Бензоат натрію (натрій бензойнокислий)

106.80 грн (ціна за 1 кг)

Натрій бензойнокислий (бензоат натрію) – водорозчинна натрієва сіль бензойної кислоти у вигляді білого порошку або гранул. Запах або відсутній, або трохи нагадує бензальдегід. Отримання цієї речовини відбувається внаслідок взаємодії бензойної кислоти і розчину каустичної соди. У природних умовах у малих дозах міститься в низці ягід та прянощів (яблука, журавлина, гвоздика, кориця тощо). Формула – C6H5CO2Na.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності натрій бензойнокислий. У нас можна купити бензоат натрію оптом за доступною ціною. Натрій бензойнокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна бензоату натрію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку бензоату натрію по всій території України. Ціна натрію бензойнокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі натрію бензойнокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

бензоат натрію формула

Формула: C6H5CO2Na
Альтернативні назви: натрій бензойнокислий, Е211, натрієва сіль бензойної кислоти
Густина: 1,44 г/см³
Молярна маса: 144,11 г/моль
Фасування: мішок

Натрій бензойнокислий (бензоат натрію, натрієва сіль бензойної кислоти). 

Класифікація

Харчова добавка індекс E211
Номер CAS 532-32-1
PubChem 517055
Номер EINECS 208-534-8
Кодекс Аліментаріус E211
RTECS DH6650000
ChEBI 113455
ChemSpider 10305

бензоат натрію

Якщо Вам потрібно купити оптом бензоат натрію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на натрій бензойнокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бензоат натрію (натрій бензойнокислий) за вигідною ціною, також замовити Бензоат натрію (натрій бензойнокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.