Бензоат натрію (натрій бензойнокислий)

57.60 грн (ціна за 1 кг)

Натрій бензойнокислий (бензоат натрію) – водорозчинна натрієва сіль бензойної кислоти у вигляді білого порошку або гранул. Запах або відсутній, або трохи нагадує бензальдегід. Отримання цієї речовини відбувається внаслідок взаємодії бензойної кислоти і розчину каустичної соди. У природних умовах у малих дозах міститься в низці ягід та прянощів (яблука, журавлина, гвоздика, кориця тощо). Формула – C6H5CO2Na.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності натрій бензойнокислий. У нас можна купити бензоат натрію оптом за доступною ціною. Натрій бензойнокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна бензоату натрію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку бензоату натрію по всій території України. Ціна натрію бензойнокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі натрію бензойнокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Натрій бензойнокислий (бензоат натрію, натрієва сіль бензойної кислоти). Білий порошок з незначним запахом бензальдегіду або зовсім без запаху. Розчинний у воді, термостабільний – температура плавлення 300°C. Бензоат натрію - відомий і широко застосовуваний консервант, який забезпечує захист продуктів від цвілевих грибів, включаючи афлатоксиноутворюючі, дріжджів та деяких бактерій (молочнокислих, оцтовокислих). Пригнічує в клітинах активність ферментів, що розщеплюють крохмаль і жири, а також ферментів, відповідальних за окислювально-відновні реакції. Натрій бензойнокислий істотно збільшує термін зберігання продуктів та, у рекомендованих дозуваннях, не робить ніякого впливу на смак продукту. Ефективність бензоату натрію є дещо більшою в кислому середовищі.

Застосування бензоату натрію

• У харчовій промисловості зареєстрований як харчова добавка E211, застосовується для консервування м'ясних і рибних виробів, маргарину, кетчупу, майонезу, плодово-ягідних продуктів, напоїв. Можна знайти його в соусах, ікрі, фруктових пирогах, напівфабрикатах, маринованих огірках і оливках, ананасовому соці, креветках, консервах, спеціях, цукерках тощо. Бензоат натрію допомагає "поліпшити" смак несвіжих продуктів. E211 зазвичай застосовується в комплексі з барвниками і стабілізаторами.

  • Як консервант у косметичній промисловості при виробництві косметичних і гігієнічних засобів, таких як гелі, шампуні, зубні пасти.
  • Застосовується у фармацевтичній промисловості і в медицині як відхаркувальний засіб, зазвичай у складі комбінованих препаратів.
  • У тютюновій промисловості бензоат натрію використовується для запобігання пліснявіння жувальних і курильних сортів тютюну.
  • У хімічній промисловості натрій бензойнокислий є сировиною для виробництва клеїв, барвників, стабілізаторів, полімерів.

Також застосовується в піротехніці для створення звукового ефекту феєрверків. В авіації для захищає деталі з алюмінію і гальванічні покриття. Один з основних напрямків – харчова промисловість, де бензоат натрію служить консервантом (добавка до їжі Е211). Його бактерицидні та протигрибкові властивості оберігають продукти, перш за все, з кислим середовищем (якщо до складу входить оцет або лимонна кислота) від передчасного псування. Це також плодово-ягідні та кондитерські вироби, майонези, кетчупи, маргарини, пюре, риба, м'ясо, безалкогольні напої. Він не дозволяє розвиватися дріжджовим клітинам, грибам і деяким бактеріям. У слабкокислих середовищах виступає в ролі антисептика і фунгіциду. Серед головних його завдань – подовження терміну придатності продукту. У вигляді харчової добавки до багатьох видів їжі бензоат натрію дозволено використовувати в більшості країн.

Роль консерванту натрій бензойнокислий виконує і в таких галузях промисловості, як: фармацевтика і медицина (тут він також відомий як відхаркувальний засіб), косметологія (зокрема, виробництво засобів гігієни, шампунів, гелів та ін.). У тютюновій промисловості за допомогою цієї субстанції запобігають появі цвілі тютюну. В авіаційній – захищають гальванічні поверхні і алюмінієві деталі. При виготовленні феєрверків – забезпечують характерні звукові ефекти. Також без цього реактиву не обходиться виробництво барвників, клеїв і стабілізаторів полімерів.

Бензойнокислий натрій і його вплив на людину

Те, що багато країн дозволяють застосовувати цю речовину внутрішньо разом з продуктами у вигляді харчового додатку, говорить про її безпеку для здоров'я людини. Але, звичайно ж, необхідно пам'ятати про дозволене дозування: не більш ніж 5 мг/кг ваги тіла на добу при гранично допустимій концентрації 0,15-0,25 %. Перевищення цих показників може призвести до прояву алергійних реакцій, загострення астматичних синдромів, кропив'янки і виникнення новоутворень.

Варто пам'ятати: бензол (утворення якого можливе з бензойнокислого натрію, і саме він є найбільшою небезпекою для людини) надходить до організму не тільки з їжею, але і з брудної атмосфери, при палінні тощо. Тому слід враховувати сумарне споживання цієї речовини.

Якщо Вам потрібно купити оптом бензоат натрію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на натрій бензойнокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бензоат натрію (натрій бензойнокислий) за вигідною ціною, також замовити Бензоат натрію (натрій бензойнокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.