якісні параметри продукції, і умови її придбання, і, врешті-решт, вартість будуть для вас приємним сюрпризом.

Отримання і властивості мурашиної кислоти

Мурашина кислота спочатку була знайдена в рудих лісових мурах. Закономірно, звідси і походить її назва. Однак, це не єдине природне джерело цієї речовини. Натуральний продукт присутній в деяких фруктах, у рослинній сировині, головним чином, хвої і трав’янистому однорічнику кропиві пекучій, а також в їдкому матеріалі, який виділяють бджоли.

Мурашина кислота формулаСинтез для потреб різних пром. галузей відбувається по-різному. Ось основні способи отримання цієї субстанції, замовити яку ви можете недорого просто зараз:

  • окислення метилового спирту;
  • реагування окису вуглецю з каустичною содою (кількаетапний процес, що передбачає проходження СО під тиском 0,6-0,8 МПа через підігрітий приблизно до 125 °C NaOH, а потім дію на форміат натрію H2SO4 і відгін у вакуумі отриманого складу);
  • забезпечення розщеплення гліцеринових етерів етандіової к-ти (нагрівання сукупності гліцерин, позбавлений водної складової, + щавлева к-та до певної t з утворенням щавлевих етерів при відгоні H2O; подальше нагрівання, що супроводжується розпадом ефірів і виділенням вуглекислоти; на виході – пропантріол-1,2,3 і метанова к-та);
  • в ролі продукту, що виготовляється попутно при створенні C2H4O2 шляхом рідкофазного окислення C4H10.

мурашина кислота в природі

Метанова кислота (ще одне прийняте найменування цієї речовини) є насиченою 1-основною карбоновою к-тою. Повністю проявляє якості, характерні цій групі речовин. Має форму рідини, в стандартних умовах позбавлена забарвлення. Володіє, передусім, кислотними властивостями, але також деякими альдегідними, наприклад, відновленням. Розчиненню кислота мурашина піддається в таких середовищах, як диметилкетон, бензен, толуол і гліцерин. При поєднанні з водою, етоксиетаном та етанолом змішується. Спільне нагрівання з потужними матеріалами, що віднімають воду, приводить до її розкладання на H2O і СО. Ця сполука взаємодіє з аміачним розчином окису срібла і гідроксидом міді. Солі та ефіри називаються форміатами. Форміати з’являються при поєднанні з металами, а зі спиртами – складні етери. Молярна маса – 46,025380 г/моль, густина – 1,2196 г/см³. Термовластивості: t плавл. – 8,25 °C, t кип. – 100,7 °C, t спалаху – 60 °C, t самозаймання – 520 °C. Формула – HCOOH.

мурашина кислота формула

Використання мурашиної кислоти

Для чого необхідно купити мурашину кислоту? У різних сферах вона покликана виконувати той чи інший перелік завдань. Ось основне, що потрібно знати щодо цього:

  • харчопром. Тут зазначена речовина як добавка до їжі під кодом Е236 гальмує розвиток цвілевих грибів і протистоїть патогенним мікробам. Завдяки такій здатності, дуже важлива для консервування риби і овочів. Також вводиться в безалкогольні напої. А з метою знезараження застосовується для дезінфекційної обробки бочок, в яких міститься пиво і вино;
  • медицина. Входить до складу різних медикаментів. Виконує роль антисептика, знеболювального, ефективно очищає і бореться із запаленнями. Не рідкість – її присутність в засобах для лікування шкіри і виконання певних профілактичних заходів у цьому ракурсі. Також має місце дезінфекція обладнання в фармацевтиці;
  • сільське господарство. Технічна мурашина кислота задіюється в силосуванні (кормозаготівлі). Як один з найбільш ефективних консервантів, значно подовжує збереження силосної маси (уповільнює гниття і розпад). Особливо цінна для бджільництва. Бездоганно бореться з паразитичними кліщами варроа, здатними вигубити цілі бджолосім’ї;
  • шкіряне виробництво. Мурашиною кислотою часто обробляють шкури тварин. Під час вичинки шкір вона сприяє пом’якшенню шкіри, надає їй еластичності. А при фарбуванні, завдяки їй, вдається досягати рівномірності фіксажу фарбувальних компонентів;
  • лабораторна практика. Служить розчинником у низці хім. реакцій. Використовується при створенні окису вуглецю.

