Вітамін H (біотин)

2160.00 грн

Біотин – це вітамін групи В, який добре розчиняється у воді. Вітамін Н (біотин) має хімічну формулу C10H16N2O3S та молярну масу 244.31 г/моль.

Біотин характеризується широким спектром корисних властивостей, завдяки яким забезпечується необхідна життєдіяльність організму. Вітамін Н бере участь у регулюванні жирового та білкового балансу в організмі людини. Крім того, біотин є дієвим коферментом транскарбоксилвітаміну та бере участь у синтезі глюкози.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності біотин. У нас можна купити біотин за доступною ціною. Біотин має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на біотин Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку біотину по всій території України.

Вітамін Н (біотин, біос 2, кофермент R, вітамін B7) – розчинний у воді вітамін, представник групи В. Також іменується мікровітаміном, оскільки для оптимального функціонування організму достатньо його малих кількостей. Вважається одним з найактивніших вітамінів-каталізаторів. Молекулу утворюють тетрагідроімідазольне і тетрагідротіофенове кільця. В останньому один з атомів гідрогену замістила пентанова кислота. Біос 2 виступає кофактором в обмінних процесах жирних кислот, 2-аміно-4-метилпентанової кислоти, білків, жирів і в перебігу глюконеогенезу. Завдяки йому організм і отримує енергію цих сполук.

Молярна маса – 244,31 г/моль. Формула – C10H16N2O3S.

вітамінт Н біотин формула

Вітамін Н (біотин) – це справжнє джерело, тому такий вітамін застосовують при синтезі колагену. Біотин також відіграє вагому роль у синтезі нуклеотидів та бере участь у реакціях активування СО2

Харчові джерела біотину

Невелика кількість цієї речовини міститься у всіх продуктах. У дещо вищих дозах вона входить до складу яєць, грибів, гороху, кукурудзи, томатів і шпинату. Основні ж запаси містяться в печінці та нирках, сої, горіхах і арахісі, цвітній капусті і дріжджах.

Застосування вітаміну Н

Вітамін Н міститься у таких продуктах, як соя, горіхи, печінка, нирки та дріжджі. Трохи в меншій кількості біотин знаходиться у грибах, шпинаті, яйцях та томатах. При нормальному споживанні біотину нормалізується мікрофлора кишківника та попереджається розвиток різних захворювань. При нестачі біотину в організмі людини може спостерігатися сухість шкіри, сонливість, слабкість у м’язах, анемія, втрата апетиту, нудота та запаморочення. Крім того, при нестачі вітаміну Н також спостерігається погіршення якості волоcся. Як лікарський засіб вітамін Н (біотин) бореться зі шлунково-кишковими захворюваннями, себорейним дерматитом та цукровим діабетом. Дослідження показали, що біотин значно знижує показники цукру у крові у пацієнтів з цукровим діабетом ІІ типу. Крім того, даний препарат рекомендують для покращення загального стану центральної нервової системи. Біотин є відмінним профілактичним засобом після лікування антибіотиками. Саме вітамін Н відновлює мікрофлору кишківника після курсу інтенсивної терапії. Купити вітамін Н (біотин) за доброю ціною можна тут.

Роль вітаміну Н в організмі людини

Синтез його відбувається природним шляхом у нормальній кишковій мікрофлорі, скупчення – в печінці та нирках. Достатньо біотину надходить разом з їжею при класичному раціоні харчування.

біотин оптомЩодня в звичайних умовах організму необхідно 0,15-0,3 мг вітаміну В7, залежно від віку. Також є ряд факторів, при яких добову дозу потрібно збільшувати. Це присутність підвищених фізичних навантажень, спорт, введення до раціону великої кількості вуглеводів, низькі температури довкілля, неврози, вагітність і годування груддю, хвороби шлунково-кишкового тракту, цукровий діабет, інфекції, опіки, вживання антибіотиків і контакт з низкою хімічних речовин (ртуть, миш’як, вуглецю (IV) сульфід тощо).

При достатній кількості вітаміну Н в організмі правильно функціонують ШКТ і нервова система, спостерігається хороший стан імунітету, нігті і волосся мають здоровий вигляд.

Крім того, що біос 2 сам по собі корисний для людини, так він ще й відіграє важливу роль в обмінних процесах за участю інших сполук (вітаміни PP, B5, В9, B12), а також у синтезі аскорбінової кислоти (вітаміну C), пуринових нуклеотидів. Він виступає джерелом сірки, що бере участь у колагеновому синтезі. Без нього не обходяться такі реакції з вуглекислим газом, як активація і переміщення.

Дефіцит вітаміну Н може спровокувати мала кількість магнію.

Гіпо- і гіпервітаміноз. Якщо коферменту R в організмі недостатньо, можливі такі негативні ефекти: збліднення і сухість шкірних покривів, запалення слизових оболонок, м’язові болі, нудота і блювота, погані апетит і сон, депресивні стани. У гірших випадках не є винятком анемії, гіпотонії, збільшення рівня цукру і холестерину в крові.

Що стосується передозування, то будь-яких поганих проявів при ньому не спостерігається, оскільки ця субстанція не належить до токсинів.

Якщо Вам потрібно купити оптом біотин, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на біотин, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вітамін H (біотин) за вигідною ціною, також замовити Вітамін H (біотин) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.