Вітамін B1 (тіамін)

1650.00 грн (ціна за 1 кг)

Вітамін В1 можна знайти в наступних продуктах: злаках, крупах (пшоно, гречка, овес), борошні грубого помелу, абрикосах, фундуці, волоських горіхах, мигдалі, зеленому горошку, шипшині, моркві, редьці, столовому буряку, квасолі, цибулі, капусті, шпинаті, картоплі.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності тіамін. У нас можна купити вітамін В1 оптом за доступною ціною. Тіамін має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна тіаміну Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку тіаміну по всій території України. Ціна вітаміну В1 також залежить від обсягів закупівлі. При покупці тіаміну оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Історія відкриття вітаміну В1

вітімін в1 тіамін купитиПоштовхом для відкриття тіаміну стала хвороба бері-бері. Вона набула поширення у двадцятих роках минулого століття в країнах Азії. Голландський лікар Християн Ейкман намагався з'ясувати причини страшної хвороби всієї нервової системи, яка спричиняла велику щорічну смертність серед бідних верств населення Індії, Лаосу, Китаю та інших країн, але про її причини не було відомо нічого. Ейкман припустив, що дана хвороба - недолік якоїсь речовини в раціоні. Згодом він з'ясував, що ця речовина міститься в рисових висівках, які, в свою чергу, не отримували люди, котрі вживали в їжу очищений рис. Яка конкретно субстанція містилася в рисовому лушпинні, що настільки була необхідна для організму, було незрозуміло, але факт виявлення джерела хвороби послужив підставою для нагородження Ейкмана Нобелівською премією. Цікаво, що трохи раніше цю речовину виділив із рисових висівок Казимир Функ і навіть назвав вітаміном, але тоді ніхто не запідозрив у ньому головного захисника нервової системи. А ще до відкриття Ейкманом тіамін отримав у чистому вигляді один із його співвітчизників. Лише після ретельного дослідження ролі різних речовин вчені встановили зв'язок між тіаміном і функціонуванням нервової системи. А з ними - і з розвитком бері-бері. І саме тоді тіамін був оцінений належно. Вітамін В1 відкрили одним із перших із вітамінів групи B. Він розчиняється у воді і вимагає щоденного поповнення. Може надходити до організму з продуктами, а також синтезуватися мікрофлорою кишківника. У процесі приготування їжі втрачається близько 25% цього вітаміну. Він легко руйнується під час теплової обробки, тривалому кип'ятінні, при контакті з металами. Тіамін втрачається в процесі рафінування зернових продуктів (прикладом є крупи швидкого приготування, мюслі тощо). Знижують швидкість всмоктування вітаміну В1 алкоголь, тютюн, кава і продукти харчування, у складі яких є солі лимонної кислоти і вуглекислі солі.

Роль вітаміну B1 в організмі:

Обмін речовин: тіамін бере участь фактично в кожному процесі на клітинному рівні, оскільки задіяний у виробництві енергії (ATP), в обміні, насамперед, вуглеводів, амінокислот, у засвоєнні білків. Нервова система, головний мозок: вітамін В1 забезпечує нормальну роботу центральної нервової системи. Часто можна зустріти назву «вітамін бадьорості духу» через позитивний вплив тіаміну на нервову систему та інтелектуальні здібності. Він бере участь у виробленні ацетилхоліну - нейромедіатора, який впливає на кілька функцій мозку, в тому числі на пам'ять, підтримує тонус м'язів серця, шлунка, кишківника. Генетична інформація: вітамін В1 необхідний для копіювання генетичного матеріалу, що передається від однієї клітини до іншої в процесі поділу клітин.

Вітамін B1 у продуктах харчування

Вітамін В1 можна знайти в наступних продуктах: злаках, крупах (пшоно, гречка, овес), борошні грубого помелу, абрикосах, фундуці, волоських горіхах, мигдалі, зеленому горошку, шипшині, моркві, редьці, столовому буряку, квасолі, цибулі, капусті, шпинаті, картоплі. Підвищений вміст тіаміну знаходиться у висівках, у пророщеному зерні, дріжджах, бобових. Невелика його кількість виявлена в молоці, яйцях, нежирній свинині.

Норма вітаміну B1

Норма вітаміну B1 у дорослих залежить від віку і навантаження - від 1 до 2,5 мг. У дітей потреба у цьому вітаміні коливається від 0,5 до 2 мг. У разі отруєння важкими металами, нікотином, у стресових ситуаціях необхідні підвищені кількості тіаміну при максимально допустимому рівні - 5 мг. Якщо в продуктах харчування високий вміст вуглеводів і вживається алкоголь, підвищується потреба у вітаміні B1. Якщо ж більше споживати їжу, багату білками і жирами, потреба в ньому знижується.

Нестача вітаміну B1

Одна з головних причин нестачі вітаміну B1 в організмі - одноманітне харчування продуктами, які виготовлені із зерна тонкого помелу, а також надмірне вживання рафінованих вуглеводних продуктів і солодощів. Крім того, причиною недостатності може бути вживання їжі, багатої тіаміназою - ферментом, що руйнує тіамін. Якщо Вам потрібно купити оптом вітамін В1, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на тіамін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Країна Швейцарія
Виробник DSM Nutritional Products LTD

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вітамін B1 (тіамін) за вигідною ціною, також замовити Вітамін B1 (тіамін) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.