Чи безпечна мурашина кислота?

Замовляючи мурашину кислоту оптом чи вроздріб, клієнти часто запитують: чи існує якась небезпека при її застосуванні? Відразу хочемо акцентувати увагу на тому, що все залежить від концентрації речовини. Якщо концентрація висока, не є винятком опіки шкірних покривів, що супроводжуються, відповідно, болем. Також можлива шкода для слизових і органів дихання. Прийом всередину аналогічно тягне за собою згубний вплив на організм. Безпечна концентрація – до 10 %. При перевищенні цього порогу легке подразнення змінюється сильним роз’їданням.

Купити мурашину кислоту в інтернет-магазині

В інтернет-магазині різні хім. речовини, зокрема і мурашину кислоту, купувати сьогодні дуже вигідно. По-перше, часу такий варіант співпраці займає мінімум. По-друге, ціни доступні. По-третє, легко зорієнтуватися, що до чого. Сподіваємося, наш ресурс у цьому плані буде вам корисний.

Низькі ціни

Купити мурашину кислоту в ПП «Система Оптимум» – означає заплатити досить доступну вартість за товар бездоганної якості. Якщо ви порівняєте наші пропозиції з ціновою політикою інших компаній, переконаєтеся, що шукати чогось кращого годі. Ми про все подбали. Можете сміливо оформляти замовлення!

Продаж мурашиної кислоти оптом

Мурашина кислота опт доступна для покупки вже сьогодні. Ціна залежить від розмірів замовлення, але в будь-якому випадку, ви залишитеся задоволені вибором постачальника. Щоб уточнити деталі, що стосуються товару та його придбання, зв’яжіться з нашими менеджерами за контактними номерами. Зателефонуйте, розкажіть, що цікавить – і, можливо, вам в індивідуальному порядку навіть буде надана знижка при великому замовленні.

Замовити в Україні з доставкою

Завдяки наявності великих запасів продукції, а також власних складів і автопарку, ми пропонуємо купити в Україні мурашину кислоту з доставкою в мінімальні терміни в будь-який регіон. Зверніть увагу! Товар супроводжується сертифікатом якості, де є вся необхідна інформація, зокрема якісні параметри та лабораторний висновок.

Популярні запитання

Де застосовується мурашина кислота?

У сільськогосподарській, фармацевтичній, медичній, текстильній та інших галузях промисловості.

Як зберігається товар? 

Зберігається в поліетиленовій або пластиковій тарі у сухих приміщеннях з температурою вище за нуль.

Чи небезпечна речовина?

Речовина абсолютно безпечна для життя та здоров'я людей та тварин, якщо добова доза не перевищує півграма.

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Мурашина кислота 85%

HCO2H

Кваліфікація

ч

Виробник

Китай (TIANJIN CHENGYI)

Термін зберігання   

1 рік

Показники якості

Показник 

Випробування

1

Масова частка основної речовини, %

85,7

2

Хлориди (Cl), %

0,0003

3

Сульфати (SO4), %

0,0005

4

Залізо (Fe2O3), %

0,0001

5

Вміст нелетких речовин, %

0,02

6

Колір (Pt-C 0 стандартний розчин)

10


Лабораторний висновок: якість препарату відповідає вимогам «ч»

Міжнародна назва Formic acid, acidum formicicum
Хімічна формула CH₂O₂
Назви-синоніми метанова кислота, монокарбонова кислота, E236

Вага

каністра 25 кг

куб 1200 кг

бочка 250 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Мурашина кислота 85% за вигідною ціною, також замовити Мурашина кислота 85% з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.